"אם הייתי 'הבורר', מה הייתי עושה..?"

מוגלי7

New member
"אם הייתי 'הבורר', מה הייתי עושה..?"

זהו משחק שבו אתם צריכים לשחק את ברוך 'הבורר' אסולין במצבי בוררות שונים. כל יום אני אתן לכם דילמה, ואתם תצטרכו להיות הבוררים בדילמה הזאת. בואו נתחיל בבוררות הראשונה, וזאתי שכולנו מכירים: האחים קובלובה נגד שימי אנג'ל. שימי אנג'ל מסתובב ברחובות, בטענה שקנה אקדח והוא הולך להוריד את האחים קובלובה. הוא עושה זאת מכיוון שהאחים קובלובה דרסו את אחיו. ברוך זימן לבוררות את שימי והאחים קובלובה. האחים קובלובה טוענים שהתאונה לא הייתה בכוונה, ושימי רוצה נקמה, ולא מעניין אותו אם זה היה בטעות. עכשיו אתם נכנסים לתמונה. אם הייתי 'הבורר', מה הייתם מחליטים? שרשרו לכאן!

ואוו קשה:\\ אין לי מושג:0

הייתי אומרת לשימי שירגע ועד שאין הכוחות שזה הם שלא יעשה כלום.. ושאני יברר אם זה היה בכוונה ואם לא ואם כן והם שיקרו אז ששישמי יעשה איזה נקמה שהוא ירצה וכאלו הבורר יתמך בוח

יש לי פסיקה

שימי אתה יכול עכשיו להוריד את האחים קובלובה אם לא תעשה זאת הם ישארו אתם האחים קובלובה נכנסים יחד לחצי שנה מאסר בית ומראים לשימי איפה להעלות על אחיו קדיש ואותיות נשמה ושימי יחזור לשם מדי שנה

אמ...../images/Emo9.gif../images/Emo66.gif

הייתי אומרת לשימי שצריך הוכחות אבל בעצם הם הודו בזה אז הם יצטרכו לשלם לאלמנה כסף וכאשר שימי יצטרך עזרה לא משנה במה הם יהיו חייבם לעזור לו אם לא הם יקבלו עונש. חחח זה מה שעלה לי

Red Daniel

New member
שלי

"שימי? את רוצה להרוג אותם? בבקשה. סתכל ימינה שלך, אתה רואה את הנרתיק הזה? 9 מ"מ, יש בו בדיוק שתי כדורים. אתה מוזמן להוריד את שניהם, כאן על המקום. אל תדאג בקשר לדם, העוזרת צריכה להגיע עוד שעה. אז אני רואה שאתה לא הורג אותם? אז ככה. בוא נפתח את הקלפים, את אח שלך הם הרגו בכוונה. אתה חייב לזכור שהיו לו חובות, ועל חובות משלמים. מחיר חיי אדם מעיל גיל 40 שווים חצי מיליון דולר, אח שלך היה חייב 150 אלף, לכן לאלמנה יועברו 350,000. בנוסף, פבל וניקולה שניכם עכשיו נכנסים לצום של 24 שעות ובנוסף אחד מכם, לא משנה מי, ייכנס לא ייצא מהבית למשך חצי שנה. בנוסף, עכשיו אתם לוקחים את שימי למקום הקבורה של אחיו, הוא יקרא אותיות נשמה, שמע ישראל וכו' ואתה שימי, רשאי לחזור לשם רק פעם בשנה. מעכשיו, זה עניין שלכם עם אלוהים".

מוגלי7

New member
../images/Emo88.gifבוררות - 2../images/Emo88.gif

זהו משחק שבו אתם צריכים לשחק את ברוך 'הבורר' אסולין במצבי בוררות שונים. כל יום אני אתן לכם דילמה, ואתם תצטרכו להיות הבוררים בדילמה הזאת. והפעם: ריב בין האחים אלמקייס. האחים אלמקייס שדדו בנק. שניהם שדדו ביחד בנק, והתחלקו בכסף 50-50. כמה ימים אחרי, האח השני חושד שהאח הראשון גנב מהחלק שלו קצת כסף. ברוך זימן אותם לבוררות. האח השני מסביר שנעלמו לו לפחות חצי מיליון שקלים מהחצי שלו, בעוד שהאח הראשון אומר שכנראה הגיע גנב. במהלך הבוררות, האח הראשון זורק רמזים קטנים ודקים מאוד, שהוא אכן גנב חלק מהכסף. עכשיו אתם נכנסים לתמונה. אם הייתם 'הבורר', מה הייתם מחליטים? שרשרו לכאן!

שלי:

אתה תישבע בה' שלא עשית זאת אם אתה לא מעז אתה אשם הוא לא נשבע ואני נותן אקדח לאח שלו והוא יורה בו

dekel10

New member
מה אני הייתי עושה

אני הייתי נותן לענבל את אקדח ואומר לקשור את האח שיש לו רמזים שהוא אשם ושהיא תאיים עליו ותענה אותו קצת עד שהוא יכנע ויגיד את אמת , ואם יהיה צורך אז ענבל תשבור לו את הידים או הרגלים מה שיבחר . דקל

Red Daniel

New member
שלי

טוב, אני לא גננת כאן. אתה, קח את הספר תנ"ל הזה שעל השולחן. שים אותה על הלב ועכשיו תחזור אחריי:"אני נשבע בספר התנ"ך שאני מחזיק בידי, שלא לקחתי מחצית מיליון הדולר מחשבון הבנק שלי ושל אחי". אה, לא נשבע? עכשיו הכל ברור.

למעלה