אמא סקסית מחזיקה סמרטוט...

אמא סקסית מחזיקה סמרטוט...

ניסיתי לתרגם את השיר הזה...תקראו ותבינו כמה המילים שלו חזקות וכמה הוא מרגש) אתה רוצה שאנשים יאהבו אותך? ההצלפה שלי בישבן,זה הדבר היחיד שאני כל כך רוצה זה הדבר היחיד שאני כל כך רוצה אתה רוצה שאנשים יאהבו אותך? ההצלפה שלי בישבן,זה הדבר היחיד שאני כל כך רוצה זה הדבר היחיד שאני כל כך רוצה למה זה יותר טוב מלהיות מחובק? כי אז אתה הופך להיות קרוב יותר לאדם, קרוב יותר לאדם. כמו שכל אדם שעושה סקס מרגיש שהוא דואג ל.. רוצה להיות נאהב? בוא נעשה סקס יחדיו. והם ירגישו נאהבים בעקבות זאת. וככה אני מרגיש..אהבה.. אני רוצה את זה,אני חולם על זה,אני חושב על זה,אני רוצה את זה. בדיוק כמו שבחורה עושה סקס עם בחור...מבין? כך אני אהיה תמיד כנראה.. האחרון שלי נולד במערכת. רואה? הם טיפשים,ממש טיפשים,האנשים שם. הם טיפשים. האנשים הללו כל כך במנטאליות נחותה,בכנות,באמת. אתה יודע למה אני מתכוונת,יש לו את החוצפה להציק לי. ואני...אני לא יודע אם זה הדימיון שלי אבל.. היי אמא סקסית מחזיקה סמרטוט,זה אני. היי אמא סקסית מחזיקה סמרטוט,זה אני. היא השתחצנה על הרגל נקי, היי אמא סקסית מחזיקה סמרטוט,זה אני. זה סמרטוט טיפש חביב,זה... יש משהו מאוד משונה בהצלפות בישבן.. יש פה סמרטוט ישנה לעזאזל? בוא סמרטוט.. לא איכפת לי שיש סמרטוט על הרצפה,הסמרטוט שלי נוטה,אני לא אוהב את זה. זה לא אני,זה הסמרטוט. בואי,קניתי לך סמרטוטים חדשים. לכי,את טיפשה...סמרטוט מפגר ישן וספוגי... אני לא מאמינה לזה...עכשיו הרצפה נראית יפה. . אתה צודק,הסמרטוט טיפש. סמרטוט מפגר ספוגי ישן. אני לא מאמינה לזה...עכשיו הרצפה נראית יפה. לכן הם קוראים לי אמא סקסית מחזיקה סמרטוט. עכשיו הרצפה נראית יפה. לכן הם קוראים לי אמא סקסית מחזיקה סמרטוט. לכן הם קוראים לי אמא סקסית מחזיקה סמרטוט. בעוד שבועיים,לפני שהיא תוכל לראות את עצמה לא לבושה... ב-23 למאי,אתה יודע שהיא לא תפריע לאף אחד היום. המנהל אמרה לה לשכוח את זה לגמרי, אם אתה תלך אי פעם למיטה,אני אהרוג אותך. האם לספר לכל העולם שאני חולת נפש? אני רוצה להראות להם שאני יכולה ללכת לבד בלי העזרה של הידיים שלהם. שומרת את זה לעצמי,שומרת את זה לעצמי שומרת את זה לעצמי,שומרת את זה לעצמי אני חושבת שמגיע לי להיות נאהבת, אני יכולה לפנטז...אבל אני שומרת את זה לעצמי. שומרת את זה לעצמי,שומרת את זה לעצמי. אני חושבת שמגיע לי להיות נאהבת שומרת את זה לעצמי,שומרת את זה לעצמי האם אי פעם חשבת שבאמת תהרגי את עצמך? ובכן,אם הייתי חושבת על זה לעומק...אבל באמת לעומק.. אני מאמינה שהייתי עושה את זה. חשבתי על זה לעומק... אני מאמינה שהייתי עושה את זה. אני יכולה לפנטז...אבל אני שומרת את זה לעצמי. אני חושבת שמגיע לי להיות נאהבת, ..שאני יכולה ללכת בלי העזרה של הידיים שלהם.. אני יכולה לפנטז...אבל אני שומרת את זה לעצמי. שומרת את זה לעצמי,שומרת את זה לעצמי אני חושבת שמגיע לי להיות נאהבת, האם אי פעם חשבת שבאמת תהרגי את עצמך? ובכן,אם הייתי חושבת על זה לעומק...אבל באמת לעומק.. אני מאמינה שהייתי עושה את זה.

אותי ריגש.

למעלה