אם נכון הסיפור על אגד וקו 400

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
../images/Emo51.gif למעשה המסלול הקודם של 47

אגב קו 47, בתחילה הוא הגיע עד מרכז
רעננה ומשם פנה לכיוון השכונות הצפוניות, ורק בשנת 1991 שינו את המסלול והאריכו אותו עד צומת רעננה, ואז גם הפעילו את 147 בשני הכיוונים.
למעשה המסלול הקודם של 47
דומה לזה של 48 של כיום.

אורי404

New member
ושנתיים שקו 147 פועל בכיוון אחד.

אגב קו 47, בתחילה הוא הגיע עד מרכז
רעננה ומשם פנה לכיוון השכונות הצפוניות, ורק בשנת 1991 שינו את המסלול והאריכו אותו עד צומת רעננה, ואז גם הפעילו את 147 בשני הכיוונים.
ושנתיים שקו 147 פועל בכיוון אחד.

../images/Emo6.gif איזה בלגן, אני ממש לא זוכרת

אני זוכר את "יום שישי השחור", 1
בדצמבר 1978, כאשר הפעילו את קו 9 בת"א, את 43 מבת ים-חולון לתה"ש ואת 48 מת"א להרצליה. גרתי אז בבת ים וכל העיר היתה חסומה עם אוטובוסים של אגד, חלקם חנו על המדרכות והצמיגים של חלקם היו מפונצ'רים, ואי אפשר היה לנוע בעיר, עד שהמשטרה הזעיקה את הדחפנים והגררים של אגד להזיז את האוטובוסים.
איזה בלגן, אני ממש לא זוכרת
את זה, אבל זה לא פלא היו לי 2
ים בבית וכמעט לא הגעתי לת"א.

אבי קו16

New member
היום אנחנו מפעילים אותו

כאשר הפעילו את קו 43 מבת-ים, נהגי
אגד חסמו את הרחובות עם אוטובוסים וצבעו את החלונות של דן בצבע שחור. אני זוכר את הערב שליפני ה"מבצע", נסעתי עם אבא שלי ועוד המון נהגים לכ"ס למשוך אוטובוסים ע"מ שיוכלו לשבש את התנועה למחרת בבוקר. זה היה בערך בשנת 80. לעומת זאת היתה תקופה שאגד ודן הפעילו במשותף את קו 40.
היום אנחנו מפעילים אותו
עם דן.

אבי קו16

New member
אני ומיקו בהחלט רוצים

אבי, במקום לשגר כל מיני הצהרות
באויר תקרא את המסר ותשלח לי תגובה....
אני ומיקו בהחלט רוצים
לייצג את ציבור הנהגים בצורה הטובה ככל האפשר אבל פה רק שומעים נהג מונית ישר מתחילים עם הכאסח.

אבי קו16

New member
התכוונתי לקו אחר אבל עזוב

החאפרים מפעיליםאת הקווים 47/48
מקינג ג'ורג'. לא ממש תחנת המוצא... הם מחכים דקות לפני שהאוטובוס של "דן" מגיע. אכן, חוקי והוגן ביותר.
התכוונתי לקו אחר אבל עזוב
יש עליי מגבלות של הצנזור הראשי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה