אלו הם החיים?!

ליאתס20

New member
אלו הם החיים?!

אני מרגישה שהנשמה שלי נורא עצובה וששום דבר לא מעודד אותה אפילו מוסיקה שתמיד הייתה מצליחה וזה ככה כבר כמה ימים חשבתי שאולי זה הורמונים אבל כבר אין לי מושג נמאס לי לשאול שאלות ולחפש תשובות ונמאס לי להרגיש קרועה ולא להבין למה אני עייפה כבר , מותשת וגם הסביבה מתחילה לראות את זה וחבל לי , איך אפשר להתחיל ליצור במצב כזה?! אני בת 21 ואין לי מושג איפה אני רוצה להיות או מה לעשות אני מרגישה שאני עומדת במקום והכל מתרחש מסביבי ואני צופה וכל כך מקנאה האנרגיות החדשות כבר פועלות וכולם מתחילים ליצור לעצמם את החלומות שלהם, שאני לאט לאט מתחילה לאבד ולא להאמין מה עושים עם איבוד אמונה? במיוחד בעצמך, לא מדברת על אלוהים.

אמונה..

לאבד אמונה בעצמך זה לאבד אמונה באלוהים... הוא לא רוצה בשבילנו מה שאנו לא רוצים בעצמנו.. העיקרון לשינוי הוא לבחור במשהו חדש.. ביחרי לך הוייה .. כמו אני מאושרת אני חזקה אני מדהימה אני עוצמתית אני יפה או כל ערך אחר המדבר אליך עכשיו.. ותתחילי לעבוד.. כל הזמן תשאלי את עצמך "מה אישה מדהימה כמוני הייתה עושה עכשיו" הקשיבי לתשובה שמגיעה מהלב.. לא מהשכל ועשי אותה.. כך תוכלי ליצור לך מציאות חדשה.. תהני אור ואהבה

למעלה