אם זה הפורום המתאים...

ננדב

New member
אם זה הפורום המתאים...

היי אני נדב. שנה שעברה כשהייתי בכיתה ה' אז הייתי ממש מצחיק את החברים שלי, או יותר נכון שהיו לי. השנה בכיתה ו' ילד מהכיתה שלי שלא היה קשור כל כך התחיל להצחיק אותם במקומי. הוא הצחיק את הילדים המקובלים אבל אני את ההכי מקובל והייתי איתו בקשר מאוד טוב. אבל עכשיו הוא גם עובר דירה וגם אני מפסיק להצחיק אותו העניין הוא שאני כבר לא מצחיק אף אחד אבל אני רוצה להצחיק את כולם. אז אני צריך שתייעצו לי איך להמשיך להצחיק ואיך להחזיר את החברים שלי. אני חייב את העזרה שלכם. תודה מראש, נדב.

RayoDeLuz

New member
היי נדב..

אנחנו לא יכולים ממש לייעץ לך איך להצחיק את חבריך אבל נשמח לעזור לך בכל משהו אחר. שיהיה לך שבוע טוב

nastia 12

New member
נדב:

הי נדב ! תקשייב אני שנה מעליך ואני גם עוברת את זה עשכיו וגם עברתי את זה אני רוצה לתת לך שתי עצות ותבחר אחת סבבה : העצה הראשונה :מה איכפת לך מהילד הזה שמציחק במקומך מה זה שהוא מצחיק זה לא אורמ שזה התפקיד שלו אתה יכול לעשות מה שבאלך מדינה חופשית אפשר להצחיק אפשר לצחוק ועוד הרבה דברים , וסיבה שניה :באמת איכפת לך מהחב'רה האלה שאת המצחיק אותם אתה יכול לא רק בנים להצחיק אתה כיול להצחיק גם בנות מה כיאילו מה אסור לך חתמת איתם על חוזה או משו לא נכון ?! אז אתה לא חחייב תמיד להיות איתם כי עם הם לא שמים לב אליך אז אתה גם יכול לעשות ככה מה לא ברור שכה יאללה תראה להם מי זה נדב ....!!! שמחתי לעזור :) ביו'ש

למעלה