אלוהים שומר על ילדי הגן ........

ה מוזה

New member
אלוהים שומר על ילדי הגן ........

פחות מזה על ילדי בית הספר... כשהייתי קטנטונת היה לי מנהג שהיום נראה מוזר אך אז היה לי טבעי הייתי כותבת פתקים לאלוהים ( ולא אלו ששמים בכותל ) " אלוהים בבקשה תעשה ש ... ואם תעזור לי אני מבטיחה שלא לעצבן את אמא" כן, היה לי ממש משא ומתן עימו , אך האמנתי בלב שלם בפתקים הקטנים שלי . ובכל פעם הם היו מתגשמים .. הפתקים, הבקשות גם אלו הכי פחות "חשובות" ובכל פעם מחדש היתה בי פליאה..... מאז גדלתי .. ואין לי יותר פתקים .. כי היום אני ואלוהים כבר לא מתכתבים - אנחנו מדברים . ציטוט מתוך : שיחות עם אלוהים /ניל דונלד וולש "הקשב . למילות השיר הבא שאתה שומע .לתוכן המאמר הבא שאתה קורא .לעלילת הסרט הבא שאתה רואה.לשיח מזדמן של האדם הבא שאתה פוגש או ללחישת הנהר הקרוב ,הים הקרוב , הרוח הקרובה הבאה המלטפת את אוזניך . כל האמצעים הללו - שלי הם . כל האמצעים הללו עומדים לרשותי . אדבר אליך ,אם תקשיב .אבוא אליך , אם תזמין אותי . אז אראה לך שתמיד הלכתי עימך. בכל הדרכים " ה מוזה

שבילים

New member
התרגשתי נורא לקרוא את זה

מסתבר שיותר מהכל, כנראה שהאלוהים נמצא בעיקר בילדים שבנו. ואולי אותו ילד שנמצא אצל כל אחד מאיתנו הוא האלוהים. היום המנהג הזה נראה לך מוזר. למה? בגלל שהוא לא מקובל? כי לא נהוג לעשות אותו? הילדה הקטנה שהיית, עשתה את מה שהיא הרגישה שהיא צריכה לעשות. בלי לחשוב מה יגידו או איך זה ייראה. אני מנסה עדיין לחזור אל הילדה הזאת שבי. לעורר אותה. בכל פעם כשאני עוברת ליד מגרש משחקים, נורא בא לי להתיישב על אחת הנדנדות ולהתחיל להתנדנד. אבל משהו עוצר אותי. ואני יודעת מה זה. הפחד ממה יגידו. איך זה ייראה. ואני תוהה אם יגיע היום שבו הפחד הזה כבר לא יעצור אותי. וסליחה אם נסחפתי קצת וכתבתי דברים שלא בהכרח קשורים לפורום הזה...

ה מוזה

New member
שבילים.נגעת בול בנקודה..

ברגע שהתנתקנו מהילד שבנו התנתקנו מאלוהים מהאור ומהאמונה חסרת התנאים. פירשנו את "אלוהים" רבנים, כמרים, קאדים, אך תשאלי ילד קטן מה זה אלוהים ותקבלי את התשובה הכי פשוטה אמיתית ונכונה. כולנו ילדי האל.. אבל קודם צריכים למצוא שוב את הילד שבנו כדי להתחבר לאלוהים.

yoavi1

New member
הילד שבנו

נכון הוא הקשר שלנו אל הילד שבנו אך יותר נכון הוא הקשר שלנו עם עצמנו. עם ההכרה בעצמנו ובדרך שבה אנו הולכים. כאשר נכיר את עצמנו גם כילד וגם כמבוגר נוכל לראות את עצמנו כחלק מן העולם. (או האלוהים)

נשמית

New member
שיחות עם אלוהים

ספר ענק הוא נמצא על השידה ליד המיטה ובכל פעם שאני פותחת אותו יש תגלית חדשה מומלץ בחום להבנת המשמעות של חיינו כולל 4 חלקים,חלק 1 - אדיר לילך

למעלה