אירוע לילדים נכים

riva3

New member
אירוע לילדים נכים

שלום לכולם, בין התאריכים 9-11.10.2007 יתקיים אירוע הפנינג ספורט לילדים בעלי נכויות שונות בשיתוף עם עיריית אשקלון. המטרה היא להוציא את הנכים מהבית – לתת להם להתנסות בפעילות ספורט – להקים קבוצות וחוגי ספורטן . כל מי שיכול ורוצה להרתם למשימה מוזמן באופן אישי !!! [email protected]

מחפשת מתנדבים עבור קשישים בודדים בירושלים.

שלום לכולם, אני עובדת סוציאלית בעמותה לרווחת הקשיש בירושלים. אני זקוקה למתנדבים עם קשישים, עבור פרוייקט מיוחד: "מבצע ראש חודש" - והכוונה היא פעם בחודש ללכת לבקר קשיש בודד ולהעניק לו משהו סמלי כגון עוגה, עוגיות וכו' - לכבוד החודש החדש. מי שיש לו שעה בחודש להקדיש עבור עניין זה, יבוא על הברכה. כמו כן, אנו זקוקים למתנדבים דוברי רוסית, עבור קשישים עולים חדשים שדוברים רק רוסית. לפרטים ניתן ליצור קשר במייל: [email protected] או במסרים תודה לכולכם ושנה טובה

0ziris

New member
../images/Emo104.gifקריאה לדגל - לעבודה עם נוער בראשון לציון

נוער משועמם ..., יושב על הברזלים בשכונה..., לא ילדים רעים. העתיד שלנו- אלו שיכולים להביא לפריצה הטכנולוגית הבאה - או לעזור לאחרים בעצמו יושב ומבזבז את מירב עלומיו בחיפוש קטטות ואלכוהול. האם אתם רוצים לשנות ולו את האחוז האחד שיש בידכם לתת- כדי לשלוף את הכשרונות שמתבזבזים ברחובות ולהביא אותם למסלול טוב ? חשבתם פעם ששעה אחת של נתינה במקום לשבת בכורסא מול הטלוויזיה יכולה לשנות מסלול חייו של נער שבמקום שיסתיים בדקירה יסתיים בתעודות הוקרה? למי שאכפת - מזומן \ת ליצור איתי קשר. נפגשתי עם גורמים בעיריית ראשון לציון ויש לי את ברכתם לגייס מתנדבים שיכולים ליצור קשר עם בני נוער לדבר איתם על מה שמציק - להפנות אותם לכל הפעילות הברוכה שיש למענם בעיר ושכתוצאה מאי נגישות אינם מודעים לה כלל . מתנדבים אלו יעברו הכשרה מתאימה מטעם העירייה . בואו להוציא אותם מהרחוב !!! אחריי .......

tuttifrutti

New member
אתה איש גדוווווול!

עשיתה זאת! חייבת לשמוע ממך אישית על הפגישה שלך בעירייה. והאם אפשר להעתיק לפורום אחר?

0ziris

New member
חופשי חופשי- אני לא אחייב אותך הפעם ../images/Emo6.gif

tuttifrutti

New member

העתקי מפורום אחר בו אני פעילה"פורום נתינה מהלב. אולי זה יכול לעניין מישהו. ניתן לפנות ישירות ל "Oziris" ,איש יקר שאכפת לו באמת מהסובבים אותו.זכיתי להכיר אותו אישית. אורלי נוער משועמם ..., יושב על הברזלים בשכונה..., לא ילדים רעים. העתיד שלנו- אלו שיכולים להביא לפריצה הטכנולוגית הבאה - או לעזור לאחרים בעצמו יושב ומבזבז את מירב עלומיו בחיפוש קטטות ואלכוהול. האם אתם רוצים לשנות ולו את האחוז האחד שיש בידכם לתת- כדי לשלוף את הכשרונות שמתבזבזים ברחובות ולהביא אותם למסלול טוב ? חשבתם פעם ששעה אחת של נתינה במקום לשבת בכורסא מול הטלוויזיה יכולה לשנות מסלול חייו של נער שבמקום שיסתיים בדקירה יסתיים בתעודות הוקרה? למי שאכפת - מזומן \ת ליצור איתי קשר. נפגשתי עם גורמים בעיריית ראשון לציון ויש לי את ברכתם לגייס מתנדבים שיכולים ליצור קשר עם בני נוער לדבר איתם על מה שמציק - להפנות אותם לכל הפעילות הברוכה שיש למענם בעיר ושכתוצאה מאי נגישות אינם מודעים לה כלל . מתנדבים אלו יעברו הכשרה מתאימה מטעם העירייה . בואו להוציא אותם מהרחוב !!! אחריי .......

0ziris

New member
../images/Emo24.gifהצלחת- השתדלת שזה הכי חשוב../images/Emo39.gif

tyran8

New member
דן תקשיב יש מישהי בעיריה שמתעסקת

במתנדבים לכל מיני סקטורים ויש הרבה ............תיגש אליה היא יושב ברחוב ירושלים 2 בראשון קומה 3/4 אם אני לא טועה שכחתי את שמה . דרכה הגעתי להתנדבות במקלט . יש לה הרבה מה להציע להם אני בטוחה ממלאת לך את כל הכיסים בהרבה כח נתינה גם ממני ................... חג שמח איש גדול .............

0ziris

New member
היי../images/Emo140.gif-דרושים מתנדבים - אם את מכירה זה טוב

לגבי העירייה- קיבלתי תמיכה מעל ומעבר

0ziris

New member

כותב שוב למי שפספס את ההזדמנות
ו...חג שמח
-------------------------------------------------------------------------------------- נוער משועמם ..., יושב על הברזלים בשכונה..., לא ילדים רעים. העתיד שלנו- אלו שיכולים להביא לפריצה הטכנולוגית הבאה - או לעזור לאחרים בעצמו יושב ומבזבז את מירב עלומיו בחיפוש קטטות ואלכוהול. האם אתם רוצים לשנות ולו את האחוז האחד שיש בידכם לתת- כדי לשלוף את הכשרונות שמתבזבזים ברחובות ולהביא אותם למסלול טוב ? חשבתם פעם ששעה אחת של נתינה במקום לשבת בכורסא מול הטלוויזיה יכולה לשנות מסלול חייו של נער שבמקום שיסתיים בדקירה יסתיים בתעודות הוקרה? למי שאכפת - מזומן \ת ליצור איתי קשר. נפגשתי עם גורמים בעיריית ראשון לציון ויש לי את ברכתם לגייס מתנדבים שיכולים ליצור קשר עם בני נוער לדבר איתם על מה שמציק - להפנות אותם לכל הפעילות הברוכה שיש למענם בעיר ושכתוצאה מאי נגישות אינם מודעים לה כלל . מתנדבים אלו יעברו הכשרה מתאימה מטעם העירייה . בואו להוציא אותם מהרחוב !!!

למעלה