איפור אישה מבוגרת

איפור אישה מבוגרת

אמא שלי בת 47, וניסיתי לאפר אותה היום... נתקלתי במס' בעיות היא סובלת מפיגמנטציה באזור שמתחת לעיניים שלא הצלחתי לכסות ממש אלא מקסימום קצת "להאיר", ככה לא כ"כ יכולתי לשים סומק... שמתי ליפגלוס עדין סגלגל וזה היה נראה מצויין, ומעט עיפרון שחור בעיניים, את הצלליות לא הכי ראו כי לא היה הרבה שטח לאפר... בסופו של דבר היא היתה מרוצה מהאיפור אבל אני רוצה להגיע לתוצאה מושלמת, כשאני מתאמנת על חברות מהבי"ס הצלחתי לעשות דברים מאוד יפים (כמובן שעל עצמי אני לא מצליחה באותה מידה
) בקיצור... איך מאפרים אישה מבוגרת? בהתחשב במצב העור, כהות, פיגמנטציה והעובדה שהיא לא רגילה להתאפר ביום יום... איך מכינים בסיס טוב לאיפור ומה להדגיש?

צונית

New member
אני אנסה לעזור

קודם כל הכי חשוב שתזכרי שלאפר צעירה זה לא כמו לאפר אישה מבוגרת, ולכן ברור ומובן שיצא לך הרבה יותר יפה על הבחורות הצעירות- כשהעור מתוח, זוהר, צעיר, בניגוד למקומט, יבש וסובל מפיגמנטציה. אני לא יודעת איך לימדו אתכם בבית הספר לאפר מבוגרות אבל כשאת מניחה צללית בקפל תעשי זאת כשהמאופרת עם עיניים פקוחות. (אמרת שאין הרבה שטח. בגלל שאין הרבה מקום בין הגבה לעין? או בגלל עפעף נפול?) חשוב להשתמש במוצרים המתאימים. רק כשרכשתי את הקונסילר הנוזלי של אטלייה הבנתי עד כמה המוצר הנכון יכול לטשטש פיגמנטציה וכהות מתחת לעיניים. כמובן- הרבה לחות לפנים, אולי איזה פריימר טוב. להניח מייקאפ מוצק על העפעף- ותניחי את הצלליות ישר, בלי לפדר את העפעף או לשים צללית בסיס. בדרך כלל גלוס לא יוצא טוב על שפתיים של נשים מבוגרות, כי הוא קצת "דולף" מהמסגרת של השפתיים, אז הייתי שמה תוחם בצבע טבעי ואז שפתון (הצבע כבר תלוי בהעדפות אישיות). אבל אמרת שהגלוס יצא מצוין על השפתיים של אמא שלך- אז ישר כח. טוב, אני אחשוב על עוד דברים ואם יהיו אני אמשיך. בכל מקרה העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך היא "תרגול מביא לשלמות". (באנגלית זה נשמע יותר טוב..) לילה טוב
צונית.

שירה59

New member
אמנם אני לא מאפרת

אמא שלי בת 56 ולפני שנתיים איפרתי אותה לחתונה של אחותי והיה מאוד מוצלח, פשוט ניסיתי כמה דברים עד שהלך לי. דבר ראשון והכי חשוב זה קרם פנים בכמות מספקת שיספג לפני האיפור. 1. אמא שלי מאוד מנומשת ובפנים יש לה נמשים ממש אחד על השני. אז יש חשיבות גבוהה לבסיס מתאים ולא כיסוי גבוה מדי. צריך לקחת בחשבון שלפעמים בגיל כזה הפלומה שעל הפנים הופכת להיות קצתיותר גסה וכן יש קמטים ושקעים ומייקאם שמכסה יותר מדי פשוט נראה כמו פיסול בלטקס ולא עור של בן אדם. 2. לשים מיקאפ וקונסילר בטפיחות = מאו דחשוב בייחוד באיזורים מקומטים 3. כמה שפחות מבריק ובלי נצנצים. 4. לדעתי עיפרון שחור במעקה העין זה לא מתאים ומבוגרות ועדיף תיחום חיצוני עם צללית שלא תנזל 5. מסלסל ריסים ומסקרה טובה זה ממש חובה. 6. הצללות - במידה. אפשר לגרום ללחיים להיראות יותר מורמות ולחטב את קו הלסת עם הצללה נכונה. 7. לשים לב לצוואר ולמחשוף, שמתחיל כבר לקבל בעצמו פיגמנטציה וקמטים וזה נראה לפעמים מצחיק שהפנים "עשויות" מאוד אבל בצוואר ]תאום רואים את המצב האמיתי. אם הדקולטה חשוף אפשר לערבב קצת מייקאפ עם הקרם לחות ולמרוח. לפדר מעט כדי לקבע.

hilala20

New member
לאפר אישה מבוגרת זה לא פשוט.

לאפר את אמא יכול להיות מאוד מאוד מסובך...
סליחה שאני לא מנחמת... בנוסף למה שכתבו לך אני ממליצה לך לערוך חיפוש בארכיון. כתבנו על זה לא מעט. יש גם טיפים בנושא וגם מאמר אם אני לא טועה... הכי הכי חשוב, וזה לא כ"כ קשור ליכולת שלך, לזכור שאישה מבוגרת לפעמים מתסכל לאפר, אבל רובן, בניגוד אלינו המאפרות רגילות לעצמן ומקבלות את עצמן על כל הקמטוטים ונפילות העפעף וכד'. אלה שלא, פשוט דורשות יותר סבלנות, יחס חם, שמירה על קור רוח והמון מחמאות.

תודה לשלושתיכן!

אני אשתדל ליישם את העצות... סתם לדוגמה עכשיו יש שידורים חוזרים של "לחיי האהבה" והשחקנית המבוגרת שמשחקת את שלומית מאופרת בצורה מאוד עדינה ומחמיאה שם, אני רוצה להגיע לרמה הזו על אמא שלי...

סנאית10

New member
איפור למבוגרות - גם לצעירות

מסכימה כמובן עם כל העצות שנתנו לך. "איפור נשים מבוגרות" זה משהו מאד כללי. יש אלמנטים באיפור הזה שמיישמים על בחורות צעירות. למשל, יש בחורות עם עפעף נופל, ואז מאפרים אותן בדומה לנשים מבוגרות עם עפעף כזה. באיפור לא נכון אפשר להדגיש קמטים גם לבחורה בת 25, בעיקר הקמטוטים שמתחת לעיניים, קמטי הבעה סביב הפה וכו'... פיגמנטציה מתחילה גם כן בגיל הרבה יותר צעיר מ50+, בעיקר אצל נשים שילדו. הצללות והרמות שונות עושים גם לצעירות. וכמובן יש נשים מבוגרות שעין שלהן מתוחה או שהעור שלהן טוב, ואפשר לאפר אותן כמעט כמו צעירות. שמתי לב למשל שאת יונה אליאן מאפרים בסגנון מעושן..

למעלה