אירנה... שבוע טוב

לילך1

New member
אירנה... שבוע טוב

רציתי לשאול שוב שאלה... התקבלתי לעבודה חדשה אני אמורה להתחיל ביום שני רציתי לשאול אם את יכולה לראות בקלפים איך ילך לי בעבודה הזו והאים יש עתיד שם..כלומר האים זה לחודש חודשיים או שמה עבודה לטווח ארוך. אשמח לקבל תשובה.. מכל ה
לילך

ארינה

New member
עבודה

לילך העבודה כעת תהיה סבירה לא משהו עתידי והיא די תכביד עלייך. מה שכן אני גם לא רואה שהמשכורת תהיה טובה אלא סבירה ואני רואה שדי מהר תסגרי את המעגל שם. את די מצפה לטוב אך לדעתי את הולכת להתאכזב. צר לי שאלו הן הבשורות ארינה

לילך1

New member
קודם כל תודה...

תודה על הסבלנות והעזרה..
האמת היא שמרגע שהתקבלתי לעבודה יש לי הרגשה די מוזרה מין חשדנות מסויימת ואני לא יכולה בדיוק להסביר למה חוץ מזה אני גם לא מתלהבת או מתרגשת במיוחד..וגם בראיון הרגשתי כאילו מובן מאליו שאני אתקבל לעבודה. את באמת צודקת המשכורת באמת סבירה ולא יותר מזה. ואני די מתלבטת האים כדי בכלל לנסות ואולי זה ישפיע אפילו קצת על המצב הכלכלי או שאולי חבל על הזמן שלי ושל הבוס החדש... בכל מקרה אני אעדכן אותך איך עבר היום הראשון ואם את יכולה לראות משהו נוסף בנושא ...אין לי פרטים על הבוס חוץ מזה שקוראים לו אפריים והוא מזל אריה..אני אשמח לשמוע ושוב תודה על הכל מכל ה-
לילך (22/7/75)

ארינה

New member
יקירה לא ראיתי עליו כלום

אך תנסי שום דבר לא יכול להזיק לך חוץ מלהוסיף לך עוד כמה גרושים לכיס. בהצלחה ארינה

לילך1

New member
כן...

אני אנסה ..אני מתחילה מחר ונראה מקסימום לא מתאים נגיד ..ביי ביי מה שיהיה יהיה לא?! ושוב את נהדרת ותודה ...אני מקווה שאני לא מטרידה אותך יותר מידי
מכל ה-
לילך

למעלה