אלרגיה מוזרה.

nuke105

New member
אלרגיה מוזרה.

שלום, משום מה כל פעם שאני יוצא מהמקלחת או יש חילופי מזג אוויר "קיצוניים" על אף שלא קר לי והכל בסדר אני מתחיל להתעטש ולהתנזל בצורה יוצאת דופן. ממש קצת לי לתפקד ככה והדבר משבית אותי למס' שעות. התופעה מלווה אותי כבר שנים. האם בעזרתכם ניתן לגשר על התופעה? תודה

אלרגיה מוזרה

אני לא יודע אם סיפרו לך, אבל הומאופתים דווקא מאוד אוהבים סימפטומים מיוחדים כמו זה שאתה ציינת בהקשר של ההצטננות. אני אכן מבין ומכיר מקרוב את התחושה של צינון ואפצ'יקים עד שנגמר הכוח- חוויתי זאת על בשרי וזו תופעה לא נעימה. מה שמשמח הוא שבאמצעות טיפול הומאופתי ניתן להתגבר על הבעיה ואף לפתור אותה. המשמעות- ירידה משמעותית באפצ'יקים וחזרה למסלול של איזון ובריאות. מקום כזה שבו המערכת החיסונית שלך כבר לא מגיבה בהרבה עיטושים, אלא מסוגלת להתמודד בכבוד עם המצב הקיים. מאחל לך המון בריאות ובהצלחה
אבישי קמינר הומאופת קלאסי

אלרגיות

הומיאופתיה קלאסית מנוסה ויעילה בטיפול באלרגיות. תוכלי לקרוא על דרך הטיפול באלרגיה בשיטה ההומיאופטית במאמר הבא (החלק התחתון שבו נותן הסבר ודוגמאת מקרה) טיפול באלרגיה בהומיאופתיה קלאסית בהצלחה נועה שגיא,

maxpush99

New member
אלרגיה

כפי שאתה מציין יש לך אלרגיות בדרכי הנשימה לאחר מקלחת -קרוב לודאי תגובה לכלור במים - מומלץ לשים פילטר פחמן אקטיבי לראש המקלחת יש כמובן גם תועלת בטיפול הומאופטי קלסי במקביל לבריאות

למעלה