אישור כניסה לארץ לבעלי-תושב אירופה

מצב
הנושא נעול.

תיק שלום, אני-אזרחית ישראלית תושבת חוזרת ובעלי שהוא אזרח רומני מתכונים לעבור לגור בארץ. הבנתי שיש צורך בהגשת בקשה בשבילו קודם להגעה לארץ בשגרירות( לוקח כ 45 יום)או שאני יכולה לגיש את הבקשה בשבילו במשרד הפנים. השאלה שלי: האם (כדי לחסוך זמן) בעלי יכול להגיע לארץ כתייר( אזרח אירופאי לא צריך ויזה לזה) ואז כשהוא בארץ שנינו יכולים לפנות עם בקשה למשרד הפנים בשביל פתיחת תיק לשהיה באך והליך מדורג. תודה

יהושע פקס

New member
זימון בן זוג זר

תיק שלום, אני-אזרחית ישראלית תושבת חוזרת ובעלי שהוא אזרח רומני מתכונים לעבור לגור בארץ. הבנתי שיש צורך בהגשת בקשה בשבילו קודם להגעה לארץ בשגרירות( לוקח כ 45 יום)או שאני יכולה לגיש את הבקשה בשבילו במשרד הפנים. השאלה שלי: האם (כדי לחסוך זמן) בעלי יכול להגיע לארץ כתייר( אזרח אירופאי לא צריך ויזה לזה) ואז כשהוא בארץ שנינו יכולים לפנות עם בקשה למשרד הפנים בשביל פתיחת תיק לשהיה באך והליך מדורג. תודה
זימון בן זוג זר
סופיה שלום,
אם את בארץ את יכולה להגיש את הבקשה בשבילו ולזמן אותו. אם שניכם בחו"ל עליכם להגיע לשגרירות ישראל בחו"ל ושם להגיש בקשה להליך מדורג לפי נוהל 5.2.0008 - נוהל הטיפול במתן מעמד לבן זוג זר הנשוי לאזרח ישראלי.
אני לא ממליץ לנסות להיכנס לארץ כתייר, משרד הפנים מחייב בהסדרת כניסה של בן זוג זר מראש. וקיים סיכויי שפקידי ביקורת גבולות יסרבו את כניסתו מחשש להשתקעות לא חוקית.
משרדי יוכל לסייע לכם בהליך.
בברכה,
עו"ד יהושע פקס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה