אלוהי הרע ואלוהי הטוב

שבילים

New member
אלוהי הרע ואלוהי הטוב

אלוהי הטוב: היי, אתה, מה אתה עושה כאן? באמצע השביל שלי. אתה לא רואה שאתה חוסם את המעבר? אלוהי הטוב: מה אכפת לי. זה לא המקום הבלעדי שלך! יש לי זכות להיות כאן לא פחות מאשר לך! אם לא יותר. אלוהי הטוב: אין לך זכות להשתלט ככה על הדרך. לא ייתכן שתשב כאן כל הימים. סור מדרכי ותן גם לי לעבור עכשיו. אלוהי הרע: נו, נראה אותך, חכם גדול. תן לי סיבה אחת למה כדאי לי להתפנות ממקומי ולתת לך לעבור. אלוהי הטוב: חחחח... נו באמת. אתה לא שם לב? אוייביך הגדולים ביותר מתקרבים ובאים. לא תוכל להלחם נגדם. כי הפעם הם חזקים. סור מדרכי לפני שהצבא שלי, אויביך המושבעים יעשו זאת במקומך! אלוהי הרע: באמת? הרי שנינו יודעים מי ניצח במלחמה האחרונה שהיתה לא מזמן. גייסתי את טובי צבאי: הייאוש, הכאב, רגשי הנחיתות ורגשי האשמה. חיילים טובים הם אחד אחד וראית כבר כי הם ניצחו. מה גורם לך לחשוב שהפעם זה יהיה אחרת? אלוהי הטוב: נו, ואיפה הם עכשיו כל החיילים הגיבורים והאמיצים שלך? למה הם מתחבאים אם הם כאלה חזקים? [קורא אל חייליו]: שמש חמימה, אופטימיות, חיוך, הנאה, אושר, בואו והתייצבו בעמדותיכם. [החיילים הקרואים באים ונעמדים בשורה אחד אחד. אלוהי הרע נבהל] אלוהי הרע: אה.... אנ.... אני.... ב.... באמת... לא יודע... ל... לאן... נעל....מ... [פאוזה] לא חשוב, אני חייב לברוח. [קם ובורח בריצה] אלוהי הטוב [אל צבאו]: נראה שהפעם החברים שלו בגדו בו. החייל אושר: אני חושב שהם פשוט היו עייפים מידי מהמלחמות הקודמות. אין להם כוח עכשיו להלחם. אלוהי הטוב: ייתכן. [נאנח] נו טוב, ככה זה. זוהי מלחמה שנמשכת לעד. לפעמים אנחנו המנצחים. לפעמים הם. אבל בואו לא נשכח שאנחנו תמיד כאן. איך שלא יהיה, בטוב וברע.

למעלה