אלטשולר שחם

גברת ע

New member
אלטשולר שחם

היי,

לא יודעת אם קשור במאה אחוז לפה אבל אשמח לעזרה.

לאחרונה התחלתי לבדוק אופציות לעבוד מול אלטשולר בנוגע לקופות השונות שיש לי, לצערי חווית השירות מול גורמים שונים הייתה רעה (בלשון המעטה) ולא הצלחתי לקבל שום תשובה .

אני כן רוצה עדין לבדוק אופציות לעבוד מולם ולכן אשמח אם יש למישהו, או אם מישהו מכיר מישהו שאפשר לפנות אליו, בעל תפקיד בחברת אלטשולר (לא מבקשת טלפון אישי כמובן , כתובת אימייל מספיקה, בכל מקרה מעדיפה בצורה מסודרת ובכתב לפנות)
בין אם זה מייל של יאיר לוינשטין או מזכירה/עוזרת אישית שלו, אולי של יועץ משפטי או מישהו שיוכל לתת לי מענה ושירות קצת יותר נעים ממה שהיה עד עכשיו.
ניסיתי לשלוח מייל מסודר למייל שמופיע באתר של השירות, אבל התקשרה אלי מישהי שנבחה עלי בטלפון שאני חצופה אז אמרתי לה תודה הבנתי וסיימתי את השיחה.

אז זהו, תודה מראש לעוזרים

אלטשולר שחם

שלום, נשמח לשוחח עמך ולסייע לך, אנא כתבי לנו את פרטי ההתקשרות שלך ואנו ניצור עמך קשר עוד היום.
תודה - אלטשולר שחם

eldza

New member
אם זו החוויה שלך לפני המכירה, אז למה את מתעקשת ?

היי

מתנצלת שלקח לי זמן להגיב... את מוזמנת לספר על המשך החוויה, נשמע לא סימפטי מה שתיארת.

לא מזמן עברתי משהו בסגנון עם בנק שניסיתי לבדוק אפשרות להעביר את החשבון שלי אליו, לא חזרו לפנייה שלי, ואחרי שכתבתי משהו ברשת על כך פנו אלי מפניות הציבור שלהם וביקשו לסייע, וההמשך היה ממש הזוי, ובסופו של דבר כשכבר יצרה איתי קשר הבנקאית הרלוונטית, אמרתי לה שאני מעדיפה לוותר על האפשרות לעבור אליהם, כי אם בשלב הזה בו אני על תקן לקוחה פוטנציאלית נדרש שפניות הציבור יתערבו על מנת שאקבל מענה, אני לא רוצה לחשוב מה קורה אחרי שאני כבר "בפנים". היא התנצלה מאוד ואמרה שזה לא מאפיין אותם, אני העדפתי לא לקחת את הסיכון, רושם ראשוני זה דבר מאוד חשוב.

גברת ע

New member
היי בחזרה

יצר איתי מישהו מפניות הציבור קשר התנצל נשמע כנה ועזר לי קצת.
בסוף כן החלטתי לעבוד דרכם כי כרגע מבחינת הנתונים שלהם זה הכי נכון ומתאים לי, היום אני גם נעזרת בסוכן פרטי שלא תלוי בהם (ניסו לדחוף אותי ולהכריח אותי להיעזר בסוכן שלהם) אז מלחמות במידה ויש הוא עושה מולם, בנתיים דברים בסדר.
&nbsp
לגבי בנק אני בדיוק עוברת משהו דומה עם בנק כלשהו, הגשתי תלונה לנציבת פניות הציבור של אותו הבנק, אחרי שלושה שבועות שלחו אלי מכתב שבשורה התחתונה ובשפה מאוד מכובסת הם אומרים זבשך את אשמה.
מיותר לציין שעזבתי את הבנק ועברתי לבנק שממש דלת לידם ושם גם התנאים גם העמלות וגם השירות הרבה יותר טוב

למעלה