אם תראו איזו שחורת שיער בסביבה

שרון-ב-

New member
אם תראו איזו שחורת שיער בסביבה

(חור אמיתי לא של אחת החברות המובילות בתחום הקוסמטיקה.) תגידו לה ש... ``I LOVE YOU BABY ... `` שיהיה אחלה יום עמוס פגישות מעניינות ופוריות (לא מפרות פוריות !!) בוקר טוב !!

נלסון

New member
חור אמיתי????

מה הכוונה חור אמיתי? את רוצה להגיד לי שעד עתה התעסקתי עם חור מזוייף? מי מתעסק עם מיקו???? מי???

שרון-ב-

New member
עוד לא עבר סימפטום העכבר ??

אז הש` ברחה לה אז מה ? עכשיו לך למחילה שלך, תאשר את הדוח הסוציאלי, שלח אותו למנהל המחלקה וקבל פירסום. לילה טובבבבבבבב

קול קורא במדבר......

לא פתחתי מחשב אבל היתה לי תחושה הרגשתי חזק רוחות מצוקה הגוף התגייס להשלמת משימה- לקרב מתייצבת לוחמת ותיקה!!!!!!! שלום לכ-ו-ל-םםםםםםםםםםםםםםםםםםםם (מאוכזבת ברק-מרק ידידי אך עדיין סקפטית באשר לפאנטים) ואם מישהו יגיד לי איך משנים פה את הכינוי אוכל לחזור לשלוות יעלי 30 (31 יהיה כל השינוי...)

פולניה !!

תפתחי הודעה חדשה (או תגובה) ואז תסתכלי למטה (יותר נמוך ממה שאת רגילה ) ותבחרי ``החלפת שם משתמש`` (אז מה אם את לא משתמשת) שם אולי תסתדרי לבד ואם לא אשמח לעזור ..

softy

New member
`` יותר נמוך ממה שאת רגילה ``

זה משפט מעניין מאוד. כמה נמוך את מסוגלת לרדת יעלי? תזהרי שלא יתפס הגב, כי אם יתפס יש לי בשבילך משהו שיכול לישר אותו חזרה. סופטי.

הפולניות נולדות עם גב תפוס

כנראה שאתה זקוק לשיעור בפולניות... ובאשר לשחרחורת היא חזקה בישור דברים לא חושב שהיא נזקקת לשרותך אולי ההיפך ??

שרון-ב-

New member
הפולניות נולדות עם אגו תפוס

והשיעורים שלהן תמיד מהנים לגביי ישור הדברים.....וואללה אני בספק מותק.. היא מעדיפה שלא יתיישר

למעלה