אממממממממ

אממממממממ

וואי טוף לדעת שיש פה פורום כזה... אז ככה אני חוטיני (בקרוב מאוד מקווה להלחיף ניק) ואני בת 14 מנתניה בנות כמה הבנות פה? יהיה נחמד להכיר... שלכן... ח ו ט י נ י

זה לא בדיוק פורום הכרויות כאן...

אז אני רק אומרת: אל תצפי למיליון ואחת תגובות ממבחר עשיר של בנות מעוניינות או משהו כזה.. אבל אני לא רוצה להיות לא נחמדה
אז קודם כל שלום לך, יהיה נחמד אם תצטרפי לפורום ולא תברחי מיד אחרי קריאת שתי השורות הראשונות של ההודעה הזו... אני חושבת שהגילאים פה נעים בין 13-30, אולי מעל שלושים גם (יש טווח די גדול ל"צעיר"..
) אבל הרב בנים. בכל אופן נחמד לשוחח פה, זה בד"כ על דברים כמו "למי כדאי לספר ראשון כשמחליטים לצאת מהארון?" ודברים כאלה

טל קר

New member
אז אני לא הכי מבוגרת כאן? ../images/Emo2.gif

(אנחת רווחה) ואני כבר בכלל לא בטוחה שהרוב בנים...

../images/Emo4.gif

רב ההודעות שנכתבות בפורום הן של בנים, בכל אופן
לשוביניזם!
) לא חושבת שחוץ ממני וממך, ועוד איזה אחת וחצי - יש הרבה בנות שרושמות *ממש* קבוע בפורום.. הרב באות והולכות

פיציק

New member
קבוע ../images/Emo35.gif

תתקני אותי אם אני טועה, אבל הפורום לא נמצא באויר פחות משבוע

../images/Emo5.gifיאבללההההההה

הרמיוני מפחידה אותי....!!!! באמת שלא ידעתי....רק רציתי להכיר את האנשות פה... וגם אם זה כמו שאמרת... ומדברים על הנושאים שהזכרת אני מתארת לעצמי שבעוד חודש הפורום הזה יהיה מת כי כבר לא יהיה על מה לדבר... אבל מי אני שישפוט... סליחה מראש... ח ו ט י נ י

חוטיני....

מאמי מה קורה?! לא מכירה אותך אבל... אני ואת גם בפורום.. "נשים בלבד"... מעוניינת להכיר... ד"א- אני בגילך...<לשם שינוי...>

למעלה