אם דרכת בתוך דבר

amime

New member
אם דרכת בתוך דבר

פוגי שרו פעם - אם דרכת בתוך דבר שכלב לפעמים משאיר נקה היטב את הנעליים ושמור מאיתנו מרחק סביר מי שמסתובב ברחובות הישוב שלנו אינו יכול להמנע ממפגש עם ערימות הצואה, צואת כלבים כמובן, הפזורות כמוקשים על המדרכות. הכלבים גם אינם בוחלים לעשות צרכיהם בכניסה לבתים, לא לבתים שלהם כמובן,ובעלי הכלבים אינם מתביישים, ואינם עושים דבר כדי למנוע את התופעה. אז אפשר לפתור את הבעיה בחוק עזר עיוני, כמו בתל אביב, ואפשר לבקש מבעלי הכלבים שיקפידו עם כלביהם שלא יחרבנו על המדרכות ובגינות ציבוריות ופרטיות. נתחיל בבקשה צנועה זו, שלא נצטרך לשמור אחד מהשני מרחק, כי זה לא סביר.

צעידת בוקר בין המכשולים../images/Emo107.gif

מצטרפת אני לבקשתו של AMIMI שכתב על בעיית צואת הכלבים. לצערי התופעה הולכת ומתרבה והזלזול צועק עד לב שמים. פשוט, בעלי הכלבים מצפצפים על כולם ויש צורך דחוף לנסות לפתור את הבעיה בדרכי עקיפת החוק. כל בוקר צועדת אני ברחובות הישוב ומרגישה אני כחייל שצועד בשדה מוקשים. אנא, בעלי הכלבים. היו ערים ונסו לשפר את אייכות חיינו תודה חלי

אכן בעיה כאובה

נושא הכלבים הינו בעיה כאובה החל ב"מוקשים" על המדרכות וכלה בתושבים המתהלכים בישוב עם רוטווילר לא קשור. אני מצטרף לבקשות מהתושבים למנוע את התופעה (אפילו לאסוף עם צריך) לאחרונה פירסם הממונה על הישובים ביו"ש רשימת חוקי עזר המצטרפים לרשימה קודמת של חוקים שעבירה עליהן עלולה לגרום להשתת קנס בו במקום. בין היתר מדובר על חוק עזר פיקוח על כלבים וחתולים. רצ"ב הפירסום. עם התארגנות המועצה/וועד ומינוי פקח תחל האכיפה. יוסי הורן

למעלה