אמממ שבוע סוף חוזרת

esterosh

New member
אמממ שבוע סוף חוזרת ../images/Emo65.gif

היום 21:30 ערוץ 2 מוזמנים לשתף... ואיי איזה הודעה מעפנה... טוב אני אוסיף קולללללללוווווו מקווה שיהיה מצחיק.... קצת השתפר.. אבל עדין עלוב.. עימכם הסליחה.. אולי התגובות יהיו יותר מושקעות

תשע וחצי זה עכשיו לא?

זה אומר שאני צריכה לקום ללכת שתי בלטות ולהדליק את הטלוויזיה? לא מקובל! כנראה שלא אראה! סתם סתם, אני אעשה את זה.................. עוד מעט
קולולו בחזרה!

esterosh

New member
אני מבינה שזה ...

הפעילות הספורטיבית שלך לשבוע... אז תדמייני שאני קבוצת מעודדות.. יאללה את מסוגלת לקום גו רותם תזוזי 2 בלטות אני מאמינה בך חחחח
וואי קבוצץ מעודדות קצת נסחפפתי בקושי מעודדת אחת חחח

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif משתפת פעולה XD

עכשיו אנחנו קבוצת מעודדות
גו רותם XD

esterosh

New member
יש מצב ש..../images/Emo35.gif

שעפר עשה את נשיא אירן כיאלו את אחמניגד? היה ממש קשה לזהות...

esterosh

New member
וואי היה ממש קשה לזהות ../images/Emo12.gif

הוא עשה ממש טוב את האחמניגד!
דווקא יצאו לו חיקויים טובים גם זה מהישרדות היה טוב.(את זה הצלחתי לזהות לפי הקוביות בבטן חחחח
) מאור כהן ממסודרים יצא לו פחות טוב. בכללי התוכנית הראשונה לא הייתה כל כך מצחיקה היה חסר דמויות שלהם ולא התלהבתי מהישראלים בתיאלנד. ו2 הפנאלים היו דיי חלשים, מקווה שהם ישתפרו. דווקא אהבתי את ההגשת פרסים.היו קטעים מצחיקים שם. למה הוא התגלח ממש לא יפה לו!!!
גם הלבישו אתו מזעזע ! בפרומו הוא היה הרבה הרבה יותר יפה.
וחוצפה שהוא אחרון בפתיח.. טוב אחרון חביב

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif האמת שזהיתי אותו כי הוא נורא רזה וקטן

כזה XD והחליפה הייתה ענקית עליו XDDD ואחמדיניגד נראה יותר שמן ממנו XD בזה של הישרדות הוא יצא כל כך מצחיק XDDD ובאמת הלבישו אותו מזעזע:S עפר לא צריך ללבוש חליפות , זה לא מתאים לו ! באמת חוצפה שהוא אחרון בפתיח :S *סנוב*

esterosh

New member
כן אבל בפנים הוא היה ממש לא דומה!

שמו לו אפילו עדשות שחורות... הייתי בטוחה שזה שחקן אורח חדש...
בהתחלה חשבתי שזה קובי אבל זה לא הסתדר עם הגובה והמשקל... קיצור שיחקו אותה עם האיפור... וגם עפר הצליח לעשות מבטא טוב

MelMcFly

New member
../images/Emo217.gif באמת היה ממש קשה לזהות ../images/Emo6.gif

אבל לפי הקול הבנתי כבר שזה הוא חח

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif../images/Emo65.gif חיחיחי D:

הישרדות ונטע לי במיוחד קרע אותי XDD גם הפינה של "אוסקר השבוע" משהו כזה .. ממש טובה D: ועפר נראאה טוו אווווב
DD: בעיקרון חיקוים לא כ"כ מצחיקים אותי .. אבל לא בגלל שזה היה גרוע ^^ כי זה ממש לא היה גרוע חח היה אחלה תוכנית D:

למעלה