איסי בערב. ממשיך לצמק את המערכת עוד

נראה שחוץ מהצפון. לא צפוי כמויות. בשאר האזורים אם בכלל. ולחשוב שעד לפני יומים זה היה נראה משהו מכובד

נתנאל531

Well-known member
השוואת מודלים בגרף - EC לבד בצפי המתון יותר שלו, ובנוסף לא רואים את נקודת השיא אצלו, שאר המודלים בצפי קיצוני יותר. WRF הגס צופה מערכת עם חלוקה שיווניות יחסית

קבצים מצורפים

• ec-vs-gfs-vs-gem-graph.png
    ec-vs-gfs-vs-gem-graph.png
    KB 109.5 · צפיות: 18
  • WRF8km048-120.png
    WRF8km048-120.png
    KB 151.3 · צפיות: 17
נראה שמסתמנת שוב חסימה עלינו החל מ5 לפברואר. אם זה יהיה דומה לקודמת. אפשר להגיד שלום לחורף. שבוע הבא .

ואיסי הבוקר ממשיך בעקביות למחוק את המערכת לחוף דרומי והרי המרכז. מדהים שעד לפני יומים המודל הזה היה נראה פגז לחמישי

תמישיכי להתעלם. החסימה היא ברורה. החל מה6 לפברואר נכנסים לתקופת יובש. גם המערכת הקרובה נראית על הפנים מדרום לשרון

להערכתי אם החסימה שרואים תממש. אז לדעתי החורף נגמר ( מרץ זה כבר שייך לאביב) זה לא אומר שלא יכול לרדת גשם אבל הסיכוי למערכת משמעותית יצנח משמעותית. ( תחושה שלי שיהיה איזה איס פעיל במיוחד באביב שיפצה את הרי המרכז. אבל לא. יתקן את הפער שיהיה ) בקיצור חורף לא טוב. ואת האמת אחרי שנתיים טובות. היה צפוי שנקבל. חורף לא טוב. והמודלים העונתים חזו זאת היטב.

lovernn

Member

טורדנו אף 3 לא נמאס לך להתחרות איתי אני אוכלת אותך בלי מלח אתה הולך לאכול תכובע קברת תחורף החורף שם עליך פס המודליים משטים בךך גרעין הקור לפי איסי ואטר גם יורד מ7 לפברואר לרוסיה מזרח אירופה כןןןןןןןןןן תמיד אפקיות מעל רוסיה גוררת חסימה אבל לא אצלנווווווווו הגרעין בשלב הזה כמעט לא נמצא במערב מהתאריך הנל רוצה להתערב?​

אין חסימה שוב שים לב למהלך שיקרה שום חסימהההההההההההההההההההההההה מהתאריך 8 לפברואר לערך יגיע השינוי וגם עד אז נקבל מערכות אחת לשבוע.לאחר מכן אין גרעין קור במערב היבשת אלא מעל מזרחה ומצפון לנו.אנו מקבלים אפיק עמוק אחד לפחות,וכל האינפורמציה אשר משאירה בפברואר הרחוק את האפיקים במערב אינה נכונה. מוטעית ושקרית תהיה הגיוני אנחנו לא יכולים להחסם לנצח מאידך זה הזמן של מערב אירופה לקבל חסימה בעצמה פברואר ממוצע לפחות עם מערכת עמוקה וקרה אחת לפחות,​

נערך לאחרונה ב:

lovernn

Member

טורדנו אף 3 אנחנו נמשיך להתעלם אח אם איסי עונתי מראה פברואר גשום מהחלק השני של החודש זאת אומרתצ שאתה משקר מאמין בבאגים של המודלים כן באגגגגגגג ואם איסי אומר שיהיה גשום יהיה גשום לא תהיה שום חסימה עד אמצע מרץ תתחיל להפנים אם איסי העונתי אופטימי אתה סתם פסימי​

ה היגיע הזמן שתתתחיל לחשוב טוב יהי טוב לא כל מה שמראים יקרה. אין פה שום מגמה לחסימה זה עדכונים בודדים ושתישאר המגמה הזה ביום ראשון שאני יהיה צנצנת זה יקרה אז תדבר איתי אתה רק מנתח מה עלול לקרות דוואג ממה שלא 'קיים, מה שלא קרה לא קיים לך תתפתח אתה פרנואיד ממש

@טורדנו אף 3 יש לך 30 ימים של חורף מעולה עד אמצע מרץ אתה הולך להתחרט אין לך גישה בריאה בכלל אין חורף אוהב אנשים כמוך יכניס לך מתחת לחגורה מ7 לפברואר חכה​

נערך לאחרונה ב:

lovernn

Member

טורדנו אף 3 בוא נודה באמת אני צדקתי עד כה ואתה טעית וטעית וטעית אתה תמשיך לטעות לא נמאס אני אומרת לך אין חסימה אין חסימה שהמדלים יראו חסימה עד אפריל חרטאאאאאאאא איסי העונתי תומך בפברואר גשום מהחלק השני של פברואר אתה רק תחכה תישאר פעור פה ששכחת שהמאני טיים זה פברואר שטטבע בגשם אל תעז להתלונן סבבבה​

נערך לאחרונה ב:

Ram#1

New member
וואו מה שהולך פה לא רואים בפורומים של ילדים בחטיבה.

ככה זה שאין מנהל. והשדרוג שת תפוז הרס את הפורומים. יש דברים שעובדים שלא צריך לגעת

lovernn

Member

טורדנו אף 3 ככה זה שיש אגו נפוח מה יש מה קרה חושש שאני צודקת ברור שאני צודקת תיזהר עם ההכרזות שלך על חסימה יתפוצצו לך בפרצוף​

מצפת

New member
די! מספיק! בואו נחזור לדבר האמיתי, בעדכון הצהריים גפ"ס נותן הרבה גשם לצפון ולסובב כנרת, עשרות רבות של מ"מ.
נשמח ונודה על כל הטוב!!!
חבר'ה מחר ט"ו בשבט, בואו נמצא את ה95% המשותף ונמשיך באווירה טובה וחיובית.
קצת רוגע שלווה ושמחה עם חורף מדהים, באווירה צפתית משהו...:):coffee:|תודה|

מוזר אם האפיק שגפס צופה היתי בטוח שנקבל מערכת יפה. אבל לפי מפת המשקעים שלו רוב הארץ בין 5 ל15. כאשר בצפון 30

מצפת

New member
טורנדו יקירי, במערכות הקודמות גפ"ס פישל בחיזוי של המשקעים ובמציאות היו מערכות גשמים השנה שהגיעו לכפול ואף יותר מהחזוי אצלו, כך שטוב לא להרים ציפיות יותר מידי, אבל ננסה ליהות אופטימיים ונהנה מכל רגע של עננות וגשמים, ואולי נחלום על פינלה עמוק בתוך פברואר שתביא לנו גם קצת שלג? איך הולך הפתגם? "לפעמים חלומות גם מתגשמים" אולי נסיים את זה כך: - משתלגים...

וגם אם לא השנה, אז לפחות נהנה מזכרונות של דצמבר 2012
מצרף תמונה מהשלג שפונה מהכביש למדרכה, רואים את העמודים מבצבצים מהשלג, השלג הזה שכב בהרבה מוקדים בעיר במשך חודש ויותר

קבצים מצורפים

• ישועות מצפת מזג אויר.jpg
    ישועות מצפת מזג אויר.jpg
    2.1 MB · צפיות: 4

נתנאל531

Well-known member
צפי משקעים: WRF עדין ל־48 שעות, WRF גס ל־96 שעות, ICON ו־COSMO ל־90 שעות, הכל מעדכון ערב

קבצים מצורפים

• WRF3km48.png
    WRF3km48.png
    KB 182.5 · צפיות: 20
  • WRF8km000-096.png
    WRF8km000-096.png
    KB 156.9 · צפיות: 20
  • icon_ims_3km90.png
    icon_ims_3km90.png
    KB 194.2 · צפיות: 20
  • COSMO_IMS_3km90.png
    COSMO_IMS_3km90.png
    KB 183.1 · צפיות: 22

lovernn

Member
חז רתו של הגל השני ביום ראשון בכל המודלים מעודדת מאוד שיפור למערכת בעוד שבוע ומשהו מדהים ניראה לעוד שבועיים. חסימה עלק חחחחחחחחחחחחחחח תגיד את זה לרמה הענקית שנבנת מעל מערב אירופה עוד לא הבנת עם מי יש לך עסק

טורדנו אף 3

lovernn

Member

מצפת הוא בנה על חסימה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הצחיק אותי ממש אממרתי שזה חרטא בדיוק ההפך יקרה מ8 לפברואר גשם רציף חורף רגיל​

כדאי להכין את המזגנים על הקור. אחרי אולי עוד איזה מיני מערכת סביב ה4 או ה5 לפברואר נכנסים לתקופה חמה ויבשה. ואת האמת המודלים לא מעודדים להמשך פברואר. רואים חסימה. שמאוד יהיה קשה להשתחרר ממנה. לא. יפתיע אותי אם המערכת שבוע הבא תיהיה אחרונה. לחורף. ( מרץ זה אביב שעדין יכול לרדת גשם אבל הסיכוים נמוכים)

למעלה