"אלמנה שחורה" הביקורת מאת

magicgirl

New member
"אלמנה שחורה" הביקורת מאת

סוף סוף הגיע לידי הדיסק הראשון של האלמנה השחורה. אני מתיישבת לי עם הבירה שמה את הדיסק ו... התחלה של כאילו קלאסי עם ניחוח מזרחי! ואני חושבת לי "?...?...?..." אבל אמרו לי לא לוותר ולשמוע את זה עד הסוף "זה משתלב טוב עם המנגינה אחרי זה" אז אני כמו ילדה טובה ממשיכה להקשיב...(שלוק מהבירה ..וממשיכים) ופתאום זה מגיע : "אלמנה שחורה" פותח בגיטרות ושירה בשקט של הזמר בקול עמוק ...ושומעים בברור "ריח חזק של סקס מתפשט באויר אני פוחד לגשת אליה היא אלמנה שחורה ואני טרף קל" טוב! ואז קטע מוסיקלי שלא נראה קשור כל כך אבל עושה מצב רוח. "זולטא" אומר הזמר והגיטרה נכנסת לסולו שמתחיל קליל ועובר לעבודת גיטרה שלא היתה מביישת נגנים ותיקים! "ג´ני" שיר שמזכיר את הרוק הטוב והמשובח שהיה בארצנו בשנות ה 90 (עם ריח של תיסלם המעולים, משינה האגדיים...) ואת האמת נכבשתי! זהו נגמרה לי הבירה (בעסה) נו טוב... ממשיכים. "חברים" שיר בלאדה ממש סוחף :במילים, בקצב ובעבודת הגיטרות המעולה ! ושוב הסולו גיטרה במקום ממש שגורם לי להזיז את הראש לקצב ולאבד שליטה. "אש אש" באמת שיר מומלץ !!! המסר... ושוב איך אפשר בלי העבודת גיטרות! אני לי מה להגיד חוץ מואוו! וכמובן ...הדובדבן...."כל הכבוד" חידוש לשיר של יהורם גאון מהסרט קזבלן. השיתוף עם יורם גאון והביצוע הרוקיסטי (המעולה לדעתי) מבלי להרוס את המקור...מסוג השירים המתנגנים בדיקוטקים הרוקיסטים וגורמים למהומה ולמצב רוח כסכיסטי ומעולה!!! לסיכום.. שילוב של רוק ישראלי (מהתקופה הטובה שלו) עם עבודת גיטרות בניחוח להקות רוק מחו"ל. אם אתם אוהבי רוק ,כמוני , ורוק ישראלי בפרט ,אני ממליצה (או כמו במילותיה של ג.יפית ניסיתי ,בדקתי ומצאתי...משובח ) .אומנם כרגע לא ניתן למצא את הדיסק ,אבל ציפור לחשה לי שבקרוב יוצא דיסק שני שמצורף אליו הדיסק הראשון! אני אומרת –לחטוף! ובקרוב... הביקורת על ההופעה....

קודם כל....

נא לא לשכוח ולמי שלא ידע זה יהיה במהדורה מוגבלת את התגובה לביקורת תצטרכי להמתין...

למעלה