אי זוגית

princhipeta

New member
אי זוגית

חברה שלי בחורה אי זוגית. רק בימים אי זוגיים היא אוהבת אותי ובשאר לא. אבל לא אכפת לי, כי יש לפחות יש לי רוב אצלה וזה כבר משמעותי. התאהבתי בה בשישי בערב. לא שמתי לב לזה עד שהשיניים שלי לא ננעלו על הכתף השמאלית שלה כשבישלה במטבח. דווקא על השמאלית. ניסיתי להשתיק, שלא תשמע ותיבהל פתאום, אבל באותו הרגע היא הסתובבה פתאום לקחת עגבנייה מהמקרר ועם הסכין ביד הסתכלה עלי. אחרי שסיימה לקלף את הבצל, העיניים שלה דמעו קצת והיא אמרה שהיין עושה לה סחרחורת. בשישי בערב היא אף פעם לא גומרת. היא אפילו לא מנסה לזייף, רק מפנה אליי גב ואומרת לילה טוב. לפעמים מוסיפה חלומות נעימים, לפעמים נשיקה על הלחי. בהתחלה לא הבנתי ובכיתי קצת ואפילו חשבתי שהיא בוגדת בי, אבל אחרי חודשיים שמתי לב שהיא פשוט אי זוגית. והיא מודעת לזה, החברה שלי, ואומרת שאין מה לעשות, שנפגשנו ביום אי זוגי והעלילה כבר כתובה. אחרי חצי שנה ביקשתי להחליף, רק לשבוע אחד, כדי לקחת אותה להורים שלי לארוחת שישי. העלילה כבר כתובה, היא חזרה, והצטערתי ביקשתי את זה ביום לא מתאים. הכי כאב לי שהיא בגדה בי דווקא בשלישי. כי שלישי זה יום שלי. היא נבהלה. לא אמרה ממה, אולי מהרגע ההוא עם העגבנייה, למרות שעבר כבר די הרבה זמן ומאז השתדלתי לעשות את זה בשקט. כל פעם שהתאהבתי בה, ישר הצצתי לוודא שהיא עסוקה במשהו אחר ולא שמה לב. ושלא תחשבו שהיא זונה, החברה שלי, היא הבחורה הכי טובת לב שהכרתי, אפילו מתנדבת בבית חולים ומלמדת בחינם איזה ילד לנגן על גיטרה. היא לא זונה, החברה שלי, היא פשוט כזאת. בחורה. אי זוגית.

כתוב כל כך היטב שאני לא יודעת אפילו מאיפה

להתחיל. שוטף (ושטוף) בשפה נפלאה, רעיון מקורי ולא בנאלי שהצלחת לבטא בלא יותר מדי מילים. נפלא. חייכתי לא מעט פעמים ולקראת הסוף אפילו התעצבתי. אז כבוד.

2nd me

New member
כזה מעולה! :O

אין לי זמן להגיב כי אני בדיוק שוטפת את הבית, אבל אני לא יכולה להתעלם כרגע... אז רק שתדעי, זה הקטע הראשון שקראתי בעולם הזה שהזכיר לי את אתגר קרת. אני אחפור מאוחר יותר

E

Elektra Natchios

Guest
מצטרפת,

מעולה בהחלט. מתוק-מריר משהו, הכתיבה מצויינת.

למעלה