אמא לא עובדת - חופשה מרוכזת לפסח

אמא לא עובדת - חופשה מרוכזת לפסח

איזה כיף. כמה ימים עם הילדות בבית, בלי אטרקציות אלא ממה שיש לבית ולחצר להציע. היה נהדר. אחרי ליל הסדר הילדות נשארו אצל סבא וסבתא בשמחה גדולה, ואנחנו חזרנו לבית שליו ורגוע.
היום למדתי כיצד לקדוח ואחר כך תליתי מוטות לוילונות, סתמתי חורים בקירות (בכל זאת תהליך הלמידה גבה קורבנות) וצבעתי פה ושם בבית קירות מוכתמים. הספקתי להשתרע על הדשא בשמש עם ספר, לבשל ולאכול צהריים, לשתות המון קפה ברוגע - והיום עדיין לא נגמר. לא יאמן כמה רגוע להיות אמא עובדת שגם לא עובדת וגם אין לה חובות-אמא לכמה ימים.

איך עוברים עליכן ימי החג?

נשמע יופי של יום

אנחנו חגגנו את הסדר אצלי בבית, עם הילדים שלי (וההורים שלי, האחיות שלי ואימא שלו).
אחרי הסדר הגיעו הבנים שלו.
אתמול, למרבה השמחה, לא היה אינטרנט, מה שהוציא את הבנים לחצר למשחקים ולהתנסות בפיסול בעץ.
אייל ואני הצטרפנו להורי ולאחותי לטיול נחמד (נחל כמון) ואח"כ חזרנו הביתה.
הבוקר הגיעו זוג חברים עם שני הילדים שלהם. בחרנו לטייל בשביל שיוצא מתוך היישוב שלנו וחוזר אליו, וכך חסכנו לנו את המפגש עם פקקי המטיילים.
אח"כ חזרנו הביתה לארוחת צהרים, שנ"צ קודש ומשחקים בחצר.
מחר יש לי עוד יום אחד של חופש, ואני אנצל אותו כדי לנסוע עם הבנים לארוחת צהרים אצל סבתא שלי. כמו שאני מכירה אותה, היא כבר אירגנה עוד אי-אילו בנות דוד שיבואו עם ילדיהן, כך שצפוי להיות שמח.

בשישי ובראשון אני עובדת.

מעיןבר

New member
דווקא עבדתי היום

והילדות נסעו עם אבא למדעטק בחיפה. ניצלתי את היעדרן לעבודה על דו"ח שיפוט למאמר ובעיקר לסידור החדר המבולגן שלהן. שקים של זבל יצאו מפה
ועך הדרך הרכבתי יחידת איקאה לכוורת שלהן.
מחר הוא יוצא לרכוב על אופניים ואני במשמרת

בת השש שלי כל כך נהנתה במדעטק

גיסי לקח אותה ביום שלישי. היא חזרה נלהבת.
יש לך תוכניות מיוחדות למחר איתן?

מעיןבר

New member
כנראה שהרבה זמן מסך

הן טיילו המון בימים האחרונים אז הן יעריכו יום שקט ואני אעריך עוד יום עבודה.

בראיונות

ביום שישי ויום שני הבא יש כאן חג (הפסחא, נו מה
), אז תכננתי היום לשלוח קו"ח ומחר לעשות שופינג של כמה מוצרי קוסמטיקה שאני דוחה כבר הרבה זמן.
ואז רגע לפני ליל הסדר התקשרו אלי בנוגע לקו"ח ששלחתי לפני איזה 3 שבועות, וביקשו ממני דחוף דחוף דוגמאות כתיבה. אז שלחתי אותן, ויום למחרת (היינו אתמול) התקשרו אלי רגע לפני סוף יום העבודה, ושאלו אם אני אהיה פנויה לראיון היום.
אז כל הבוקר הלך על ההכנות לראיון, וכל החצי השני של היום הלך על ההתראיינות.

אז הכל זז ביום, חוץ מהקניה של הקוסמטיקות, שיזוז למועד אחר

מאוד רכבת הרים כל החיפוש עבודה הזה.

תודה! ראיונות מזכירים לי כמה אני לא מתגעגעת

לדייטינג.
בחיי שזה אותו הדבר.
ההכנה מראש (אמצא חן בעינהם? הם ימצאו חן בעיני?)
הריקוד אחד סביב השני (כן, הוא אחלה עכשיו, אבל איזה מן בן אדם הוא באמת? - נכון לשני הצדדים)
ואז לצאת בהרגשה טובה אבל בכל זאת להתחיל לנתח (מה הוא אמר? האם הייתי בסדר? בטוח יתקשרו חזרה, איזו סיבה יש להם לא להתקשר חזרה?)
וההמתנה לטלפון, ואז השמחה על כך שקוראים לך לעוד סיבוב
ושוב פעם...

מעצימה

New member
איזה כףףףף

איך? איך למדת לקדוח..לתלות ולסתום חורים?
בעלי הכישרוני עושה הכל בבית....ואני לא מצליחה לעשות זאת...דופקת מסמר לתלות תמונה...כל הקיר מתפרק.

כל הכבוד...

למעלה