אמונה מוזרה שנחשפתי אליה לא מזמן...

אמונה מוזרה שנחשפתי אליה לא מזמן...

אישה עקרה שאינה יכולה להוליד צאצאים משלה. אם ותבלע עורלה של בן זכר שנימול בבריתו,תזכה לשנה הבאה לילד פרי בטנה. מה דעתכם על כך ?

ebony

New member
יש דברים הרבה יותר טובים

לפריון יש סוג מסויים של לטאות שמכינים מהן שיקוי לפריון. הרבה יותר עוזר ומגעיל באותה מידה

את חיה ????

אויי שנים שלא ראיתי את הניק ניים הזה... ברוכה הבאה...
ספרי לי על הלטאות...מעניין אותי.

ebony

New member
היי בארי../images/Emo9.gif

כן חיה עדיין הלטאה נקראת חומט רפואי. מייבשים אותה ומשתמשים בה לכישופי פיריון. הלטאה אפילו כשרה. הערבים השתמשו בחומט הרפואי לטיפול בנשים עם בעיות פוריות. היהודים שראו שזה עובד רצו גם להשתמש אבל לטאות זה ממש ,ממש לא כשר. אז הרבנות הוציאה פסק הלכה מיוחד בנושא והחליטה שהחומט כשר.

RainBird

New member
הנה תמונה של חומט מעובד ומוכן לשימוש: נקנה בשוק נצרת בחנות עיטרין. שלושים חמישה שקלים. הרקע, זה מזבח קיר. ארדן

Sprite2k

New member
כמו שכבר אמרו כאן.

כל הזוחלים והיונקים הא"י הינם חיה מוגנים ואסורים בסחר אם הם חיים או מתים. עצם ההחזקה בהם היא עברה על החוק. לא יודע מאיפה הוצאת את זה אבל אין שום פסק הלכה הקובע שהחומט הרפואי הינו כשר. ומצטער להודיע לכם אבל אשה עקרה לא תלד ילד אם היא תאכל איזה לטאה מסכנה. תתעוררו מהחלום שאתם חיים בו, יש פתרונות הרבה יותר קונבנציונאלים היום כמו הפריית מבחנה או שימוש בפונדקאית על מנת להביא ילד לעולם.

ebony

New member
אוקי אבל להזכירך אנחנו

עדיין בפורום אמונות תפלות הוא שאל על אמונות טפלות. בפורום רפואה נציג רעיונות כגון הפריית מבחנה ואמהות פונדקאיות מה שאישית אני היייתי מעדיפה על פני לשתות מיץ לטאות. שיהיה יום טוב

Sprite2k

New member
אה... אז בפורום אמונות טפלות...

מותר לעבור על החוק? :)

ebony

New member
לא עברתי על שום חוק

נתחיל מזה. מעבר לזה לומר שיש אמונה שאם שותים מיץ מלטאה אז זה עוזר לפוריות זה ממש לא לעבור על החוק.

אין פה עבירה על החוק !

אף אחד לא יעץ לך להתחיל בציד חומטים ! סה"כ דנים באמונה הנ"ל ותו לא.

tami1122

New member
שלום לך איבוני?

נראה לי שאת מבינה קצת בכישופים,ורציתי לשאול אותך אם את מכירה מישהו שמוציא כישופים חזקים?אשמח לעזרה.

RainBird

New member
פנית לאבוני ואני מקווה שאני לא חצוף אבל אני מנהל פורום מאגיה וכישוף (122) את יכולה לשאול שם

tami1122

New member
בכלל לא להיפך

אני אשמח אם תוכל אתה לעזור לי ואני לא מוצאת את הפורום שלך.כך שאם תוכל להמליץ או שאתה מתמחה בהוצאת כישופים אני אשמח.דחוף!!!!תודה

HyperViper

New member
רק שתהיו בעניינים

חומט רפואי הוא חיה מוגנת על-פי חוק בישראל כמו שאר הזוחלים והיונקים, סחר בחיה הזאת (חיה או מתה) מוביל לקנסות כבדים של אלפי (ואפילו עשרות אלפי) שקלים. שימוש בחיה הזו כתרופה לא תורם כלום לאף אחד ובטח שלא לחיה המסכנה הזאת.

למעלה