אלרגיה לאדום

rinamlo

New member
אלרגיה לאדום

לפני 6 שנים, לפתע פתאום התפתח לי פצע מוגלתי במפשעה, אחרי ביקור אצל רופא עור (אוגמנטין 1000 מ"ג) נאמר שיש לי אבסצט. סיימתי עם האנטיביוטיקה, ופתאום הופיע עוד פצע באותו סגנון, שוב אוגמנטין והסיפור חוזר (בתוך חצי שנה הופיעו בשש מקומות שונים בגוף). החלטתי ללכת לרפואה טבעית, שם נאמר לי שיש לי חום גבוה, לכן כל המאכלים /תבלינים בעלי צבע אדום גורמים לי דלקת בתוך הגוף. ניסיתי והצליח,שאלתי היא: האם באמת קיימת רגישות לאדום או שסתם פסיכולוגי? נ.ב כאשר הייתי בטיול ואכלתי תות שדה, חברתי אמרה לי מותר לך?, ננסה, מה יכול לקרות, (וייאטנם)ולצערי זה קרה שוב.

זאת לא בהכרח אלרגיה.

הרפואה הטבעית (אני מניחה שאת מתייחסת לנטרופתיה) מתייחסת לאנרגיית הגוף. כנראה שעשו לך איבחון ובאיבחון התגלה שיש לך עודף חום בגוף. עודף החום יוצר פצעים. זה דיי דומה לסיטואציה שכשלאנשים יש חום גבוה, אז אחרי שהוא יורד יש להם פצע חום. הגוף לא יודע איך להיפטר מרמות החום הגבוהות ולכן הוא מוציא את זה בצורת פצעים. אפשר לטפל בזה בדרכים טבעיות לחלוטין (דיקור סיני או סו-ג'וק, הילינג וכדו'). יעל נ.ב. גם אם זה "סתם פסיכולוגי", זה לא משנה- העיקר שזה עזר לך.

kivity

New member
פצעים וצבע אדום

שלום נשמע מענין אך הרפואה הקונבנציונלית לא מכירה בקשר הזה אם הרפואה המשלימה או הלא קונבנציונלית סייעה לך אז מה טוב פרופ' קויתי

למעלה