אי כבוש מדינת הטרור הפלסטינית בעזה זה בעצם הפקרת בטחון תושבי הדרום וכל מדינת ישראל

מוטי חוף

Well-known member
כל מילה נוספת מיותרת.

רק שלטון ומטכ"ל ברוח ה-101 בסגנון ימין קיצון יביאו הרתעה ובטחון

R 1 3

Well-known member
ההסתה שלך להפקיר חיילי צה״ל וחיילות לפיגועים בתוך עזה מזעזעת

Harrington

Well-known member
מנהל
ההסתה שלך להפקיר חיילי צה״ל וחיילות לפיגועים בתוך עזה מזעזעת
א. כדאי ללמוד את משמעות המילה הסתה.
ב. היכן מצאת בדברי הכותב משהו על "הפקרת חיילי צה"ל לפיגועים בתוך עזה"?

R 1 3

Well-known member
א. כדאי ללמוד את משמעות המילה הסתה.
ב. היכן מצאת בדברי הכותב משהו על "הפקרת חיילי צה"ל לפיגועים בתוך עזה"?
כדדאי שתבין שהסתה לרצח (בעקיפין) היא עברה פלילית
כנראה לא היית בעזה בתקופה שצה״ל הגן בדם חיילינו על הישובים.
לכבוש את עזה ולשרוץ בתוכה שנים ארוכות זו הסתה לרצח חיילים
וחיילות - כי הסיבה שיצאו מעזה היתה קורבנות צה״ל כולל חיילת בנצרים
פלוגות שלמות נדרשו להתגונן ממטעני צד ירי ופיגועים שהבלונים והקסמים הם בדיחה
מציצים בהחלט מסכן את מדינת ישראל ומשקר ביודעין שהרי לא לחינם עקרו ישובים
הסתה היא לדחוף את דעת הציבור לרצות ברצח חיילים בעזה.
להכניס חיילים לתוך מליוני פליטים - היא הפקרה - אתה מוזמן להכנס לשם בעצמך.

Harrington

Well-known member
מנהל
כדדאי שתבין שהסתה לרצח (בעקיפין) היא עברה פלילית
מודה לך על קריאתך שאבין זאת. אכן, לאחר בדיקה מעמיקה ומחשבה ארוכה על דבריך החשובים הנ"ל, אני חושב שאני יכול לומר כעת בפה מלא, אכן, אני מבין את הדבר המאוד מובן מאליו וידוע הנ"ל.
כיצד זה קשור לדברי? לאלוקים הפתרונים.

כנראה לא היית בעזה בתקופה שצה״ל הגן בדם חיילינו על הישובים.
תתפלא. דווקא טיילתי שם לא מעט.
ושוב, כיצד זה קשור לדברי? אלוקים יודע.

לכבוש את עזה ולשרוץ בתוכה שנים ארוכות זו הסתה לרצח חיילים
וחיילות
לא, זה לא. על-פי שום קנה מידה מוסרי, חברתי, ציבורי, או משפטי (לרבות המשפט הבינלאומי).

- כי הסיבה שיצאו מעזה היתה קורבנות צה״ל כולל חיילת בנצרים
לא מדויק. הסיבה שיצאנו מעזה (נכון יותר לומר מרצועת עזה) היא כדי שראש הממשלה דאז מר אריאל שרון לא יקבל כתב אישום בגין שחיתות ושוחד. לא הייתה שום סיבה אחרת, בשום שלב.

פלוגות שלמות נדרשו להתגונן ממטעני צד ירי ופיגועים שהבלונים והקסמים הם בדיחה
מציצים בהחלט מסכן את מדינת ישראל ומשקר ביודעין
להיפך, הוא דווקא מגן על ישראל ותושביה. אבל תכל'ס זה עניין של פרשנות, גם של דעה פוליטית. אתה תחשוב א', אני אחשוב ב'. הכל לגיטימי. כך או אחרת, הסתה אין כאן, ודאי לא לרצח ישראלים. על-פי שום קנה מידה, גם לא המשפטי.

שהרי לא לחינם עקרו ישובים
אכן לא לחינם. שרון יצא מזה כידוע בלי כתב אישום. התרגיל שלו עבד מצוין.

R 1 3

Well-known member
לא לחינם אף ממשלה לא חולמת לחזור לעזה גם לא הנאשם (שאולי יוותרו לו?)
אתה באמת מאמין שהפרקליטות שמאלנית? ומה יצא לה מזה? הרי זו הכפשה ברמה של עבריין שיש לתבוע.
מה הקשר לכתב אישום של שרון ? הרי אתה מכפיש את מערכת המשפט - או מצטט שקרים בלי להבין
עלילה כלפי הפרקליטות היא בזיון בית משפט עברה פלילית
והן ברמה המוסרית של שליחת חיילי צה״ל לסכן את חייהם על כלום ..
אני מניח שאתה לא מהמתגייסים לצה״ל
הרי הנזק מכמות החיילים ובתי הקברות שיקימו גדול מנזקי הקורונה.
מאז שצה״ל מחוץ לעזה מספר הנפגעים ירד - עובדה - לא מצליחים אפילו להחזיר שבויים
לא הצליחו לשחרר חייל כמו שליט מאות מטרים מהגדר ושחררו עבורו 1000מרצחים... מי יכנס לעזה?
יש לי רעיון כל הישיבות בבני ברק הגיבורים שמסרבים להפסיק לימודים
הם יסתכנו כדי להגן על עם ישראל במקום למות באהלה של תורה..

Harrington

Well-known member
מנהל
לא לחינם אף ממשלה לא חולמת לחזור לעזה גם לא הנאשם (שאולי יוותרו לו?)
ברור. בדיוק כפי שברור שיבוא יום ונצטרך בכל זאת לעשות את זה.

אתה באמת מאמין שהפרקליטות שמאלנית?
לא. למה, כתבתי את זה באיזשהו מקום או שסתם עברת לשיטת המצאת הדעות למישהו אחר כדי שיהיה מה לתקוף?

ומה יצא לה מזה? הרי זו הכפשה ברמה של עבריין שיש לתבוע.
תהרוג אותי אין לי מושג על מה אתה מדבר כאן.

מה הקשר לכתב אישום של שרון ?
דיברת על השאלה מדוע ישראל יצאה מרצועת עזה. ובכן מה לעשות, זאת הסיבה.

הרי אתה מכפיש את מערכת המשפט
ואללה? אני לא מודע לכלום. היכן עשיתי זאת לדעתך?

- או מצטט שקרים בלי להבין
היכן ומה ציטטתי?

עלילה כלפי הפרקליטות היא בזיון בית משפט עברה פלילית
אהה, האמת שזה לא. לא יודע מהיכן אתה בדיוק ממציא את המצאותיך, אבל אין שום עבירת "בזיון בית המשפט" גם לא בעלילה כלפי הפרקליטות. ראשית לא ראיתי כאן עלילה נגד הפרליקטות. אבל סתם להשכלתך הכללית, הפרקליטות היא לא בית המשפט. גוף אחר לחלוטין. התקפה על הפרקליטות, בין אם מדובר בעלילה ובין אם מדובר בהתקפה נכונה ומוכחת עובדתית, לא נחשבת בשום צורה, ודאי לא מבחינה משפטית, כהתקפה או בזיון כלפי בית המשפט.
ממליץ לך בחום להתרכז בהמצאות שלך לגבי דעותי. אמנם עדיין מדובר בהמצאות, אבל אז זה לפחות לא מוציא אותך בור בנושא שאתה מבקש לדבר עליו.

והן ברמה המוסרית של שליחת חיילי צה״ל לסכן את חייהם על כלום ..
"על כלום"? האמנם? אני דווקא חושב שסיכון חיילי צה"ל כדי להגן על למעלה ממליון אזרחי דרום ישראל (והאמת שכיום, באדיבות הנסיגה מרצע"ז, זה כבר לא רק הדרום) זה בדיוק תפקידו של הצבא. אמנם נכון, כולנו רוצים לשמור על חיילי צה"ל. אבל בסופו של דבר הצבא קיים כדי להגן על האזרחים וכן, גם לסכן עצמו לשם מטרה זו. ככל שאזרחים מצויים בסכנה ותחת התקפה, תפקידו של הצבא לסכן את חייליו כדי למנוע זאת. אין דבר מוסרי מזה ובדיוק לשם כך קיים הצבא, בישראל כמו בכל מדינה אחרת בעולם.

אני מניח שאתה לא מהמתגייסים לצה״ל
תכניס הנחה זו לרשימת כל הנחותיך והמצאותיך לגבי. שוויה זהה.

הרי הנזק מכמות החיילים ובתי הקברות שיקימו גדול מנזקי הקורונה.
אולי נכון. אולי גם לא. כיצד זה קשור לנושא כלשהו שאנחנו מדברים עליו?

מאז שצה״ל מחוץ לעזה מספר הנפגעים ירד -
ממש לא מדויק. מציע גם כאן, תתרכז בהמצאות שלך לגבי. כמות הנפגעים מאז הנסיגה מרצועת עזה עלתה כמובן. אגב, זה לא ממש משנה. השאלה היא פוטנציאל הנפגעים ולרשימת הנפגעים צריך לבחינה זו להכניס גם את כל אלו שנפגעים מאזעקות וכיו"ב. אבל תכל'ס ממילא הנתון שהצגת אינו נכון, כך שלדייק את שאר הדברים כבר נראה פחות חשוב בכל מקרה.

עובדה - לא מצליחים אפילו להחזיר שבויים
הממ... עובדה זו, מה היא אמורה להוכיח בדיוק? כי לי היא למשל מוכיחה את חשיבות הימצאותנו ברצועת עזה.

לא הצליחו לשחרר חייל כמו שליט מאות מטרים מהגדר ושחררו עבורו 1000מרצחים... מי יכנס לעזה?
כאמור, הקושי בשחרור שבויים ואיתור נעדרים רק מלמד על הצורך בהימצאותנו (לכל הפחות הצבאית) ברצועה. מי יכנס לעזה? מי שמעוניין להגן על תושבי ישראל ודרום המדינה. לצערי נכון להיום הממשלה טרם קיבלה את ההחלטה למגר את הטרור מרצע"ז ועל כן לא מכניסה את הצבא. כאמור, ברור לחלוטין שיבוא יום וזה יצטרך לקרות, על כל הקשיים שמתלווים להחלטה כזו.

יש לי רעיון כל הישיבות בבני ברק הגיבורים שמסרבים להפסיק לימודים
הם יסתכנו כדי להגן על עם ישראל במקום למות באהלה של תורה..
רעיון מצוין. תקים צבא שפועל בהתאם לכללים התורניים וניתן יהיה ליישמו. יש לי הרגשה שהטרור מרצע"ז ימוגר במקרה כזה הרבה יותר מהר מכפי איך שהדברים מתנהלים היום.

R 1 3

Well-known member
הוצאת משפטים מהקשרם הכל כדי להתחפר בהטעיה רבתי. - להסית את הציבור לשלוח חיילים למוות מיותר.
בצבא עושים פשרות כדי לצמצם נפגעים - כרגע המצב אופטימלי יחסית -
במצב של כניסה רגלית כפי שראינו בצוק איתן ואף מבצעים שונים - הנזק היה פי כמה גדול .
שלא לציין שהיית צה״ל בעזה. אפילו מצרים לא מעוניינת ברצועה - על כך בעצם החל הסכסוך עם מצרים.
עדיף לישראל לחץ בעוטף נפגעי הלם או שדות שרופים על מאות משפחות שכולות.
מכאן המסקנה להכניס צבא - היא הסתה לרצח חיילים (חילוניים) מ.ש.ל.
האוטונומיה של הרצועה היה נדבך של הסכם השלום עם מצרים - הרי לא תציע לכבוש מחדש את כל סיני
או להגלות את תושבי עזה או לזרוק אותפ לים? דוקא את חיילי צה״ל בא לך להקריב?
שוב להכפיש פרקליטות כאילו זיכתה את שרון על היציאה מעזה - היא עברה מובהקת של שקר והכפשה.
השקר המזעזע שלך ממשיך לגבי תנאים תורניים - החרדים הפילו את הממשלה על העקרון נגד חוק הגיוס - הם
בעד מוות חיילים - כך הם מקללים חופשי בבני ברק.
יצא שוב שהחרדים אותם אתה מייצג (תקן אותי אן טעיתי) מתנגדים לציונות ורואים בצה״ל חמורים שיש לנצל.

למעלה