אממ...

עמית 12345

New member
אממ...

טב, קודם כל שלום, קוראים לי עמית, אני בת 16 ואני די חדשה בפורום. אממ, עוד דבר, אני חושבת שהתגובות פה הן תגובות עם מחשבה וזה יפה יחסית לפורמים אחרים שראיתי... ובנוסף יש לי שאלה, שאני חשבתי שתוכל לקבל מענה אם אני אקרא את התשובות של אנשים לבעיות דומות לשלי אך לצערי זה לא ממש עזר. אז הבעיה שלי היא כזו, לפני בערך שנה וקצת, התחלתי להתלבט לגבי הזהות המינית שלי, בדיעבד אני חושבת שזה היה בגלל תקופת הפורנו בערוץ 4 בערך בתקופה הזאתי התחלתי להרגיש משיכה מסוימת לבנות. זנחתי את העניין כי אני חושבת קצת שונה על העולם ונראת קצת שונה וכל זה בשך השנים מילא אותי ברגשות נחיתות (שלשמחתי אני מתחילה להיפטר מהם), אבל לאחר כמה זמן אני חלמתי חלום שבו אני מתנשקת אוכות עם מישהי ולא יכולתי להתעלם מהעניין, אני עדיין לא יודעת בוודאות ואני חושבת שייקח הרבה זמן עד שאני יבין את זה באמת, אבל חשבתי אולי תוכלו לעזור לי להבין, ולברר מה עזר לכם להבין? אני יודעת שחלקחם כבר ענו על שאלה דומה אבל אני אודה לכם מאוד אם תענו גם על שאלתי... תודה עמית

pie

New member
כל מיני דברים קטנים ועוד

כל מיני שטויות קטנות עוזרות להבין. אצלי זה היה בשלבים, שלב ראשון התאהבות לא נורמלית בילדה יפהפייה מהכיתה שלי - כשהייתי בכיתה ו. לא חשבתי לרגע אחד שיכול להיות שאני לסבית. בקושי ידעתי מה זה לסבית ואז האינטרנט בכלל לא היה נפוץ (אני אישית התחלתי לגלוש בכיתה ט´). אחרי ההתאהבות הארוכה והעמוקה הזו (שנמשכה בערך חצי שנה וכללה אינספור מחשבות עליה, אוסף תמונות קטנה וקלטת וידאו מסכנה מבת המצווה שלי- שהרצתי אחורה וקדימה בלי סוף רק כדי לראות את אותה הילדה בשיא תפארתה), הגעתי לחטיבת ביניים, "עשיתי" חברות חדשות והתחלתי להרגיש שאני נמשכת לחברה טובה שלי. משיכה לבנים לא היתה לי. ואחר כך היו עוד כל מיני דברים קטנים, חלומות על נשיקות עם נשים, כתבות בעיתון שמשכו את תשומת ליבי, תכניות טלוויזיה. אח"כ הגיע עידן האינטרנט. גיליתי את נפלאות הצ´אט (שהיום אני ממש סולדת ממנו) דיברתי עם נשים והתחלתי להפנים, אני לסבית, אין דרך חזרה. בהתחלה די נגעלתי מעצמי, הרגשתי מוזר, אבל איכשהו זרמתי עם התחושות. בתחילת כיתה ט´ סיפרתי לחברה טובה שאני חושבת שאולי, יכול להיות, נדמה לי שאני אוהבת בנות ורק בנות, ומכאן הכל כבר רץ. סרטים לסביים (אני חושבת ש"קשורות" היה הסרט הלסבי הראשון שראיתי), התכתבויות סוערות עם בחורה קבועה לתוך הלילה והמון המון מחשבות על בנות, התאהבויות קטנות וגדולות שיחות עם ידידים ובהמשך שיחת טלפון עם אותה בחורה קבועה שנהגתי לצ´וטט עימה אל תוך הלילה ב"אודיגו". שיחת טלפון שהובילה למפגש, ועוד מפגש, ועוד אחד... ובדצמבר אני והיא חוגגות שנתיים של אהבה. תני לדברים לזרוםאולי את לסבית, אולי את בי, אולי את סטרייטית וזה רק סקרנות טבעית חולפת... אל תפחדי מעצמך, תתנסי בדברים ואל תשללי שום כיוון. שום דבר לא בוער.

למעלה