אכזריות הבהירות

אכזריות הבהירות

כל הדרך הבוקר לעבודה, כתבתי לך את המכתב בראשי. מפקק אחד למשנהו התגברו דמעותיי והכאב שיסע את לבי. כאב מהול בהכרה כי נהיה חייבים להיפרד, בשלב זה או אחר. אני כותבת לך את המכתב, שלא ברור אם יעמדו לי כוחות הנפש לתת לך לקרוא. אני אומרת לך היום: המתנה הגדולה ביותר שתוכל לתת לי היא לשחרר אותי. אני, כנראה, לעולם לא אוכל לעזבך. לא במצבי כפי שהוא היום. הרבה פעמים כשאני מחבקת אותך, אני מרגישה אהבה כ"כ גדולה אליך, עד שאני כמעט בוכה. אני פשוט מרגישה, כמה עצבות יש באהבה הזאת, כמה כאב, ואני לא מבינה: אם זה היה אמור להיות, זה לא אמור היה להיות שמח?? אמרתי לך לפני כחודשיים שאם עכשיו אתחיל להיות חולה תכופות, תדע שאני לא במקום הנכון. מהמקום שבו אני נמצאת אני לא יכולה לקום ולומר: "זה לא מתאים". אני לא יכולה לוותר עליך! אני כלואה בתוך עצמי, בתוך פחדיי, בתוך אהבתי ונזקקותי אליך. כלואה כל כך עמוק, שגם אם אצרח, אפילו אני לא אשמע את עצמי. הלוואי ואלוהים היה בורא אותי פחות רגישה!!! הלוואי!!! שהיה נותן לי פחות שכל ופחות עיניים לראות, שהיה מחסיר ממני כמה מהחושים החדים והדקים-רגישים האלה. רגישים עד כאב!!! לפעמים כמעט עד מוות! הייתי מוותרת על הכשרונות שלי, על היצירתיות ועל הייחודיות, אם רק היה נותן לי לחיות את חיי בשקט. במישור רגוע ושליו, ללא הפרעות, ללא זעזועים, ללא חורים ענקיים בלב, ללא הצלפות שוטי האמת, ללא נפש שקרועה לגזרים, שבורה לרסיסים. מתחברת-נמלאת ומתפרקת-מתרוקנת ללא הפוגה, לא מניחה לי לשבריר של שניה, לרסיס של מחשבה! "אל תסתכלי עליי! תראי את החיים שלך!" אתה אמרת, ואני ידעתי שאתה כל כך צודק, ושכנראה שזכיתי להיות נאהבת על ידך בצורה כל כך אמיתית ונדירה, שאתה באמת רוצה באושרי, גם אם הוא לא יהיה לצדך. לא רוצה לעזוב אותך! לא רוצה להפר את כל ההבטחות, שהבטחתי לך במגע, בלטיפה, במילה חמה. לא רוצה לשבור את כל הלילות שישנתי אצלך במיטה! לא רוצה לזרוק לפח את כל הערבים שליטפתי אותך בבית הוריך! לא רוצה! לא רוצה! לא רוצה לעזוב אותך! יפה, מקסים, עדין כמו פרפר, מיוחד כמו יהלום! גבוהה כל כך, נדיר כל כך, מדהים בפשטותך, בזכות עורך, בטוהר נשימתך. אני לא אעזוב אותך. גם אם אדעך מיום ליום, גם אם אמות בתוכי. תצטרך לפגוע בי ממש קשה כדי שאני אלך, כדי שיהיה לי "קייס" להפסיק להעריץ אותך. אני מבקשת את המוות. את החשיכה הברוכה. את הקהות. החיים האלו כואבים לי מדי. תאמין לי, זאת לא קלישאה.

קווארק

New member
רגישות יתר

כל אחד בחייו חווה את החויה הנוראה הזאת מי פחות ומי יותר. אהבה נכזבת. אהבה חד צדדית. אהבה שאינה ניתנת למימוש. ראשית תשני את השם שלך: "בלרינה מחרסינה" תמיד, תמיד תסבול. השם שבחרת מעיד על מהותך וגם מחזק אותה, תבחרי שם אחר: אולי "הנמרה מסייגון" או "אשה מפלדה". והכי חשוב שתדעי לך זאת עכשיו שזה עובר. כדבר המשורר: "בחיים הכל עובר". יקח זמן תלוי בעוצמות שיש בך. אם תשאבי אל תוך הכאב הרי שהוא יגבר. כרגע עם העוצמה הנוראה של הסבל הנפשי נראה לך שזה מצב בלתי הפיך ובלתי פתיר, ובכן זה אינו נכון זה מצב זמני ראיית העולם שלך תשתנה והכאב ימוג לו לאיטו אל תוך דמדומי השכחה המבורכת. ועולם חדש יפתח בפנייך. סבלנות וסבלנות וידיעה שזה עובר. אם לי זה עבר (ולפי התיאורים שלך הכאב שלי היה כפול ומכופל מאשר שלך) אזי גם לך זה יעבור. לחיים מלאים באור ואהבת אמת דו צדדית.

קוקולה25

New member
בלרינה מתייסרת

כמה פעמים כתבתי את המכתב הזה,כמה פעמים התאמנתי על נאומים,כמה פעמים השמדתי את המכתב בדמעות,כמה פעמים כמעט ואמרתי.... אני מבינה את הכאב שלך ומזדהה איתך כל כך. כנראה שגם אני עדיין כואבת את האהבה הבלתי אפשרית/נכזבת/חד צדדית.. רק מיחקי את המיותר יקירתי. הדבר שאליו אני הכי מתגעגעת, הוא החיבוק (ואני לא יודעת למה אמרתי את זה). אבל בלרינה, קווארק צודק(קלישאה אבל נכונה),"בחיים הכל עובר"..תני לזה את הזמן וזה יחלוף,תאמיני בזה(אם אני לא אתן בזה אמון אז אני בבעיה)וזה יקרה. תפסיקי להעביר בראשך תסריטים על מה שהיה או מה שהיה יכול להיות וזה יתפוגג... וכשתצליחי להשתחרר ממנו יבוא הבחור האחר האמיתי שיסחוף אותך לאהבה אמיתית. יש בי אהבה והיא תנצח. ועוד דבר, אולי כצעד ראשון כדאי להחליף את השם,לפחות אם לא את כולו אז אולי רק להשמיט את המתייסרת ולהוסיף לוחמת!!! בהצלחה.. קוקולה

קוקולה25

New member
אוף,מה פרויד היה אומר על זה?

כתבתי ששמך "בלרינה מתייסרת" ולא חרסינה...טוב,כנראה שזה שידר לי את אותו המסר..יסוריי אהבה...

למעלה