אם למישהו יש רעיון??

המאהבת17

New member
אם למישהו יש רעיון??

אני במגמת אומנות ועיצוב בביצפר, ונתנו לנו משימה לעצב כיסא, בכל נושא שבעולם, בעיקר דברים אקטואלים במדינה שלנו, ישר הרעיון על אילן רמון עלה לי בראש כי אני מרגישה ממש קשורה עליו בזמן האחרון, בכל מקרה האם למישהו יש רעיונות בקשר למה שאני יכולה לעשות עם הכסא שיהיה זכרון לאילן, אני מחפשת משהו מקורי מאוד, עם למישהו יש כיוון, או אפילו רעיון שממנו אני אוכל לצאת למשהו אחר, בבקשה תכתבו פה... תודה... גלי...

Squad 55 Taylor

New member
גלי

אני לא מצליח לתאר לעצמי איך זה יראה בראש אבל תנסי לעשות משהו שמתאר עוצמה אבל בסוף מין עצב כזה ואכזבה משהו גדול אך עם זאת גם עצוב, לפי דעתי הדבר שממש יבטא את זה הוא אם פשוט תשימי כיסא ריק בלי כלום, בלי שום ציור שום עבודה, ושישאלו אותך מה זה פשוט תגידי... פה היה צריך להיות אילן, בבית, חזרה אצלנו...
לא מצאתי משהו יותר מרגש מזה... הכסא הריק מציין את החלל הריק בלב

לימונדה

New member
אולי משהו כזה?

אוקיי אז הרעיון שלי הולך ככה: על הכסא, תדביקי איכשהו אילן בלי עלים, אולי אפילו גדוע,(יעני בול עץ) ומתחת לבול עץ תדביקי כאילו אש- שזה יראה כמו רקטה. את הכסא כולו תצבעי בשחור. אה שניה ויש לי וריאציה אחרת לנושא: את הכסא תצבעי בשחור (מסמל את האבל הריקנות והחלל)ואז עליו תציבי בול עץ בלי כלום כלום כלום, ועל בול העץ מקדימה, תעתיקי את סמל חיל האוויר, או שתציירי את מל חיל האוויר (הישראלי כן?) על דף ותחרכי את הקצוות שלו בעזרת נר- ואז תדביקי. זה לפי דעתי מסמל אותו הכי טוב כי הרי מה שהוא הכי אהב זה את חיל האוויר שלנו... והשם שלו הוא אילן- והאילן גדוע כי הוא נהרג, ולגבי השחור כבר דיברתי... חחח גם אני תלמידת אמנות ומשם יש לי את היכולת לזיין בשכל שעות על ציור מסכן עם שורה של נקודות וקו...

Squad 55 Taylor

New member
בעצם....

שמתי לב שגם אני וגם לימונדה הצאנו לעשות משהו שמסמל עצב אבל, חשבתי קצת ובעצם הבנתי שאילן עשה הישג, מעשה גבורה אז לפי דעתי הכי חשוב לסמל את המעשה גבורה שלו... תנסי לעשות משהו כזה... על הגב של הכסא תשימי על פלקט או בריסטול ציור שחצי ממנו זה שמיים בהירים ותעשי קרקע ירוקה והחתי למעלה זה שמים יותר כהים כאילו החלל על הכיסא תנסי לעשות דגל ישראל קטן שהעמוד שלו מגיע גבוה גבוה עד לחלל, זה ייסמן את הישראלי הראשון בחלל, את המוט תנסי לעשות מקיסמים ואת הדגל או שתדפיסי או שתציירי וכדי לסמל את העצב את יכולה גם לעשות קרעים בדגל... חלום שנקרע...

המאהבת17

New member
תודה רבה...

ואוו תודה רבה באמת רעיונות טובים, נתן לי כיוון חשיבה אחר, ובאמת אני חושבת שאני י חצי מהעבודה מין זיכרון לאילן והחצי השני יותר אני אתייחס לחלל... בכל מקרה המון תודה, והזכויות תמיד ישמרו לכם!
לאב יו!

Kettercat

New member
אוי! ../images/Emo13.gif חחח זה מהאתר שלי ../images/Emo9.gif

איזה כיף
http://5iveweb.com/ramon

למעלה