אירוחים: היום בתפוז

אירוחים: היום בתפוז ../images/Emo43.gif

ערב של שידורי Live ממשרדי תפוז צפוי לנו גם היום!
במסגרת חגיגות הספר העברי, פורום שירה ופרוזה מארח הערב ב-19:00 את המשורר מירון ח. אייזיקסון, מבין המשוררים הבולטים ביותר בתקופתנו. אייזקסון יענה לשאלותיכם Live וניתן להשאירן כבר עכשיו בפורום שירה ופרוזה.
צק ברקמן ההורס מגיע ב-20:00 לפורום הרשמי של אהבה מעבר לפינה. תוכלו לראות ולשמוע אותו Live בבלוג TV. הכנה לשידור מתרחשת כבר עכשיו בפורום אהבה מעבר לפינה!
ולסיום סיומת: הדג נחש יזמינו אתכם לזוז Live הערב ב-21:00, יספרו על הדיסק החדש, על ההופעות הקרובות- ועוד כל מה שרציתם לדעת. הכנסו עכשיו לפורום מוזיקה שחורה והשאירו להם שם שאלות. _____________________________________________ מחר יתארחו אצלינו בשידור חי רם אורן- הסופר והמו"ל, הכדורסלן גיא גודס וטלי שרון מ"מיכאלה".

חחחחחחח קרעת אותי שייייי

חחחח וואלה צודק לא מעניין אותנו... חוצמזה, מה אתם מגזימים?! הצק הזה בכלל לא הורס ולא בטיח

Music4Life

New member
מודיעים מידי פעם על צא'טים שיש ...

בתפוז, בלי קשר לנושא הפורום עצמו. לא מעניין אתכם, סבבה, אף אחד לא מכריח אותכם לבוא לצא'ט. אבל מודיעים על כך בכל הפורומים לכל המעוניין, זה כל הסיפור.

חח אני יודעת ניבה../images/Emo8.gif

זה לא פעם הראשונה שלי בפורומים של תפוז.....

Music4Life

New member
ניקול, איזה עוד פורומים את מבקרת?

מה שטוב פה, (ולא כמו שפורום של שרית הרשמי) שאני כן יכולה לדבר עם אנשים על דברים שלא קשורים לשרית.
זה טוב ומבלי שיעלו עלייך על הראש! אם כך, איזה עוד באיזה עוד פורומים את "חברה"?

אממ לפעמיים אני סתם נכנסת לפורומים

רואה מה שיש, ויוצאת.... הייתי אפילו מנהלת פורום מוזיקה חח למה את שואלת?!

Music4Life

New member
סתם מעניין. אני אוהבת את "תפוז" ו..

הייתי כותבת בכמה פורומים. כמו הסדרה של "זינה" ובפורום של זכויות לבעלי חיים. אני כותבת פה הרבה זמן...אז לראות שיש פורום חדש של שרית בתפוז זה שמחה בשבילי. וכאמרת שאת היית פה כבר זמן-מה התענינתי בלדעת לאיפה פורומים אחרים את נכנסת. יש פה פורום לכל דבר אפשרי שאת רק רוצה. מאד מעניין !!

חח כאילו אני לא כתבתי הרבה בתפוז

אבל ביקרתי הרבה פעמיים :) ושמתי לב שיש פה פוללל פורומים חחח

Music4Life

New member
הבנתי. זה מקום מעולה לאנשים שרוצים

להתכתב בשלל נושאים. אחלה אחלה מקום!

../images/Emo8.gif נכוןןןן יש כאן פולל פוללל

פורומים ואם תחפשיי טוב טוב תמצאי אותם בכמה מהם! חחחחח

למעלה