אמנון, אפשר עוד הצעה למפגש?

shiranr1

New member
אמנון, אפשר עוד הצעה למפגש?

עד כמה שזכור לי דובר על חרוזים חלולים וציפוי בשקוף. אם יישאר זמן, אשמח לראות שימוש בתבניות...

אמנון אלבז

New member
מנהל
תבניות ?

כל מי שיש לו מה להוסיף במידע למיפגש מוזמן להתנדב, ישנם כמה סוגי תבניות מחומרים שונים. מי שיש לו תבנית מיוחדת מוזמן להביאה איתו ולהדגים.

h e l e n a 1

New member
מה אני אמורה לנדב? לא הבנתי../images/Emo10.gif

איך חותכים? איך מלחימים? אמנון, מה אני אמורה לעשות? אההה, יש לי מה לעשות במפגש: כל פעם להגיד "WOWWWWW"- מישהו צריך גם להחמיא

אמנון אלבז

New member
מנהל
את מנדבת

את ההבנה, אני אסביר לך ואדגים בנית חרוז פשוט, ואת תדגימי אם החומר הובן.

h e l e n a 1

New member
חחחחחחחחח!../images/Emo6.gif

הבנה? אתה עוד לא הבנת שבשבילי זה בלתי אפשרי? אני תלמידה גרוע ונודניקית לא כדאי לך להתחיל ללמד אחת כזאת.

oritt3

New member
יש לי רעיון בשבילך ילנה...

תאספו את כל החרוזים שיוכנו במפגש ותשלבי אותם בתוך ויטראז... מה דעתך? לא צריך להיות משהו גדול.. עבודה מיוחדת שתביא לביטוי את כל יצירות חברי הפורום העוסקים בחרוזים.. תצלמי את העבודה והיא תוצג בשער הפורום.. מה דעתך? אם קשה לך אז אולי אני אתנדב לעשות מין יצירה משותפת כזאת המשלבת ויטראז עם חרוזים..

h e l e n a 1

New member
זה לא קשה. רק איפה את בכל הסיפור

המיוחד הזה? כבר תבואי, נודניקית

oritt3

New member
שאלה לחרזנים מהנודניקית:)

האם החרוזים יכולים לעמוד בהלחמה מבחינת החום אם עברו הרפייה כמו שצריך??

h e l e n a 1

New member
תשובה מהלא חרוזניקית../images/Emo13.gif

לדעתי, כן, כי הלחמה היא בטמפרטורות הרבה יותר נמוכות. קחי כדוגמה נגצים: את יודעת שישנם 2 דוגים- שעברו ושלא עברו הרפיה. יותר טוב להלחמ כמובן הראשונים. אבל מנסינות גם השניים לא תמיד מתפוצצים. במיוחד עם לקצר זמן הלחמה ולהוסיף הפסקות לקירור של חרוז/נגץ

oritt3

New member
גם לי נראה שלא צריכה

להיות בעייה.. אפשר לעשות באמת יצירה מעניינת המשלבת מגוון חרוזים שכל אחד אופייני לאמן שיצר אותו. מספיק קשקשתי להיום הולכת להכין צהריים למשפחה מורעבת שבת שלום:)

bis fd

New member
עכשיו אני יודעת

מה אני יעשה עם היצירות "המופת" שלי

למעלה