אם היו מדיחים את אסי גם היו יכולים להדיח את ישראל כי אסי כבר לא היה יכול להשתמש בשתי הקולות שלו

אבל אם עידן באמת מוריד את הירדן הוא חרא של בן אדם אפילו שבני אלינה ירדן ואלה זה יותר מעידן ופעמיים אסי.
רק אם אלה תצביע ירדן אז יהיה מבחן אש. אבל אם עידן חושב שאם הוא מוריד את ירדן המושבעים יצביעו לו אז טועה לדתי כי גם הם יכעסו עליו.

דיברגנט חדש

Well-known member
אבל אם עידן באמת מוריד את הירדן הוא חרא של בן אדם אפילו שבני אלינה ירדן ואלה זה יותר מעידן ופעמיים אסי.
רק אם אלה תצביע ירדן אז יהיה מבחן אש. אבל אם עידן חושב שאם הוא מוריד את ירדן המושבעים יצביעו לו אז טועה לדתי כי גם הם יכעסו עליו.
אכן, זה היה הדבר הנכון לעשות.
אין לי מושג, למה עידן מעדיף את אסי בגמר על פני ירדן?
אגב, נראה לי גם שאסי לקח את המיליון, כך שעידן יצא קירח מכאן ומשם וגם הפסיד את ירדן בתור בת זוג לחיים |טמבל|

מכיוון שאין להם זמן לתאם יכול להיות שינסו להדיח את אסי.
מעניין אם יבטלו לאסי את הכוח להצביע פעמיים בגלל שהוא "עבר על החוק" וגילה למישהו. כי היה כתוב לו שאסור לו לגלות. או שזו היתה המלצה בלבד שלא יגלה.
אם לא יבטלו והוא יצביע פעמיים , לירדן יהיו 3 קולות. השאלה אם אלה תצביע שוב לאלינה או שתלך עם מה שדיברה עם ירדן ותצביע לאסי. שאז יהיו לאסי 4 קולות והוא יהיה המודח הבא.

newyork56

New member
להדיח את ירדן זה המעשה הכי חכם במשחק ומי שלא מבין את יותר טיפש מנעל ישנה

בלי קשר אנ לא מתלהב ממנה אין לה בכלל דעות ועל ידיי כך מנסה להיות בסדר עם כולם

נערך לאחרונה ב:

רגע רק רגע

Active member
להדיח את ירדן זה המעשה הכי חכם במשחק ומי שלא מבין את יותר טיפש מנעלה ישנה

מסכים לגבי ירדן. מסתייג מדימוי "הטיפש מנעל ישנה"
רוב מוחלט של צופי הישרדות ישראל שופטים את המתמודדים כאילו היו משתתפים באח הגדול. ולכן, תראה תגובות בהתאם - ההוא רע, ההיא טובה, אותו הייתי לוקחת להכיר את ההורים וכו' וכו'
גם רוב מוחלט של התגובות שכבר מתעסקות במשחק ההישרדות (לא רק פה, אלא בכל כתבה) מותאמות לקריטריון של המגיב לגבי מי הוא המועמד המועדף עליו.
לדוגמא - אם ירדן היא המועמדת המועדפת על המגיב, אזי עידן צריך לפעול לטובתה ולהבטיח לירדן את הזכיה. כל פעולה אחרת של עידן שמטרתה לקדם את עצמו לזכיה לא מקובלת ועידן בופך אוטומטית לרע.
אין מה לעשות נגד זה. זו זכותו של כל אחד ואחד לשפוט כראות עיניו.
רק שאותם אנשים לא יבכו ששנה אחרי שנה אנחנו מקבלים אח גדול על אי בודד במקום תכנית הישרדות כמו שהיא אמורה להיות.

ועוד בקטנה, אמנם לא כל כך מתקשר, אבל מראה את הלך הרוח.כשבני ניצח את עידו, כל צוות המעודדות טען שזו משחמה תפורה למידותיו של בני בכדי שינצח את עידו.
אותם מגיבים מילאו פיהם מים כאשר הובאה משימת חיבוק העץ שנתפרה למידותיה של אלופת העולם בלפיטות (להלן -ג'ודו)
אדרבא - מצעד ההילולים החריש אוזניים.
במשימת הצלילה, שנתפרה למידותיו של לוחם השייטת, קרה משהו מוזר. הקונספירציות עלו מן האוב.

ואסיים בברכת "אח גדול" שמח :p

דיברגנט חדש

Well-known member
רוב מוחלט של צופי הישרדות ישראל שופטים את המתמודדים כאילו היו משתתפים באח הגדול. ולכן, תראה תגובות בהתאם - ההוא רע, ההיא טובה, אותו הייתי לוקחת להכיר את ההורים וכו' וכו'
גם רוב מוחלט של התגובות שכבר מתעסקות במשחק ההישרדות (לא רק פה, אלא בכל כתבה) מותאמות לקריטריון של המגיב לגבי מי הוא המועמד המועדף עליו.
לדוגמא - אם ירדן היא המועמדת המועדפת על המגיב, אזי עידן צריך לפעול לטובתה ולהבטיח לירדן את הזכיה. כל פעולה אחרת של עידן שמטרתה לקדם את עצמו לזכיה לא מקובלת ועידן בופך אוטומטית לרע.
אין מה לעשות נגד זה. זו זכותו של כל אחד ואחד לשפוט כראות עיניו.
רק שאותם אנשים לא יבכו ששנה אחרי שנה אנחנו מקבלים אח גדול על אי בודד במקום תכנית הישרדות כמו שהיא אמורה להיות.

ועוד בקטנה, אמנם לא כל כך מתקשר, אבל מראה את הלך הרוח.כשבני ניצח את עידו, כל צוות המעודדות טען שזו משחמה תפורה למידותיו של בני בכדי שינצח את עידו.
אותם מגיבים מילאו פיהם מים כאשר הובאה משימת חיבוק העץ שנתפרה למידותיה של אלופת העולם בלפיטות (להלן -ג'ודו)
אדרבא - מצעד ההילולים החריש אוזניים.
במשימת הצלילה, שנתפרה למידותיו של לוחם השייטת, קרה משהו מוזר. הקונספירציות עלו מן האוב.

ואסיים בברכת "אח גדול" שמח :p
לוחם השייטת גם הפסיד במשימה הזאת בעונה הקודמת שהיה.
חשוב לזכור גם את אלמנט הגיל שהוא פקטור ומה שהיה אז, הוא רחוק ממה שהיום.

לפי מה שאתה כותב, ירדן רק ניצחה את המשימה של החיבוק כאשר ההפך הוא הנכון, כי היא ניצחה את רוב המשימות שהיו במשחק.

אסי פופולרי ויש לו סיכוי גדול יותר לזכות, כי יש לו את כל המחנה שלו ואילו בין ירדן לעידן, אני חושב שהשורדים היו מעדיפים את עידן על פני ירדן, כמו למשל רגב שיש לו מכנה משותף של השירה, ליטל שונאת את ירדן, כך שהייתה מצביעה לעידן.
על פי, מה שאני מבין מהראיונות ומהזחיחות של אסי שהוא ניצח ולקח את המיליון, כך שעידן טעה וכפי שכתבתי יצא קירח באופן משולש, כאשר ההפסד של המיליון הוא בטל בשישים מאשר ההפסד של בת זוג לחיים בגילו המופלג.
אם היה מגיע עם ירדן לגמר, אחד מהם היה זוכה והם היו חיים באושר ועושר ...

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
להדיח את ירדן זה המעשה הכי חכם במשחק ומי שלא מבין את יותר טיפש מנעלה ישנה

בינתיים, מי שה-IQ שלו נמוך מסולייה של נעל בית שדרכה על צואה, הוא אתה וזאת רואים עפ"י כתיבתך העילגת עם אינספור שגיאות כתיב ושפה שמתאימה לילד קטן שלא קרא ספר מימיו.

רגע רק רגע

Active member

לפי מה שאתה כותב, ירדן רק ניצחה את המשימה של החיבוק כאשר ההפך הוא הנכון, כי היא ניצחה את רוב המשימות שהיו במשחק.

אסי פופולרי ויש לו סיכוי גדול יותר לזכות, כי יש לו את כל המחנה שלו ואילו בין ירדן לעידן, אני חושב שהשורדים היו מעדיפים את עידן על פני ירדן, כמו למשל רגב שיש לו מכנה משותף של השירה, ליטל שונאת את ירדן, כך שהייתה מצביעה לעידן.
על פי, מה שאני מבין מהעיונות ומהזחיחות של אסי שהוא ניצח ולקח את המיליון, כך שעידן טעה וכפי שכתבתי יצא קירח באופן משולש, כאשר ההפסד של המיליון הוא בטל בשישים מאשר ההפסד של בת זוג לחיים בגילו המופלג.
איפה ראית שטענתי שירדן ניצחה בזכות ההפקה? או לצורך העניין, איפה ראית שכתבתי באיזשהו גלגול של פורום הישרדות כזה או אחר שאני בא בטענות כלפי משימה כזו או אחרת? זאת הייתה טענה כלפי הצופים ששותקים כאשר משימה אחת נתפרת למידותיו של מתמודד אהוב וחורכים גרון כאשר המשימה נתפרת למידותיו של שורד שנוא. נא לקרוא בעיון בפעם הבאה.
לגבי "ירדן ניצחה את רוב המשימות" לא בטוח שזה נכון. אתה מוזמן לבדוק ולחזור אלי. לי אין החשק, הזמן והרצון לחזור אחורה.

הלאה, נמשיך...
אכן, כמו שזה נראה לפחות, לאסי יש רוב במושבעים על פני עידן/ירדן. אך אם עידן מעיף את אסי עכשיו, תהיה לו בעיה להעיף את ירדן עם בני ואלינה. וירדן אכן מהווה איום. לא אני ולא אתה יכולים לנחש את מי המושבעים מעדיפים מבין השניים (עידן/ירדן). מה שכתבת הן לא יותר מגדר ספקולציות לנטיית המושבעים ולא קיבלנו שום סימוכין לכך במהלך התכנית. להיפך, ראינו שירדן יודעת הכל על השחקנים וזה אומר שהיא יצרה איתם קשרים.
כאשר ירדן בחוץ, לעידן יהיה קל יותר להיפטר מאסי. אם לא יעשה זאת, מבחינתי, לעידן לא מגיע לזכות כי זה יהיה בגדר מהלך מטופש.
נקודה נוספת, ירדן במשחק וקיים סיכוי לדחיפה של ברית נשים מכיוון אלינה ואלה וזה יסכן את עידן (מודה - ספקולציה ולא יותר)

לא אתה ובטח שלא אני נכנס לנבכי הלב של עידן והחלטותיו לגבי בת זוג.
מאיפה התעוזה הזו להחליט לבן אדם מי טובה בשבילו ומי לא?
מאיפה אתה יודע אם הוא נמשך אליה או לא?

רגע רק רגע

Active member

על פי, מה שאני מבין מהראיונות ומהזחיחות של אסי שהוא ניצח ולקח את המיליון, כך שעידן טעה וכפי שכתבתי יצא קירח באופן משולש, כאשר ההפסד של המיליון הוא בטל בשישים מאשר ההפסד של בת זוג לחיים בגילו המופלג.
ורק להוסיף, לגבי עידן ומשימת הצלילה - מסכים איתך בהחלט.

newyork56

New member
מקבל,הרחקתי לכת

למעלה