אם לא היה סגר הייתי הולך לים כל המודלים זוועה. אבל. לא לדאוג....

המפות לא מביאות לנו את הישועה.
אבל האפיק מתישהו חייב לנוע מזרחה (זה יכול לקחת עוד 10 ימים או לקחת חודש או בכלל לא.) ואם זה ינוע אלנו, אנחנו יכולים לקבל מערכת קרה ומושלגת.
אחרי סתיו גשום מאוד, עכשיו אנחנו בעצירה עדלאידע, ככה זה טבע, פעם אנחנו מקבלים, פעם אירופה.
בתקוה שהכל השתנה לטובה, במהרה!

אין שום הבטחה שהוא יזוז מזרחה וגם אם כן. לא בטוח שידורים אלינו. המודלים צפו היטב את החורף היבש הזה זה כמובן לא סותר שיכול להיות מערכת חזקה. באביב. אבל אז כבר לא יהיה לזה משמעות לא חקלאית ולא למשק המים. ואני לא מבין למה רשות המים ממשיכה לשאוב מהכנרת. הרי לכנראת מלאה אין סיכוי להגיע השנה.

lovernn

Member
טווח הרחוק, גפס מראה משהו. זה כמובן התחלה של הסוף של הרמה הארורה

טורדנו אף 3 ההית רוצה מתי תבין שאני יודעת מה אני אומרת תוציא תרגשות שלך הם מבוטלים שזה נוגע למזג אויר זה מדע לא רגשוות חכה לעדכונים של שבת אדוני למדתי כמה דברים שאני יתעקש על מה שאני אומרת אני לא סתומה שים לב גרעין הקור יורד למזרח אירופה לראשונה מסוף שבוע הבא והלאה זכור מה אמרתי אין חוקיות הכל אפשרי כוולל חורף כמו 2003​

lovernn

יש חסימה חזקה, וב10 ימים הקרובים לא צפוי כלום.
הוורטקס הפולארי מראה סימנים למערכת רק ב13 לינואר, שזה רחוק מאודדדדד.

lovernn

Member
עדכון צהריים גפס, מאד עיקש באופטימיות היחסית למחצית השניה של החודש.

הרבה זמן לא ראיתי קבעון על תרחיש מסויים לטווח כה ארוך. בבקקשהההה

elsanto מה את מתיחסת לכל שטות שבנאדם אומר​

הפרבולה1

Well-known member
רואים שינוי לטווח הרחוק עוד 10 ימים - יהיה יותר חם! אם עד עכשיו היה לנו כ 10 מעלות ב 850 מב אז בעוד 9-10 ימים לפי המודלים הרכס מעלינו מתחזק והטמפ ב 850 תגיע ל כ 15 מעלות שזה אומר 20-25 מעלות ברוב הארץ.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
רואים שינוי לטווח הרחוק עוד 10 ימים - יהיה יותר חם! אם עד עכשיו היה לנו כ 10 מעלות ב 850 מב אז בעוד 9-10 ימים לפי המודלים הרכס מעלינו מתחזק והטמפ ב 850 תגיע ל כ 15 מעלות שזה אומר 20-25 מעלות ברוב הארץ.
קיץ כל השנה...
פה זה אפריקה

lovernn

Member
מה שרואים כרגע בטווחים שאפשר להתחיל להסתכל עליהם ( קרי- טווח של 240 שעות) הוא שינוי הדפוס החסימתי וחזרה למצב נורמלי של תעבורת אפיקים לאורך הים התיכון והגעה לאיזור שלנו. אין מה לרדת לפרטים כרגע

הפרבולה1 חלאס עם הטרולוזציה לא ילך לכם​

lovernn

Member

AnarchistPhiloso בצפון אפריקה מגיע גל קור בעוד שבוע תמשיך לדבר שטיותת מה הקשר קיץ ?קיץ פ-ה זה 30 מעלות ולחות גבוה תגיד שחלקו שכל לא קבלת נכון? בפרצווף שלךךךךךךךךך מה שרואים כרגע בטווחים שאפשר להתחיל להסתכל עליהם ( קרי- טווח של 240 שעות) הוא שינוי הדפוס החסימתי וחזרה למצב נורמלי של תעבורת אפיקים לאורך הים התיכון והגעה לאיזור שלנו. אין מה לרדת לפרטים כרגע​

קיץ היית מתתתתתתתתתתתתתתתתתתת החורף חוזר בענקקקקקקקקקקקקקק​

נערך לאחרונה ב:

lovernn

Member
תתבישו לכם אתם אמורים להיות מקצועים אתם מכניסים רגש לדבר שהוא מדעי נטו תתבישו שום קיץ שום נעלים שום 25 פרבולה תפסיק להזות קח את גפס ודחוף אותו לפ]ח הזבלל משבוע הבא הטמפ צפיות לרדת במידה ניכרת מ13 ללחודש החורף מגיע לא יעזןור לכםםםםםםםםםםםםם מי אתם בכלל תתבישו מכניסים ציניות דבילית מטופשת שלא מציחקה אף אחד הרסתם תפורוםםםםםםםם

נערך לאחרונה ב:

lovernn

Member
ככרגע לפחות 15 הרצות אם לא יותר נותנות התמזרחות האפיקים. יש סיבה לאופטימיות והבריטי עם רמה רחבה ויפה באטלנטי קיץ אה חח

למעלה