אם אין אני לי מי לי ?

wolfbrother27

New member
אם אין אני לי מי לי ?

יש אימרה שאומרת - בחורף כשקר, הזאב היחיד ידעך וימות אך הלהק ישרוד. הבעיה היא שכאן בפורום נראה שהלהק התפזר. לאן ? אין לי מושג מה קורה איתכם חברה ? אני יכול להעלות כאן מאמרים, שאלות, רעיונות וכו' אבל אני צריך כאן שיתוף פעולה חבר'ה. דובי

drooli

New member
אנחנו יכולים לשתף פעולה

אנחנו יכולים לשתף פעולה אבל צריך מנהל פורום שאפשר לדבר איתו, שלא מוחק הודעות, שאפשר לדבר איתו, שעומד מאחורי המילים שלו ויודע להגדיר אותן בצורה חד משמעית, שכותב על נושאים של דרך הלוחמים. הוכחת בצורה חד משמעית שאתה לא כזה, ובגלל זה כל האנשים שכתבו פה עזבו. מה אתה רוצה? שנעזור לך לפרסם את העסק שלך? אתה כבר מפרסם את עצמך בפורום הטרדות מיניות לילדות, אז תצמד לשם - הן בטוח לא יתנגדו.

wolfbrother27

New member
מצחיק שאתה אומר את זה

עד כמה שזכור לי ההודעות שמחקתי לא היו כלל קשורות לדרך הלוחם, כמו כן ידידי משנה השמות, אני לא מפרסם את עצמי ואם יש כאלה שבוחרים לפרסם את עצמם זוהי זכותם המלאה ולך אין כל זכות לשפוט אותם. בנוגע למקומי בפורום נפגעות תקיפה מינית, ובכן, לא כולם צריכים להיות אטומים ולא איכפתיים, ואם אני מצליח לעזור אפילו בקצת הלוא עשיתי מצווה. אני לא מצפה להבנה ואני לא נותן לך דין וחשבון שיהיה ברור. אני אמשיך למחוק הודעות שלא יעשירו את הפורום הזה ורק יאפילו עליו. אם כל האנשים שכתבו עזבו בגלל זה אני כנראה אאלץ למצוא כאלה שבאמת מבינים את הדרך ולא מתיימרים להבין. דובי

ש1212

New member
דובי ידידי היקר ..

אתה אור .. אור באפלה ... אתה תקווה ואמונה .. יש בך יכולת נתינה מדהימה .. אתה עשיר . ואתה מעורר השראה . יש בך ככ הרבה .. כן .. אתה בטח לא מבין מה אני עושה פה, .. באתי להציצ כאן ונדהמתי מהתגובה האטומה שלמעלה עלייך. אני בהלם!!!!!! אז חברים יקרים .. דובי בחיים לא ינסה לשווק את עצמו , רק מי שיכיר אותו אישית יבין עד כמה אדם מיוחד במינו הוא... מפרסם את עצמו בפורום הטרדות מיניות ?... הזוי?... מה נסגר איתך איש ?... מאיזה עולם הגעת.?... כן .. אני עברתי אונס והכרתי חבר נפלא שקוראים לו דובי .. וזה בכלל לא קשור לאונס .. דובי הוא אדם מדהיםםםםםםםםםםםם חבר אמת.. שמושיט יד , דואג ואכפתי .. אז בבקשה .. דיי!!!!!!!!!!!!!! מי שלא מתאים לו להיות פה .. מוזמן .. ללכת. שרית

מה החתימה שלך אומרת...?

מה כל מילה טומנת בחובה, לפי אתה? ומה זה "נימוס" בשם השם...? למה אתה נאמן? מה ההבדל בין כנות ליושר, עבורך? באמת מעניין אותי מה מטרתך בפורום, אולי שווה להצטרף אליו...

למעלה