אישה חזקה

thila

New member
אישה חזקה

דף לבן חלק ואותיות שחורות מתרוצצות עליו. נכתבות, נמחקות, זורמות ונתקעות. אצבעות ארוכות מקלידות במהירות על המקשים, עייפות. עיניים ירוקות ופנים. פנים יפות, מחייכות תקועות מולי על המסך. הם לא נעלמות גם כשאני עוזבת את החדר. מופיעות בתוך החלום, נותרות ברגעי עירותי. עיניים ירוקות, שיער בהיר, ריח מוזר, נעים ומרתיע גם יחד. אל תאהבי גבר עם ריח גוף שלא ערב לך. אל תאהבי גבר שלא מפקיר את סודותיו. אל תאהבי, אל תזדקקי. אל תנשכי, תלקקי, תעטפי, תתבעי. אל תהיי חלשה. תשני לבד בלילה. תהיי אישה חזקה. אל תאהבי. תאהבי רק את עצמך. אל תתני, לא את גופך, לא את נפשך. אל תתמסרי, אל תשעני, אל תבקשי, אל תפחדי. לא להיות חלשה, תשני לבד בלילה... את אישה חזקה! ואני? אני בכלל לא אישה. אני עדיין ילדה. אז עכשיו אפשר לישון אתך הלילה? קר לי. לבד במיטה הגדולה. הבית ריק וצלילים שפעם מילאו אותו בצחוק פינו מקומם לקול צעדיי הבודדים. אמצע הלילה, אני עדיין ערה. להביא כוס מים מהמטבח, להירגע. רוצה חיבוק להרגיש מתוך שינה. אל תאהבי, תהיי אישה חזקה...

ואוו ../images/Emo24.gif

ובעצם אם נחשוב טוב טוב נכנס פנימה האם לא כולנו ילדים? מה בעצם בסופו של דבר כשמניחים את הראש על הכר אנחנו רוצים? חם,אהבה,אינטימיות אני טועה?

free y

New member
ראש על הכר....כבר לא אישה חזקה..

מילוי דליים של חסכים של מגע של חום של חיבוק של עונג של גוף ונשמה להשיל את השריון לפרק את השרירים לקלף את הקליפות להיות חשופה להתכרבל נמסה...בחיבוקו ומגעו כבר לא אישה חזקה.. כל ההגנות נעלמו ואינן יחזרו עם הקץ החמה סופגת... מסניפה עמוק עמוק מחסירה פעימה מחייכת וקמה ליום חדש...של אישה....חזקה

ואולי?

אולי בעצם החשיפה בעצם ההסרה של ההגנות אז אנו הופכות להיות נשים חזקות?

למעלה