אללה יא'2 -- י'3 מחרררר

ofer277

New member
אללה יא'2 -- י'3 מחרררר

כן כן מחר סוף סוף המשחק האחרון של שלב הבתים..!!! יא2' נגד י'3 במשחק אחד הטובים מהבית הזה.. נצחון 1-0 קטן ליא'2 יספיק להם כדי לעלות לשלב הבא.. כל תוצאה אחרת תשאיר את י''א2 במקום ה-3... י'3 צריכים נצחון והם עולים לראשות הבית... הןלך להיות חםםםםםם!!!!!! אללה אפסנאי אימפריההה..

כל מי שראה תמשחק אמר שהיה

משחק קשה לשיפוט.. אבל כמו שאמרת אמרו לי גם ששפטתי טוב.

ofer277

New member
למה אבל?

למה באמת זה היה משחק קשה לשיפוט? במשחק לא היו התפרעויות והוא לא היה טעון.... אז למה?

כי זה היה משחק מהיר, וקצת אגרסיבי

מצד שתי הקבוצות, שתי הקבוצות נלחמו על כל כדור, מן הסתם.. זה היה משחק חשוב לשתי הקבוצות.

gena33

New member
זה היה המשחק האחרון של שלב הבתים ?

או שיש עוד משחקים עד השלב הבא ?

ofer277

New member
מתי מתחיל השלב של הגביע?

מתי זה מתחיל? ומה הלוח משחקים של הרבע גמר?

תשובה

הרבע גמר היה אמור להתחיל ביום ראשון אבל יירד גשם וגם ככה לא קיימנו את ה-5 דקות שלכם. לגבי הלוח משחקים שאל את יותם הוא אחראי על זה

alon a28

New member
בשביל מה 5 דקות

המשחק התחיל בזמן למה להכניס את ה5 דקות האלה יא2 ניצחו 2-1 וזהו בכל מקרה מה קורה איתנו (י2) אנחנו בסוף מול יב5 או מול יא1 (הבית שלהם סגור אני חושב)

קודם כל

המשחק התחיל באיחור של 5 דקות לפחות ! הרי אם לא נשים את החמש דקות האלה תתחילו לבכות ששום דבר לא מסודר והכל שכונה והכל בלה בלה אז אל תז**נו בשכל בקשה.. תודה ! ושובב....... לגבי משחקים תשאלו את יותם בבצפר !

ofer277

New member
כבר ידוע מה יקרה

י'3 יבקיעו ויסיימו את המשחק בתיקו 2-2 או אפילו נצחון למרות שלא מגיע להם... המשכנו את המשחק לפחות עוד 2 וחצי דקות אז על מה עוד 5 דקות אני לא יודע...

למעלה