אמא משתפת

דש1דש

New member
אמא משתפת

אתמול היתה מסיבת חנוכה בגן של הגדולה. הקטנה אופסנה אתל סבתא ושמנו פעמנו לגן (מרחק מאוד גדול כידוע
) אין ספק שהיא מובילה חברתית - כל 10 דקות היא נופפה וקראה "אמא היי" וישר אחריה מקהלה של "אמא היי"
בושות.... כוראוגרפיה מסובכת, פירוטכניקה של אורות ותאורה סגולה, גננת מרוגשת וראש המועצה שבא להדליק נרות (מסתבר שהוא לא מפספס מסיבה בגן או כיתה - בא לכולם. יפה מצידו. הבת שלי מאוד התרגשה מזה משום מה - בעצם בגלל שהגננת כנראה התרגשה מזה
) אחד האבותמנגן בגיטרה - שהוסיף לשירי החג המגומגמים שההורים נאלצו לשיר
שתי נגיסות מסופגניה (והספיק לה- לא הפתיע אותי) שקית מלאה ממתקים שרובם שוכנים אחר כבוד במגרת הממתקים (מיזמתה) ובטח ישכחו שם לעולמי עד ילדה מאושרת ("אמא ראית אותי רוקדת?" "אמא נכון היתי מקסימה"
) והמון תמונות שעוד לא הורדתי מהמצלמה - כולל תמונות חושך. נראה אם הצליחו...
החג מתחיל. אחד החגים האהובים עלי (ושנואים על המשקל.... 5 קילו תפו"א שוכנים אחר כבוד במגרה. לא ישאר הרבה אחרי החג...) חג שמח (כמעט)

איזו מקסימה!

המסיבה שלנו היום.... לא שאני מצפה ממנו ליהיות במקום אחר חוץ מאשר עלי - אבל שיהיה..... :) הנה הצצתי במשך היום. יש!

איזה כייף ../images/Emo137.gif../images/Emo138.gif

גם אצלנו היתה מסיבת חנוכה בגן והאמת? פעם ראשונה שהשתתפתי במסיבה כזאת באופן מלא (היא היתה אינטראקטיבית) ביחד עם התותחון (שלמרות היותו אחרי מחלה, התותחון - כמו התותחון - השתלט על רחבת הריקודים
וממש נהניתי!

catנוע

New member
נשמע אחלה ../images/Emo137.gif

אני כבר מחכה בקוצר רוח למסיבה בגן של חבצלת ביום שני. כל יום אחרי הצהריים היא עושה חזרה כללית למסיבה - היא שרה שירי חנוכה כולל ריקודים ותנועות

נשמע שנהנתם

ואני בטוחה שהילדה שלך היתה כוכבת
. אצלנו היתה היום מסיבה ואני לא הצלחתי להשתחרר מוקדם מהעבודה ולכן אחותי לקחה אותה למסיבה אחותי סיפרה שהיא מאד נהנתה ועשתה את כל התנועות הנכונות בזמן השירה והריקודים

אורora

New member
נישמע אחלה

אצלינו המסיבה ביום שני. שנה שעברה היה נהדר. התמוגגתי מהילדה. יש לי הרבה ציפיות משנה. לחברים טובים שלי יש בת שלישית בדיוק בגיל של ילדתי ( נולדו בהפרש של שבוע ). הן חברות טובות ובאותו הגן. אני מאוד נהנית מהארועים המשותפים להורים וילדים בגן והם באים אך סובלים מכל רגע. אני תוהה אם זו חווית הילד הראשון או שכך זה יהיה גם אצלי בילד השלישי

הילה ד1

New member
גם אצלנו היתה כבר מסיבה

היה מדהים, פירוטכניקה, אורות סגולים, משחקי אור-חושך. הבונבון רקד, שר, עשה את כל התנועות - הייתי ממש מוקסמת ממנו. הוא גם כל פעם שרציתי לצלם תמונה - עמד ב"פוזה" ואחרי התמונה המשיך - מה שהצחיק מאוד את ההורים, הגננות. שרנו שירים, רקדנו ריקודים, היה שמח. הריח את הסופגניה (לא יודעת ממי הוא למד את זה - בטח שלא ממני !) והחליט שהוא לא אוהב - לא מפתיע בכלל. קיבל חנוכיה במתנה (שהם עשו) + סביבון מלא בממתקים שכמובן כבר נגמרו. היה שמח, אני התמוגגתי.... כיף חיים.

למעלה