אממ בקשר ל"קופסא"

DirrtyAngel

New member
אממ בקשר ל"קופסא"

חשבתם להעיף את כל השירים ולעשות מצעד חדש עם שירים חדשים? כי ממש נמאס לראות את אותם שירים כל שבוע וברינג מי טו לייף ממש נמאס!!! יש שירים שהם יותר יפים אבל לא במצעד...

NiKi†a

New member
אם הוא היה נמאס הוא לא היה מופיע

שם

זה היופי

בכל שבוע מוצגים 3 שירים ובמרבית המקרים כל ה-3 נכנסים. ברינג מי טו לייף עדיין פופולרי. את מוזמנת להביא את חברייך להצביע לשירים אחרים, חדשים יותר

TheRasmus

New member
הסיבה היחידה שבמצעד יש שירי ענתיקה

היא שיש רק 3 שירים בפינה לשיפוטכם? למה להתקמצן? לא חסר שירים בעולמנו.. אם היו 5 שירים בפינה לשיפוטכם מתחילת השנה אז ברינג מי טו לייף היה עף ממזמן.. אבל אתם מחליטים וכנראה שאתם מעוניינים בכך שהמצעד ישאר מיושן..

Siren

New member
אם אתם כבר מצביעים

אני בטוח שהנציגה של בריטניה לאירויזיון 2004 תשמח אם תכניסו אותה למצעד, רצוי לפיסגה.

Siren

New member
ולפני שמישהו יהרוג אותי

כרגע ההשתתפות של אמה היא שמועה בלבד.

תוקפץ הודעה זו לאלתר ../images/Emo105.gif

לא יתכן שאמה באנטון מועמדת לאירוויזיון וההודעה די נדחקת . הגיבו , הגיבו !!

Vieira

New member
אין מה להגיב...

השמועה הזו הוצאה מכל פרופורציה. בתקשורת הבריטית מעולם לא דיווחו על כך (אפילו צהובונים). יש שני מקומות שהשמועה רעשה בהם. האחד הוא פורום באתר אירוויזיון שנקרא doteurovision, והשני הוא פורום אירוויזיון בתפוז. השמועה היא כנראה בזכות השתתפותה של אמה בפרק פתיחת העונה החדשה של "פשוט נהדרת" ב-BBC, ובמסגרת העלילה אמה נבחרת לאירוויזיון. כמה מעריצי אירוויזיון לקחו את ה-Wishful thinking שלהם קצת רחוק מדי. לא נראה לי שגם אם ה-BBC יציעו לה להשתתף היא תסכים, היא מוציאה (או הוציאה כבר?) דיסק חדש, בתוכו הסינגל (המעולה!! נורא אהבתי) Maybe. היא לא ממש צריכה את האירוויזיון על הראש.

למען האמת

הסיבה היחידה שבמצעד יש שירי ענתיקה היא טעמים טכניים הקשורים לעיצוב העמוד. הדבר בטיפול, אל תדאג, תאמין לי שאני יותר מודאג

Poi§on

New member
גם לי בכלל לא ברור

פינת השיפוט ממש מצומצמת ויש כל כך הרבה שירים שאפשר להכניס למצעד במקום זה תקועים בעבר. יש שם שירים שכבר מזמן לא להיטים

למעלה