אלוהים, שמור על אחי הקטנים בקרב

Jony Jerusalem

New member
אלוהים, שמור על אחי הקטנים בקרב

אלוהים שמור על אחי הקטנים, שעכשיו יצאו להגן עלינו. שמור עליהם. הגן עליהם כי רק אתה שם למעלה יכול לעשות את זה. הם יצאו לקרב, הם יצאו להגן עלינו, לשמור עלינו, על החיים שלנו. אלוהים, שהייתי במלחמת לבנון, שהייתי בגדוד הראשון שנכנס ללבנון בשנת 1982 קראתי לך וביקשתי ממך שתגן עלי, שתשמור עלי. ביקשתי ממך שתחזיר אותי בשלום הביתה. אני יודע אלוהים, ששמרת עלי מכל משמר, שהסודני עמד עם הטיל מול התותח שלי אין לי מושג מאיפה הגיע ציפור הברזל וחיסלה אותו. שישבנו בפריסות שלנו וירו עלינו אש מוות אף כדור ואף פגז לא פגע בנו ולא התקרב לשטח שלנו. שהיינו מעל ביירות ומעל כביש ביירות דמשק, שהיינו שם לבד, בלי אף אחד שיגן עלינו, לא שום כוח לוחם אחר והיינו שקועים בירי ארטילרי כבד להגן על כולם לא היה אף אחד שישמור עלינו אבל משום מה מישהו שמר עלינו ואני בטוח עד היום שזה אתה. אתה הגנת עלינו, אתה הוא זה ששמרת עלינו אז במלחמה ההיא בלבנון, שנת 1982. אמא ביקשה ממך שתשמור עלי, אני ביקשתי את עזרתך, את ספר התהילים וברכת הדרך שנתנו לי אנשי חב"ד לא הוצאתי לשנייה מהכיס שלי והוא הלך איתי כל הזמן לכל מקום ולא יצא מהכיס שקרוב ללב שלי. כן, עד סוף השרות הספר הזה נשאר בכיסי והעובדה שהוא שמר עלי מכל משמר. אז עכשיו אלוהים, אנא ממך, אני פונה אליך, שמור על החיילים שלנו בכל מקום בארץ שמגנים עלינו. שמור על הלוחמים עכשיו ביהודה ושומרון שעמלים על מציאת הבחור שנחטף שם. שמור על החיילים שיצאו לקרב מול הצוררים בעזה וכרגע בתוך קן הצרעות הנורא הזה, הגן עליהם, שמור עליהם כי אלה אחי הקטנים. ששערה נופלת מראשו של חייל, לא משנה מי הוא, זה כאילו פגעו באח קטן שלי. אני עוקב על כל פיסת מידע ומקווה רק לדברים טובים וכל הזמן רק חושש שלא יקרה שום דבר לחייל שלנו ויותר מזה שהבחור החטוף יחזור להוריו ומשפחתו. כן שאחי הקטן, גם אם הוא לא אחי, אבל כרגע כולנו בני ישראל אחים והוא גם האח שלי יחזור הביתה בשלום. אלוהים, הייתה תקופה שקצת היו חיכוכים ביננו אבל תדע, תמיד בסתר ליבי, עמוק בתוכי אני סומך רק עליך, כי רק אתה שומר עלינו ודואג לנו. אלוהים, שמור על הלוחמים, שמור על כל בני ישראל, עזור לאחד את העם הזה ותראה איזה עם מופלא יש לנו פה (לצערי רק בצרה). אלוהים, אם לא אתה, אז מי ?

למעלה