אלרגיה,אף סתום וכו'...

נעהד

New member
אלרגיה,אף סתום וכו'...

ידוע לי שישנם הבחנות וטסטים/בדיקות - שיוכלו לומר לי ממה אני אלרגית . ידוע לי שהאף שלי סתום 99% מהזמן כתוצאה מאלרגיה ונזלת כרונית .. ולכן גם אני נושמת דרך הפה, ובגלל זה הפה שלי יבש.. ולכן אני עייפה רוב היום, גם כאשר ישנתי 12 שעות .. ומכיוון שאני נושמת דרך הפה, אני מתעוררת המון פעמים בלילה . ולפעמים אף נוחרת . ידוע לי שהוציאו לי את השקדים בילדותי , ושאין לי 'סינוסיטיס' . עשיתי "ניתוחון" - המיסו לי את 2 המערות באף , אך זה החמיר לי את המצב , ואיבדתי את חוש הריח ברובו . אני יודעת שאני אלרגית לחתולים, לפרוות של כלבים, לצמחים מסוימים, לריחות של תבלינים, לקור , לאבק . אז .... מה יעזור לי בדיוק אבחון של רופא או כל מיני בדיקות למיניהן ? כאשר אני יודעת שאני אלרגית, לדברים שציינתי, ומודעת לבעיות שזה גורם לי . ככל שידוע לי, אין ברפואה כיום - פתרון אמיתי לבעיה . כדורים יש בשפע ... אבל זה לא פותר את הבעיה מהשורש . ואי אפשר לחיות כל החיים על כדורים נגד אלרגייה . עוד משהו ... בגלל כל זה, נעשה לי ריח לא נעים מהפה .. זה מן מעגל שלא נעצר . מה עושים ? האם יש כאן עוד אנשים עם בעיה כמו שלי ?

אלרגיה: אבחון וטיפול

שלום נעה, יש מקום לפניה למומחה לאלרגיה. האבחון יכול לעזור, ותוכלו להכין יחד תכנית טיפול. לא כל בעיה רפואית נתנת ל"פתרון מהשורש" כדבריך, אבל דוקא תחום זה התפתח מאד. במקרים מסוימים אגב, ניתן לפתור הבעיה מהשורש בעזרת חיסון כנגד האלרגן הסורר. לענין הנחרה הלילית ועיפות יומית, מומלץ מאד להבדק ע"י רופא אא"ג לאחר ביצוע בדיקה במעבדת שינה. ד"ר אופיר הנדזל

נעהד

New member
ואם אלך לרופא אא"ג

לאחר ביצוע בדיקה במעבדת שינה, מה אז ד"ר ? הוא ייתן לי כדורים ? אני מאוד רוצה להיבדק ושזה יפריע לי כמה שפחות בחיים אך גם מאוד מתוסכלת....

למעלה