אמן הבריחה

6leeor

New member
אמן הבריחה

ראיתי את הסדרה, והסדרה טובה מאוד.
בהחלט יש בתוכנית משהו מאוד מדכא ועצוב, אני לא יודעת עד כמה כדאי לראות את זה בימים האלו, שיש מספיק דברים מדכאים לראות בטלוויזיה.

מצרפת ביקורת על הסדרה

Y. Welis

New member
הדיכאוניות היא בון טון היום. ר' the fall

שהיא דיכאון מזוכך, וכן גם רוב פרקי 'מראה שחורה' וכמובן 'אין דה פלש' ו'אוטופיה'. גם ברואדצ'רץ' לא מהשמחות.

מעריך שהגירסה האמריקאית הקרובה תהיה אופטימית יותר. דוגמא להבדל במנטאליות. כדאי לנטר אחוזי התאבדות: יתכן שנראה עליה בלתי מוסברת...

בעניין טננט - לא מחובביו (אם כי 'המרגל מוורשה' סביל), אבל אולי אנסה.

6leeor

New member
חוץ מטננט

יש שם עוד כמה שחקנים טובים. אז שווה לנסות. לגבי הסדרות האמריקאיות- קצת קשה לי לסבול אץ היותר מידי האופטימיות והסוכר שלהן. יש בזה משהו מזויף.

Y. Welis

New member
לא כולן. הדיכאוניות חדרה גם ל'איכותיות' כמו

פארגו וה-LEFTOVERS החדשה. אבל יש גם מאוזנות יותר.

אני חושד בשני הקצוות.

שמחה שאהבת

אני אישית לא ממש מבינה את הנטייה של הטלוויזיה הבריטית כיום, בעיקר של ה- BBC, להפיק סדרות של שלושה פרקים וזהו, בהרבה מקרים העלילה מסתבכת ונפתרת מהר מדי, או שלא נפתרת כלל, כי אין זמן. יש משהו קצת קמצני בזה וחבל שכך.
טננט הוא שחקן מצויין, ולקח לו הרבה זמן לנתק עצמו (למרות שזה לא קרה עד הסוף) מהפופולריות העצומה שלו כדוקטור הו, הבחירה שלו בתפקידים מגוונת, ונסלח לו על נסיונותיו החוזרים ונשנים להצליח גם בהוליווד.

6leeor

New member
אני מבינה את הרצון

להצליח בהווליווד- שם זה הכסף והפרסום.
אבל אני חושבת שחלק גדול מהשחקנים שם, די דומים אחד לשני ומשחקים בערך אותו דבר . נורא קשה להיות שם קצת שונה (אני יודעת שאני נורא מכלילה, אבל עדיין, בגדול).
הייתי שמחה לראות, מידי פעם, אנשים שהם לא שיא היופי, שמדברים במבטא קצת שונה ושסוף הסדרה הוא לא בהכרח הסוף הטוב והמאושר.

לגבי זה שיש מעט פרקים- מצד אחד, זה משאיר טעם של עוד. לא סוחטים את הסדרה עד הסוף.
מצד שני, לפעמים, זה לא באמת ממצה את הסדרה.

Y. Welis

New member
אני תמיד אומר שעדיף להשאיר טעם לעוד, מאשר

להמשיך עד שנמאס והשיא כבר מאחור.

אם ירצו, יש שפע של סדרות שניתן להמשיך... אבל הבריטים מעדיפים להיות מקורייים, למרבה המזל (או לעיתים לחדש - אבל בעיקר קלאסיקות).

horseradish

New member
ראיתי ואהבתי מאוד

דיוויד טננט בתפקיד אופי מעולה.
גם השחקנים האחרים (במיוחד השחקנית שמשחקת את מרגרט והשחקן שמשחק את הרוצח) מצוינים.
זה נכון שהפרק הראשון הוא הכי טוב. מצד שני, ראיתי את המיני סדרה עם חברים ולא יכולנו להתאפק - פשוט ראינו את הסדרה ברצף עד שסיימנו.
&nbsp

כן זו בהחלט סידרה לצפייה ברצף

דחסו שם די הרבה לתוך 3 פרקים בלבד.. איפפפ עם הביביסי הקמצנים האלה!

למעלה