איפה? דרך איזו חברה?

איפה? דרך איזו חברה?

אז זהו החלטנו שדי לענות את עצמנו בעוד ועוד טיפולים
אנחנו הורים לילדה שנולדה בהפריה ומשתוקקים לילד/ה נוספת
כנראה זקוקים גם לתרומת ביצית וגם לפונדקאות
מתלבטים איפה וגם דרך איזו סוכנות ? יש מיליון
חייבת לומר שהצצתי בפתיחה של הסרט goglebaby והזדעזעתי למרות שאני אוהבת את הודו מאוד
מה עושים?
אשמח לקבל המלצות

ברוכה הבאה לפורום

זוגות רבים עוברים היום תהליך פונדקאות בחו"ל בעיקר בגיאורגיה ובהודו, ויש מספר הבדלים בין המדינות האלו ובין הסוכנויות שמציעות יעדים אלו
גיאורגיה קרובה לישראל היא במרחק שעתיים ורבע שעות טיסה מכאן, ואם מיועדת שמתכננת לעבור שאיבת ביציות שם, יעד זה יכול להיות נוח יותר עבורה
בגלל שגיאורגיה מערבית הפונדקאיות גרות בביתן וממשיכות לנהל את חייהן במקביל לטיפולים ולהריון , בהודו בשל היותה מדינת העולם השלישי בחלק מהסוכניות התהליך כולל דיור לפונדקאית ומשפחתה במהלך נטיפולים וההריון, הסרט גוגל בייבי לא משקף בהכרח את תהליך הפונדקאות בהודו לפחות לא עם הקליניקה שאיתה אנו עובדים ששם הפונדקאיות גרות בדירה עם הבעל והילדים בליווי של רופאים ואם בית דבר שמאפשר לצוות שם לתת מענה לכל בעיה באופן מיידי ולדעת מה קורה בכל זמן יחד עם זאת לא לבודד אותה ממשפחתה .
בגיאורגיה זוגות עוברים עם אותה פונדקאית מספר נסיונות ובמידה ורוצים להחליפה הדבר כרוך בתשלום נוסף היות וגיאורגיה היא מדינה קטנה זמינות הפונדקאיות נמוכה יותר, בהודו בחלק מהסוכניות ניתן להחליף פונדקאית לאחר החזרה שלא הצליחה ללא עלות נוספת.
קיימות סוכניות פונדקאות שמשמשות כגורם מתווך, וחלקן מלוות את הזוג עד הבאת הילד לישראל.
ישנן סוכניות שמציעות ליווי של אנשי מקצוע מישראל (עו"ד רופאים עו"ס) וחלקם לא.
ישנן סוכניות שנציג מטעמם מלווה את הזוגות לחו"ל ויש כאלו שהזוגות נוסעים לבד.
יש סוכנויות שהעומד בראשם הוא נציג של סוכנות מחו"ל שמולה נחתם ההסכם ויש סוכניות שהן ישראליות ומולן נחתם ההסכם.

dorinpat

New member
הי משתוקקת

אנחנו גם מתלבטים מאוד איפה בארץ או בחו"ל לא סגורים לגמרי אבל היות ואנחנו לא נשואים שנתיים לא נוכל לעשות בהודו
וכרגע ההתלבטות בין גיאורגיה לישראל.
ישראל זה בכל זאת פה ונראה לנו אולי יותר בטוח אפשר להיות בקשר עם הפונדקאית למרות שעדיין אני לא חיה איתה זה כנראה פסיכולוגי יותר
מצד שני גיאורגיה גם קרובה ובגדול אם ארצה אוכל גם לנסוע, המחיר אטרקטיבי כמעט 80000 ש"ח פחות מהארץ ואין את הוועדה וכל הביוקרטיה ....
לגבי סוכנויות היינו בקשר עם כמה בארץ ובגיאורגיה מה שלנו היה חשוב נסיון, מקצועיות ותחושת בטן חזקה מי נותן לך בטחון.

שלום משתוקקת

אולי כדאי שתדברי עם מרכזים שעוסקים בתחום הזה בהודו ותבקשי לדבר עם אנשים שעוברים שם תהליך.

אני יכולה להמליץ לך על הודו

כרגע אנחנו בהריון, חודש חמישי עם תאומים.
לפני שנתיים עשינו את אותו התהליך ונולדו לנו תאומות בנות.
אני יכולה להמליץ לך עם הודו בפה מלא. ועל סוכנות התיווך תמוז.
קודם כל, הסרט גוגל בייבי, אינו משקף את התהליך כפי שהוא מתבצע היום.
הפונדקאיות זוכות לטיפול ומעקב מעולים.
הם נמצאים בבתים שלהם ביחד עם המשפחה ומגיעים לביקורות.
במקרה שחס וחלילה יש בעיה הן מאושפזות בבית חולים מערבי, נקי (דומה לאסותא שלנו)

אם תרצי עוד פרטים אשמח לתת לך,
את יכולה לפנות במסר פרטי

galit513

New member
הגעת לידיים הטובות ביותר

היינו בהודו עם מינה שליוותה אותנו בנסיעה הראשונה לפני שמעבירים את העוברים היא דאגה לנו כמו אמא לילדיה
מלון, ארוחות, מוניות,ביקור בקליניקה ובבית חולים ואפילו שופינג בזמן הפמוי שנותר, הרגשנו מהרגע הראשון שהיא דואגת להכל וזה נתן לנו בטחון עצום
וכל הזוגות שהיו איתנו הרגישו ככה כמובן שזה ממשיך לאורך כל הדרך גם מינה וגם עדה, אם זה העדכונים השוטפים, ומענה לכל השאלות.
הפונדקאית שלנו גרה עם בעלה והילדים אבל בדירה של הקליניקה עם השגחה רפואית צמודה וליווי של אם ומנקה שבאה לנקות לה היא לא עובדת ולא מתאמצת
אני לא חושבת שזה חכם שפונדקאית תגור בביתה ותבוא רק לבדיקות עם כל הכבוד זו הודו ואי אפשר לסמוך על התנאים הטבעיים שלה , זה הדבר שמבחינתי היה מאסט
מצד אחד לא מפרידים אותה מהמשפחה אבל מצד שני דואגים לה לתנאים שמתאימים להריון כל כך יקר.

למעלה