אם-כבר-אז-כבר.

Ophel McNeil

New member
אם-כבר-אז-כבר.../images/Emo117.gif

אני זוכרת שקראתי בספר כלשהו של סברינה שהיא לא עם אימא שלה, כי בן תמותה שיסתכל עליה יותר משנתיים - יימס לשעווה. אז איך היא הולכת לביה"ס?...

Woogyman

New member
אממ.. ../images/Emo110.gif

תהיתי מתי ההגיון-המפלצתי-הידוע-לשמצה-של-אופל ימצא את דרכו לכאן :) בכל אופן - אני לא חושב שנאמר שזה יקרה על כל בן תמותה, רק על אמא שלה. הכוונה הייתה להרתיע מכשפים ולמנוע נישואי תערובת עם בני תמותה. ככה נאמר פעם.

Ophel McNeil

New member
כן, כי הרי ידוע שאני ../images/Emo117.gif

נטיפקרית חסרת תקנה, ושפרטים קטנטנים כמו איך זה שיכול להיות שלכל הסדרה אין בסיס ישפיעו עליי.... @_@ אבל ההסבר שלך מתקבל על הדעת. אכזרי, אך מתקבל על הדעת. ועוד שאלה, אם אני כבר פה - לא ראיתי את העונות הראשונות של סברינה, אז שמישהו ייתן לי פירוט קצר - מתי היא קיבלה את הכוחות שלה? ולמה?

Woogyman

New member
"אם אני כבר פה"? ../images/Emo110.gif

את הולכת להיות פה הרבה. חסר לך שלא :) והפרק הראשון התחיל ביום ההולדת ה16 של סברינה. הדודות שלה עשו לה מסיבה קטנה בבוקר וסיפרו לה, בעדינות, שהיא מכשפה. היא לא האמינה, כרגיל, אבל לאט לאט במהלך היום התגלו פרטים שגרמו לה להאמין. לקח לה כמה פרקים כדי להבין ממש איך עושים כשפים, אבל אחר כך היא הסתדרה.

Ophel McNeil

New member
השאלה זה למה גיל 16.... **../images/Emo117.gif

וסם, אתה יודע שאם לא היית פה - גם אני לא הייתי פה. למה, כמה פרקים של סברינה כבר ראיתי? שלושה?

Ophel McNeil

New member
השאלה זה למה גיל 16.... **../images/Emo117.gif

וסם, אתה יודע שאם לא היית פה - גם אני לא הייתי פה. למה, כמה פרקים של סברינה כבר ראיתי? שלושה?

Woogyman

New member
התיאוריה שלי לגבי זה - ../images/Emo110.gif

כבר ראינו שבממלכה השניה (המקום של כל המכשפות) אפילו לילדות יש כוחות כבר. כנראה שרק מכשפות שחיות בממלכה של בני האדם מקבלות את הכוחות מאוחר, כדי להיות בטוחים שיש לה מספיק אחראיות להשתמש בהם נכונה. אפשרות אחרת היא בגלל שסברינה היא חצי בת אדם, אבל זה לא מסביר את העובדה איך ידעו שבדיוק בגיל 16 היא תקבל אותם.

Phoebe again

New member
זה אפשרי לקשור כוחות?

ז"א, לפי ההיגיון של סברינה... אני לא זוכרת שהזכירו אי פעם משהו בסדרה על קשירת כוחות

Phoebe again

New member
ואם כבר שאלות שאלנו... ../images/Emo54.gif

מה הם בדיוק הכוחות של סברינה?

SaberTooth

New member
אין לה כוחות מוגדרים...

זה לא כמו במוכשפות שיש כוחות מוגדרים... היא פשוט מנפנפת באצבע שלה ודברים קורים.

Woogyman

New member
ייפ. ../images/Emo110.gif

ופעם סברינה חסמה את הכוחות של מכשף אחד (דנטה) לחמש דקות. כנראה, שכשהמכשפות יותר חזקות, זה אפשרי לעשות את זה גם ליותר זמן (משהו כמו, אממ, 16 שנים?).

Phoebe again

New member
גם אני תהיתי לגבי זה ../images/Emo54.gif

ואם כבר אז הנה עוד משהו שתהיתי לגביו: לפי מה הוחלט שסברינה מכשפה? זה עובר בתורשה, יש מישהו שקובע מי תהיה מכשפה ומי לא? ובכלל מה התפקיד של מכשפות בסדרה הזאת? כלומר יש להן תפקיד כמו להיפטר משדים או שהן סתם שם?

Woogyman

New member
עובר בתורשה ../images/Emo110.gif

סברינה היא חצי מכשפה וחצי בת תמותה (שזה לא דבר נפוץ) ולכן היא טיפה יותר חלשה מהמכשפה הממוצעת. למכשפות אין תפקיד מוגדר. הן פשוט שם.

למעלה