אמנון, אלון

אמנון, אלון

ראיתם את ההודעה שלי בשרשור של ההודעה על התפריטים שכתב אלון? לא היתה התיחסות וחבל איציק

AO

New member
תגובה לאיציק ואמנון ובעצם לכולם

בגדול ההצעה שלך מצוינת - ככה גם אני מבין את הרעיון של הפורום. אבל מה. אני מעדיף לענות על שאלות שעולות כאן ולא לשגר דוגמאות למאקרואים ללא דרישה. בקשר לתפריט שבניתי. הוא כולל מספר מאקרואים שאת רובם כתבתי או מצאתי בעקבות שאלות שעלו בפורומים. וגם פירסמתי אותם בצורה מפורטת. למשל הסברתי כאן (או ב YNET אני לא זוכר ) איך בונים תפריט או איך מעתיקים נוסחה לערך וכו´ וכו´ וכו´. אין לי בעיה להסביר ולענות על כל שאלה (אבל את האפליקציה של התפריט אני מעדיף להשאיר סגורה) כל המעוניין יכול לקבל הסבר על כל אחד מהמרכיבים בתפריט ויוכל להחליט אם לבנות לעצמו משהו אחר או להשתמש במה שבניתי. הרעיון שלי בתפריט הזה (שזה רק שלב ראשוני שלו) הוא לבנות כלי שכל משתמש אקסל ירצה להתקין ולהשתמש. הוא יתן מענה לפעולות רוטיניות שמשתמשי אקסל מבצעים, ויחסוך זמני ביצוע ולחיצות מיותרות/מעצבנות על העכבר. המקום הטוב ביותר לקבל בו רעיונות עבור כלי כזה הוא כאן ועל כן אני חוזר ומזמין את כולם להציע הצעות לתוספות ומצטרף לקריאה להוסיף אותו בחלק העליון הקבוע של התצוגה. דרך אגב בינתיים כבר קיבלתי הצעות נוספות כמו: להוסיף הדבקה של עיצוב. להוסיף לנושא של אימות נתונים איסור על הקלדת ערך כפול. גלישת טקסט. מילוי אזור נבחר בספרור עולה. ועוד... בקיצור הגירסה הבאה כבר מתבשלת אבל אפשר עוד להוסיף. אלון

לפעמים אי אפשר לדעת מה מחפשים

אבל כשרואים את זה יודעים ושוב פניה לאמנון מרגלית להעביר מאקרואים שמפרסמים כאן למאגר שניתן להפנות אליו שואלים. חוץ מזה אני אמשיך לפרסם את הקוד של המאקרואים בתקווה שגם אחרים ייצתרפו. איציק

למעלה