איפה הם?

איפה הם?

איפה חבר´ה הבאים: האחים האריס האחים בלו סאביו וגה? ולמה, למה הWWF ויתרו על באף באגוול? ומתי כריס בנואה (המתאבק הכי טוב) חוזר? ואיפה לאנס סטורם? היה אפשר לחשוב שזה שהתחיל את הפלישה יקבל פוש. נאדה. כמו כמו יו מורוס.

t-man

New member
תשובות

*האחים האריס/האחים בלו מתאבקים בליגות קטנות בארה"ב והם מנהלים משא ומתן אם XWF *סאביו ווגה פרש מהיאבקות ומנהל את אירגון ה-IWA בפורטו ריקו *ה-WWF ויתרה על בף באגוול בגלל סיבות שונות-הסיבה הראשונה היא שלבאף כנראה היה בעיית אגו גדולה מאחורי הקלעים,הוא התנשא על מתאבקים צעירים(הוא רב אם הוריקן הלמס לריב שנגרר לאלימות פיזית) הסיבה השנייה היא ש-WWF לא התרשמה ממנו בקרב הבכורה שלו ברו נגד בוקר טיי ולאחר כמה שבועות שוחרר באגוול מאירגון וכרגע הוא מתאבק ב-WWA *מצבו הפיזי של כריס בנואה משתפר מחודש לחודש,הוא עובר כרגע פיזיותרפיה ולפי השמועות אמור לחזור או ביוני או במאי *לאנס סטורם עדיין מתאבק ב-WWF ולאחרונה גם התאבק על ההזדמנות להתאבק נגד ווליאם ריגל ברסלמניה נגד רוב ואן דאם וביג שואו גם אני מקווה שידחפו את סטורם כמה שיותר מהר ואני מקווה שזה יקרה אחרי הפיצול

לא נכון!

פשוט לא ייאמן. בתור האחים בלו, ראיתי אותם כמי שמנסה להחליף את ה"הד שרינקרס", בתור האחים האריס, הם היו הרבה יותר מסוגננים. זה פשוט מדהים אותי לגלות שהם אותם אנשים! מזעזע!

למעלה