אמהות עובדות: ניהול זמן מחדש לשנה החדשה

אמהות עובדות: ניהול זמן מחדש לשנה החדשה

בפתח השנה החדשה: ניהול זמן נכון מחדש נשים עובדות אך לא אבודות: הנה מסתיימת לה עוד שנה (וקללותיה) ומתחילה עוד שנה (וברכותיה). אני מזמינה אתכן לעשות דין וחשבון אמיתי לקראת השנה הקרבה. דין וחשבון מלא , אולי נוקב, לגבי כל מה שעשינו ומה לא עשינו, מה רצינו ויצא לפועל ומה לא,למה קיווינו ולא התרחש. דין וחשבון כזה- צריך ורצוי שיתייחס לכל ההיבטים בחיינו- עבודה, משפחה, הורות, זוגיות,הורים, פנאי... אחרי שערכנו דין וחשבון מקיף כזה אני מציעה להשקיף על השנה החדשה בהרבה תקווה ובמשקפיים ורודות (אך ריאליות, כמובן). שימו לפניכן, קודם כל- מטרה חשובה שהייתן רוצות להשיג השנה. מטרה כמו- להפוך להיות עצמאית, לשפר את העמדה בחברה בה אני עובדת, לעזור לבני בן השש- לעבור את שנה הראשונה בבי"ס בשלום, להוריד 5 ק"ג ממשקל גופי, או כל מטרה אחרת ראויה. אחרי שיש לכן מטרה- עשו לעצמכן תכנית פעולה. כיצד תעשו ניהול זמן נכון ותכנון זמן אפקטיבי- כדי להגיע למטרה שלכן? אתן יכולות "לזרוק" על הדף את כל הפעולות שאתן צריכות או רוצות לבצע כדי להגיע למטרה שלכן,ואז לדרג אותן לפי חשיבות ודחיפות. בתכנון זמן אפקטיבי- כדאי לטפל קודם, כמובן, בחשוב ובדחוף, ואח"כ בחשוב ולא דחוף ( לפני הדחוף והלא חשוב). להמשך...http://timeforyou.co.il/blog/בפתח-השנה-החדשה-ניהול-זמן-נכון-מחדש/

למעלה