אלונה - ערב חג, מזל טוב

מצב
הנושא נעול.

A-T

New member
../images/Emo5.gif

מגיע לך

מטוס זעיר ללא טייס! עד מאה ועשרים. ואם זה מעניין מישהו, ביום שבת אני מציין 25 שנה להווסדי. במקום לחגוג אני מקווה לשבת על התחת ולא להרים את הראש מהספרים עד תחילת הסמסטר הבא. בחינות8-(

../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gifלכם גם אני רוצה

אין מזל טוב משקד שקדוני המתוק
לכם גם אני רוצה
יום הולדת כול יום שתביאו לי הרבה מתנות יפות חברים שלי שתיהיה לכם אחלה יום הולדת. ויצאו לי כבר שני שניים מקדימה עכשיו יש לי כבר פחות ריר.בבפה

אהלן שקדוני !!! אני עומד לגנוב אותך

לכם גם אני רוצה
יום הולדת כול יום שתביאו לי הרבה מתנות יפות חברים שלי שתיהיה לכם אחלה יום הולדת. ויצאו לי כבר שני שניים מקדימה עכשיו יש לי כבר פחות ריר.בבפה
מבבא ארז !!!!!! תבחר תאריך וה"דוד" בא לגנוב לך !!! ארז: אם הוא פתאום יעלם לך - אל תדאג ! הוא אצלי !!!!

ה דרומי

New member
דוד על אחריותך להסתבך ועוד עם

מבבא ארז !!!!!! תבחר תאריך וה"דוד" בא לגנוב לך !!! ארז: אם הוא פתאום יעלם לך - אל תדאג ! הוא אצלי !!!!
אמא פולניה איך כותבים אני לא מקנא.בך.

חה-חה-חה ! אהבתי את ההודעה !

אמא פולניה איך כותבים אני לא מקנא.בך.
אני פשוט בא, הולך לחדר של השקדון, לוקח את האייטם, אומר שלום, קודם שותה אפילו קפה אצלך ונעלם עם השקדון לירושלים !!! אח"כ תוכלו קרן ואתה לראות אותו על השטיח אצלי בסלון עם 2,000 אוטובוסים קטנים, מתוכם 23 "גמדות" !!! דוד אביתר דורש בכל תוקף ומיד לראות עוד צילומים של השקדון ! כך הוא (אני) יתגעגע אליו יותר ויזרז את הגניבה !

ה דרומי

New member
עזוב אתה אפילו לא זוכר איך נראה

אני פשוט בא, הולך לחדר של השקדון, לוקח את האייטם, אומר שלום, קודם שותה אפילו קפה אצלך ונעלם עם השקדון לירושלים !!! אח"כ תוכלו קרן ואתה לראות אותו על השטיח אצלי בסלון עם 2,000 אוטובוסים קטנים, מתוכם 23 "גמדות" !!! דוד אביתר דורש בכל תוקף ומיד לראות עוד צילומים של השקדון ! כך הוא (אני) יתגעגע אליו יותר ויזרז את הגניבה !
הכביש בסוף באב אל ועד תפסיק להאיים תניע ת'
ותרד לכיון לוד הסבר איך להגיע לראות את הגמד תקבל כברב

אני לא זוכר את מלחה !!! ../images/Emo6.gif. אבל

הכביש בסוף באב אל ועד תפסיק להאיים תניע ת'
ותרד לכיון לוד הסבר איך להגיע לראות את הגמד תקבל כברב
אני לא זוכר את מלחה !!!
. אבל
אני חייב להגיע לאשדוד השבוע !!! ממקורות יודעי דבר אני מבין שהפריקה נדחתה ליום 26.01.2004 ויתכן 27.01.2004. האוניה אמורה להיכנס לנמל רק מחר בלילה למרות כל מה שכתוב באתר של רשות הנמלים שהיא נכנסת היום. קפטן האוניה אמר לי טלפונית שהגלים נוראים, הכל רועד באוניה ולח וקיימת סכנה ממשית להיכנס לנמל אשדוד היום ! אני מתחייב לעבור גם אצלך ! תכין לי את השקדון כי כאשר אני בא אני בכלל לא מתייחס אליך ! - קודם אני "טס" לחדר של השקדון ! תן לי להיות איתו רבע שעה לפחות ורק אח"כ תיכנס לחדר ! אני מקווה שגם הציפי תהיה איתי אז הוא יקבל משנינו פינוק אמיתי !!!

kees

New member
היי!!! להרגע ומיד

היי!!! להרגע ומיד
שקד הוא לא אייטם ואבוי למי שינסה להוציא אותו מחדרו בלי רשותי

אהלן קרן !!! שקד שלכם מגניב אותי

היי!!! להרגע ומיד
שקד הוא לא אייטם ואבוי למי שינסה להוציא אותו מחדרו בלי רשותי
כבר הרבה זמן ! עד שאני וציפי נעשה "שקד" משלנו, יקח עוד כמה חודשים אז בינתיים תיכננתי "לגנוב" את השקדון שלכם ולהחביא אותו אצלי !!!
האמת שיותר מהכל אני אוהב "שקדים" כאלה ובגלל כל מה שקורה פה - החלטתי לגנוב לכם את השם וגם לשלנו יקראו שקד !!! אם זו תהיה בת , היא תהיה שקדיה ! אני מבטיח בהן צדק לגנוב את השם הזה שהרי אתם לא נותנים לי לגנוב את המקור !
אני דורש ממך למסור עכשיו לשקדון נשיקה וחיבוקים מהדודים האמיתיים אביתר וציפי בירושלים ! דרך-אגב, נורא תודה על התמונה !! יש עוד ? (אני שואל כמו פולני אמיתי
).

שקד זה שם של בנות../images/Emo68.gif ובנים../images/Emo22.gif

כבר הרבה זמן ! עד שאני וציפי נעשה "שקד" משלנו, יקח עוד כמה חודשים אז בינתיים תיכננתי "לגנוב" את השקדון שלכם ולהחביא אותו אצלי !!!
האמת שיותר מהכל אני אוהב "שקדים" כאלה ובגלל כל מה שקורה פה - החלטתי לגנוב לכם את השם וגם לשלנו יקראו שקד !!! אם זו תהיה בת , היא תהיה שקדיה ! אני מבטיח בהן צדק לגנוב את השם הזה שהרי אתם לא נותנים לי לגנוב את המקור !
אני דורש ממך למסור עכשיו לשקדון נשיקה וחיבוקים מהדודים האמיתיים אביתר וציפי בירושלים ! דרך-אגב, נורא תודה על התמונה !! יש עוד ? (אני שואל כמו פולני אמיתי
).
שקד זה שם של בנות
ובנים

כמקובל בימינו היום המון שמות הם דו מיניים, ביניהם שקד, כך שאתה יכול לתת את השם הז למי שיוולד בן או בת

ה דרומי

New member
עוד תמונה

).
עוד תמונה
ושבת שלום לך

לבת שלנו תכננו לקרוא שקד...

עוד תמונה
ושבת שלום לך
לבת שלנו תכננו לקרוא שקד...
... אבל בסוף קראנו לה סיון, כי נולדה בערב שבועות. לאח התאום קראנו אופיר, שילוב (פונטי) של עופר + ניר , 2 חברים שלי שנהרגו (בנפרד) בקרב עם מחבלים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה