איפה קווין החמודה ורעות

היה נהדר../images/Emo70.gif

וחויה עצומה! שוב להיות באולפנים ושוב להתראיין ובעיקר לצפות בגמר עם המשפחות ונציגי המעריצים שהם מקסימים כל אחד ואחת מהם ויותר משמחתי להכיר אותם! פגשתי את אילנה אביטל שוב(היא מכירה אותי כבר די ממזמן מתקופת המחזמר מרי לו)את אלונה דניאל אביבה אבידן ודפנה ארמוני. כפי שראיתם הגמר נערך בגינת הבית שהפעם היה מקורה,היו המון ציוותי צילום והיה פשוט תענוג להאזין בלייב לביצועים של מייקל והפיינלסטים שלצידו, ההופעות של משה פרץ וליאור נרקיס היו מהנות מאוד,היה מאוד כייף לשבת בשולחן עם משפחתו המהממת של מייקל. וכמובן לקבל חיבוק דוב ממייקל לאחר הסיום
.כשמייקל שר את "your song" של אלטון ג'ון לא יכולתי שלא לבכות מהתרגשות וכמובן שנהנתי מאוד מהביצוע האקוסטי ל"קטן זה הכי כייף בעולם",ומהביצוע המעניין מאוד ל"בין האצבעות" אדם היה כזה מקסים כל כך פירגן ותמך וגם עודד אותי בסיום,ממש איש נדיר הייתי בטוחה שהוא ומייקל יגיעו עד הסוף והופתעתי שהגיע למקום החמישי.פגשתי גם את רוחמה בסוף הערב. פגשתי את גד הבן של בני לפני התוכנית,הפעם הראשונה שגד בעצם נחשף טלויזיונית הייתה בתוכנית שהנחה אמיר פיי גוטמן ב2003 בערוץ 10 שנקראה "אבק כוכבים" אני זוכרת טוב את ההופעה שלו משם וגם הזכרתי לו אותה ומאוד התרשמתי ממנו אז,גד יפה תואר ממש יצירת מופת,ומאוד צנוע ונחמד. הספקתי גם לפגוש ולהצטלם עם משה פרץ המקסים שאותו אני מאוד אוהבת
לסיכום-הייתה חוויה מדהימה וכייפית אתמול,בראיון המעריצים לפני שלושה שבועות,ובכלל כל החודשיים האלו.
גדולה למשפחתו של מייקל ולהפקת התוכנית על שהעניקו לי את החוויה הקסומה הזו

"וכמובן לקבל חיבוק דב ממייקל לאחר הסיום"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חיבוק דב- אם את לא יודעת זה חיבוק לא טוב, חיבוק עם סוף לא משהו..., מעניין מאוד איך השתרבב לך מטבע הלשון הזה לתיאור המרטיט שלך... ממש טעות פרוידיאנית (אם את יודעת מה זה) האם זה מעיד על הקריירה של מייקל?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
יאללה, בטח נראה אותך בריאליטי הבא, כשעוד אחד מפליטי היי פייב ינסה לעשות קאמבק (ולא יצליח, כמובן).

ידעתי שאת יודעת מי זה מייקל../images/Emo3.gif

טוב,ככה זה כשמגיעים למקום שני ומכובד,הבן אדם מוכר יותר
קווינה,אני לא מאמינה שאני כותבת את זה..אבל בסוף תובילי אותי לאהוד את מייקל

את ממש בן אדם דפוק

תגידי אין לך משהו יותר טוב לעשות חוץ מלקשקש כל כך הרבה שטויות?! חיבוק דב הכוונה לחיבוק גדול וחזק אם לא הבנת.לכי לאיזה מכשף שיוציא ממך את דיבוק הרוע חתיכת מפלצת.מאחלת לך שכל הרוע שלך יחזור אליך בחזרה כמו בומרנג וממש לא בפורומים אלא בחיים האמיתיים.מגיע לך שיהיה לך רע כי את בן אדם רע.

ואת סתומה!

אל תשמשי בביטויים שאין לך מושג מה משמעותם, "חכמה גדולה"! וזה שאת מאחלת רע למישהו יחזור רק אלייך..., אם יש משהו יותר רע מלהיות אובססיבית בקשר ללהקת בנים עלובה משנות התשעים!

הבנתי... כי לחיות בסרט שאת חיה בו זה מציאות

טובה.... תמשיכי להיות אובססיבית, זה מביא אותך למקומות גבוהים. אכן, רגע השיא בחייך- הביקור בהיכל התהילה!!!

../images/Emo141.gifוואו איזה יופי

את צריכה להיות מאוד מבסוטית שמייקל הגיע עד למקום ה-2. אולם אני לא רציתי שיגיע לגמר בכלל, אבל אני מברכת אותך. זה לא הולך ברגל. הוא התמודד מול כרישים מוסיקליים שמוכרים לא מהיום. הגמר היה מעניין ומשה וליאור בהחלט הרימו את האולפן. אפילו אני קמתי לרקוד חחחח. רואים שגד יפיוף אמיתי ושלקח מאבא גם את היופי וגם את הכשרון. יש לו גרון גם בלתי נגמר. אני יודעת שגד היה מפורסם עוד לפני שנים וגם שמעתי אותו בכל מיני פעמים עם סבלימינל או עם אלון דה לוקו ("אור"), אבל לא ידעתי שבתכנית עם פיי גוטמן זאת הייתה פעם ראשונה שהיה בטלויזיה. מאוד היה לי עצוב לראות את החוסר פרגון של כולם בעת שאלבז שר את שיר הנצחון ביחד עם בני. את יכולה לספר מה בדיוק היה שם באותו הרגע? למה כולם קמו ועזבו את השולחות חוץ ממשפחתו ואיגי? האם שמת לב לכך?

אפילו אילנה לא עמדה שם, רק איגי

והמשפחה לידו... מידי פעם ראיתי גם את אחות של רוחמה עומדת שם, אז אני מניחה שגם שאר בני המשפחה של רוחמה היו בסביבה ורוחמה עצמה..., אבל זה היה נראה כאילו אכן ההיכל התרוקן... איגי ממש התחברה למשפחת אלבז... ולמשפחת אבוטבול...

צפיתי בזה שוב..

זמן רב רואים שהשאר נמצאים שם מאחור,גם אילנה ואדם. לקראת הסוף ייתכן שאיגי היתה לבד מול הבמה,אבל אני עדיין לא בטוחה ב100 שכולם התפזרו. איגי התחברה לבני אלבז,איש חם ואוהב וכבר מזמן אמרה שהוא כמו האב שלא היה לה. לאיגי ולאילנה חיבור יפה וכייף לראות שזה היה מהשנייה הראשונה..ועדיין. ובהקשר לתגובה קודמת שלך,כתבת על מייקל והזכרת במפורש את שמו..אז היסקתי שאת יודעת כבר מיהו
גם לך התפלק לא מזמן משהו עם עז..אז חליק קוויני

../images/Emo40.gifאם זה מה שהיה וכולם באמת עזבו

כפי שאני מכירה את בני הרגיש הוא במוקדם או במאוחר ידבר על זה ויספר שנפגע מחוסר הפרגון

../images/Emo27.gifחוסר פרגון=צרות עין

הרי זה ברור שכל המתמודדים קינאו בו מהיום ה-1 ועשו הכל כדי שהוא יודח. כל שבוע שהוא המשיך הם לא ידעו מה לעשות עם זה וראינו את זה בהצבעות שלהם למי הם נותנים את הנצחון - בני ורחמה תמיד סגרו תרשימה. גם משפחותיהם דירגו באותה צורה את המתמודדים. כמה שאני רציתי שאלבז יקח בגלל שבאמת מגיע לו זה לא כמו שרציתי שיזכה כדי שכולם יתפוצצו ושיבינו שהוא לא רואה אותם ממטר עם הכשרון שיש לו
הם לא חייבים להסכים עם הבחירה אבל מינימום זה לכבד את המעמד של הגמר. לא לעניין לקום באמצע הופעה!!! ואם זה באמת מה שקרה זאת בושה ממדרגה ראשונה. מעניין מה היית אומרת לו אילנה או כל אחד אחר היה קם בשיר הנצחון של רוחית (וזאת כמובן אם הייתה מנצחת במקום אלבז. מה שלא היה קורה בחיים).

שזה בסדר כי הם שונאים אותה

לא כל דבר קשור לקנאה יש דבר כזה שנאה
אי אפשר לאהוב את כולם

../images/Emo256.gifגם אם הם שונאים

לא יפה לעשות כזה דבר. אפילו כשאני נמצאת בהופעה שמשעממת אותי והייתי רוצה לברוח וללכת אני לעולם לא אעשה זאת, כי זה לא מכובד. צריך לכבד את מי שמופיע והתאמץ כדי לעמוד על הבמה כדי להעניק לקהל שואו. זה שהשואו לא מוצא חן בעיניי זה כבר דבר אחר, אבל לכבד זה מזה בסיסי. ככה אני רואה את זה

למעלה