איפה אתן קונות בגדים ואיך אתן יודעות מה לקנות?

mykal

New member
אגיד לך מה

הבנות שלי עושות--אכן חלק קונות באינטרנט,
אני אוהבת לנסע איתן לבית טפר/חנויות מעצבים כפי שמנית,
יש שם חנות שנקראת אשה אשה-לבעלות גוף שונה מהסטנדרט.
אחת מבנותי מצאה שם כמה חולצות לבנות מכופתרות-מה שלא
מצאה בשום מקום וצריכה את זה לבית המשפט.
אחת מבנותי--החליטה שקונה רק בחנויות עודפים, ולמרבה הפלא
מצליח לה. (זה לא פשוט, היא גבוהה מאוד, ודי רזה)
המידות הקנויות, אורך שרוולים(בחורף) ואורך מכנס-
אבל עכשיו בכ"ז מצליחה, ואם צריך תיקון אני כאן.

אני מעולם לא קניתי בגדיםפעם הייתי גבוהה ורזה מידי,
לכן לא הצלחתי לקנות-אז תפרתי, עם אמא שלי,
ואח"כ הייתי שמנה מידי
ושוב לא הצלחתי לקנות-ולכן תופרת.
אני לבושה רק בשמלות, כדי להבליט את הטוב ולהסתיר את הרע.

היום אינני שמנה אבל כבר יש הרגל.

עדיקים

Active member
קניות הבגדים שלי

אני לא קונה באינטרנט, לא יודעת, לא מתחברת לקניית בגדים בלי למדוד אותם.
הפרטנרית שלי לקניון התחילה לקנות הרבה ובזול באינטרנט אולי בסוף תשאב אותי ולתלמד אותי לקנות ברשת כי זה זול משמעותית מקניות בקניון.
אני לובשת כמעט תמיד ג'ינס וטי שירט ולכן לא שואבת רעיונות משום מקום רק מעצמי ומהלבוש היומיומי שלי.
יש לי שמלות בארון אבל הפסקתי ללבוש אותן.
ג'ינסים קונה קבוע במנגו, אני אוהבת את המכנסיים שלהם.
חולצות אני קונה במגוון חנויות.
אני קונה בגדים בקניון עם חברה קבועה, לפעמים לבד כשלא מסתדר לנו ואני ממש צריכה אבל בדרך כלל רק איתה.

נחמנית

New member
אני קונה באינטרנט רק מאז שהגעתי לארה"ב

בקנדה לא קניתי באינטרנט. החנויות כאן עמוסות אבל תמיד אין את המידה "שלי". אני קונה מכנסיים בגזרת P או S שאומר - לבחורות 160 ומטה. ככה אני לא צריכה לקצר. אם אני אגיע לחנות אני אוכל לראות את הגזרה, אבל סביר להניח שלא יהיה את מידת האורך שלי. אם היה לי זמן בשפע, הייתי הולכת למדוד ואז חוזרת הביתה ומזמינה כשיש לי קופון/מבצע

גם החזרת הבגדים כאן כל כך קלה. קניתי שבוע שעבר שתי שמלות באמאזון ואחת יצאה שונה לחלוטין מהצפוי (חשבתי שיהיה סריג וזה בד טריקו צמוד צמוד). הדפסתי פתק החזרה וזה חוזר ב-0$ עלות נוספת עם הפקדה ישירות לכרטיס אשראי שלי של ההחזר. בצד החיובי - 2 שמלות חדשות ולשתיהן יש כיסים

עדיקים

Active member
קניות אונליין

הבנתי שגם בארץ קל להחזיר דברים, לא מנסיון שלי כמובן.
לא יודעת למה נרתעת מיזה יודעת שבסוף רק ככה יעשו קניות והקניונים לאט לאט יעלמו. מרגישה את זה בקניונים בסביבתי שמזמן כבר לא עמוסים כמו פעם.

איילה א

New member
עונה למרות שאני ממש לא קהל היעד...

אני מהנשים האיומות האלה שהגוף שלהן חזר להיראות בדיוק אותו דבר. חוץ מזה שהמותניים הרוויחו כמה סנטימטרים עודפים (לנצח כנראה), אני עדיין הולכת בלי בעיות עם הבגדים הישנים שלי מלפני הלידות.
יש לי מותניים צרים ואגן רחב, ואני קונה כמעט רק (וגם זה לא יעזור לך) בתמנון. סקיני דווקא מחמיא לי, אבל זו לגמרי גזרה למידה 38 ומטה. בעברי הרחוק יותר קניתי הרבה בגולף. אני מאוד שומרת על בגדים והם מחזיקים אצלי מעמד המווון שנים. גם הטעם שלי הוא מאוד קלאסי שמרני מחויט (שלא לומר משעמם), כך שאין לי יותר מדי מוטיבציה לקניות. זה מצוין כי גם אין לי זמן.
&nbsp
את גולף ושאר הרשתות נטשתי בגלל שתמיד הייתי מודדת את כל החנות ובסוף יוצאת במקרה הטוב עם זוג מכנסיים אחד. הכל היה גדול במותניים והצריך תיקונים, וזה מעצבן. בתמנון באופן מפתיע המכנסיים יושבים עלי מעולה, לא הייתי צריכה להצר מותן לאף זוג משם, אז היום רוב המכנסיים שלי משם. עוד רשת שקניתי בה מכנסיים בעבר והם לא הצריכו תיקונים היא דיסקרט, לטובת הצד המחויט יותר.
תמיד הולכת לקניות לבד, ולא באמת שואבת רעיונות משום מקום - אם זה יפה בעיני מצוין, אם לא אז לא. אני לא חדשנית במיוחד בלבוש.

debby12

New member
מנהל
גם אני הייתי אישה איומה שכזו...

ואז נולדה בתי השלישית
. כמאמר הפתגם באנגלית:

Two is a good number

איילה א

New member
חיזוק נוסף להחלטה לעצור בשניים

(לא באמת צריכה חיזוקים, אבל זה לעולם לא מזיק!)

נחמנית

New member
גם לנשים איומות כמוך יש זכות קיום

אני שמחה בשמחתך. באמת כל הג'ינסים שלי בישראל היו מתמנון. איכשהו הגזרות שלהם ישבו טוב אפילו עם האגן הרחב שהיה ויהיה תמיד ואפילו כשלא ציפיתי שהגזרה תראה בסדר.

mikmik291

New member
מנסה לענות

מתנצלת מראש, אבל אני מהבנות האלה שתמיד היו רזות, שנה אחרי לידה חזרתי לגזרה המקורית (רק בלי החזה, נהיה לי חזה כמו של סבתא שלי בת ה-94
).
1. אני שייכת לטיפוסי הג'ינס וטי-שירט ובשבתות/חגים ואירועים לובשת שמלות. המלתחה שלי לא ממש השתנתה בשנים האחרונות.
2. את רוב הבגדים אני קונה ברשתות כמו H&M, הייתי בביקור קצר במיאמי לא מזמן ובאוטלט מצאתי ג'ינס שהוא לא סקיני בטומי הילפיגר ועוד כמה סריגים חורפיים (גם אני גרה בארץ קרה). בגזרת הנעליים, בקיץ אני נועלת סניקרס מכל הסוגים ובחורף מגפיים, יש לי מבנה כף רגל מאוד מיוחד ולמצוא לי נעליים שלא נופלות לי מהרגל זה נדיר, אז אם מצאתי נעל אחת אני קונה אותה בעוד שני צבעים לפחות ושומרת בארון לעונה הבאה.
3. לרוב אני קונה כשאמא באה לביקור או כשאני בביקור בארץ ואז אמא ואחותי יוצאות איתי למסע קניות.
כשיש משהו מיוחד אז לבד ואז מצלמת לאחותי ולבעלי שיחוו דעה.

נחמנית

New member
אני לא חושבת שזה רק שאלה של משקל

בין ההריון הראשון לשני הגוף שלי השתנה, אבל היה מספיק דומה למה שהיה כדי שאני ארגיש בטוחה בעצמי שאני יודעת מה יראה טוב. יש לי חברות שירדו הרבה במשקל אחרי כל לידה והיו צריכות לעשות שינוי סגנון.

באמת מרגיש מצחיק לצלם את עצמי בתאי מדידה כדי לשלוח לאמא או לחברה בישראל, אבל ככה גם אני קונה בגדים. איפה את קונה מגפיים ונעליים?

מודה ומתוודה שבקיץ אני נועלת סנדלים של קרוקס. אני לא בטוחה שיש אותם בישראל. הן הדבר הכי נוח שנעלתי אי פעם ואף אחד לא מאמין לי שזה קרוקס. ולמי שסקרנית, זה הסנדל

mikmik291

New member
זה מורכב

כי מבנה הרגל שלי בעייתי ואני חייבת שזה יהיה אורטופדי, בישראל אני קונה בליידי קומפורט ובחו"ל לרוב בקלרקס.
את הדמוי סניקרס האחרונות קניתי בסטיב מאדן שבאופן ממש מפתיע הן ממש נוחות לי.

debby12

New member
מנהל
נראה חמוד הסנדל קרוקס - הוא נראה מפלסטיק

לא מזיעים בהם בטירוף?

נחמנית

New member
לא מזיעים בכלל, זה פתוח לגמרי

אני יודעת שהילדות שלך כבר לא בגיל, אבל זה התחיל בתור נעל שאני יכולה לנעול לעבודה ואז להמשיך לספלש פד עם הילד בלי בעיה. זה הפך לאחלה סנדל לימי גשם קיציים כי זה נרטב ומתייבש ברגע (או שפשוט מנגבים עם נייר כשמגיעים לעבודה). ואז זה הפך לסנדל הריון, כי זה גמיש ונמתח ולא לוחץ. זה לא נראה מאוד מאוד פלסטיקי ובגלל זה לא שמים לב שזה קרוקס בהתחלה. כל שנה הם משנים את העיצוב, ושלי לא מהחומר המבריק כמו בתמונה. האמת שעכשיו יש לי כבר שניים, אחד יותר בובה ואחד יותר סנדל. קרוקס זה דבר נורא זול כאן (במבצע יכול להיות פחות מ20 דולר) והנוחות שלהם בלתי נתנת להשוואה לדברים אחרים.

debby12

New member
מנהל
תודה - נראה אחלה. עת יחזור הקיץ

(עוד 8 חודשים יא-מנאייק....) אזמין לי כזה גם - במחיר הזה שווה לנסות

בד"כ מזמינה און ליין מאמאזון כי זה נוח ואפשר להחזיר

ממש בקלות בלי להיכנס אפילו לדואר (UPS וכו', ללא עלות).
ככה הכי נוח לי כי אני כל היום עם הילדה ואין מצב שהיא תאפשר לי למדוד.
בד"כ אוהבת חברות מקומיות כמו NY AND COMPANY, LOFT ואוהבת גם h&m.

למעלה