איפו כול הגולשים הותיקים

TAINTED SAINT

New member
היי קרמר ../images/Emo24.gif

אתה בפורום הנכון,אבל אנחנו נדדנו מכאן מזמן... מה לעשות,אני רגיש לזה שמשעים אותי מפורום שהייתי התורם הראשי לקיומו... וכשאני נדדתי,משום מה נדדו האחרים עמי... יהודים קרמר...אתה יודע... נודדים... מקווה שאצלך הכל טוב. המשך גלישה נעימה. TAINTED SAINT

הכול בסדר רק עברתי ריסוק אבן

בשלפוחית השתן כאב מעט ליפני שבוע עבר בשלום . לאן נדדם? תן קישור הייה דפקה מעניין איתכם .אני חזק באמונות טפלות

TAINTED SAINT

New member
רפואה שלמה ../images/Emo140.gif

נראה לי שרוב החבורה הישנה נדדה והתפזרה בפורומים אחרים ורובם כבר לא משתמשים בניקים שהיו לנו כשכתבנו כאן בפורום. אין לי מושג מה רסקול עושה כיום,עם סויה1 ועוד כמה מהבנות שכתבו כאן אני שומר על קשר דרך המסנג'ר,מיאמוטו כיום בן בית אצלנו בירושלים,לאלברט נותרו כמה חודשים לסיים שירות צבאי.כל האחרים בריאים ושלמים,חלקם עזבו את העולם הוירטואלי וטרודים במערכות יחסים ופרנסת משפחותיהם. אני כותב כיום לעתים נדירות בפורום פוליטיקה עולמית ובפורום זוחלים,לא יודע כמה האחרון יעניין אותך.... מי יודע ? אולי לילה אחד נשוב לכאן כולנו למפגש נוסטאלגיה....
רק בשורות טובות קרמר ידידי. שיהיה לך ולמשפחתך חורף חמים ונעים. TAINTED SAINT

אני חלש בפוליטיקה וזוחלים לא מבין

הנכדים זוחליים אצלי בבית . כן ירבו . לידיעתך בזמן המחלוקת הגדולה שהייתה לנו בזמנו בפורום ואחת הבנות איימה שתדריד אותי בליילה בטלפון עשתה את זה באמת ב1 בליילה . אתה כמובן לא היסכמתה לזה . אבל הכול היסתוריה . בי בהצלחה . מחר אני חוזר לעבודה אחרי שבוע של הפסקה ביבי שבת שלום

למעלה