אמנון, במקרה ראיתי ת'קריאה

h e l e n a 1

New member
אמנון, במקרה ראיתי ת'קריאה

שלך אלי. כבר התכתבנו מהבוקר, אבל אני חייבת לענות לך- לפחות מרוב הנימוסים, נכון? אז: אני פה- נתחיל תוכנית בידור, אהה?
ילנה, שאוהבת בלגאן

forestdevil

New member
אההההה!!!! חבל שלא באת להדגמה!!!

כי הדגמתי דבר מאוד מאוד דומה. לדעתי זה נעשה באותה הדרך שעשיתי את התליון שבתמונה, וקצת קשה לי להסביר טכניקה כל כך ציורת וזורמת בכתב, אבל זה בעקרון נעשה בטכניקה שנקראת PUSHING (דחיפה). דוחפים מקל זכוכית צבעוני שמחומם מעט, אל תוך כדור שקוף שמחומם הרבה. בזמן הדחיפה, המקל השקוף והדק מתחמם מהזכוכית החמה שמסביבו וממשיך להדחף פנימה. כשהוא מגיע אל איזור קר יותר של הזכוכית השקופה, אין לו לאן להמשיך, אז הוא מתפרש לצדדים כמו מזרקה. מקווה שהבנת... אם לא, ואם כן, את מוזמנת למפגש הבא. שיערך.... אה.... ואללה. אמנון אחראי (בשביל מה אני משלם לו?) :] אור

h e l e n a 1

New member
תודה אור, אבל לא ברור לי../images/Emo132.gif

משהו: בתוך הכדור יש צורה ספציפית- עובר. אם זה נעסה בטכניקה שהסברת, אז הצבע לא שקוף לא יכול לקבל צורה מסויימת. אני טעה?

forestdevil

New member
אוקיי... כנראה שטעיתי. ../images/Emo4.gif

לא ראיתי בהתחלה שזה עובר, יפה מאוד!!!! מי האומן? אם אני אראה עוד דברים שלו\שלה אני אוכל לתת לך הסברים טובים יותר. זה כנראה נוצר בתהליך של ייניקה עם מכשיר שואב. מכינים את העובר (או את מה שיש בפנים - מראש), שמים אותו בתוך כלי מיוחד שמתחבר לשואב _(כמו שואב אבק), ומחממים מעט (למנוע שוק טרמי אח"כ). שלב שני, מכניסים לכלי הזה כדור גדול של זכוכית שקופה מומסת ומפעילים את השואב. הואקום גורם לשאיבה של הזכוכית השקופה ולכיסוי של הזכוכית שבפנים. מקווה שזה ייצא מובן...

h e l e n a 1

New member
תודה על הזמנה, אבל יש לי רק

משקפי שמש בצבע סגול. זה מתאים? אני מכוונת לצבע?

h e l e n a 1

New member
שכחתי../images/Emo8.gif

יש לי גם משקפיים מולטיפוקל, אבל אמנון אומר שזה למוגבלים. סליחה: הם מגבילים את שדה ראיה

אמנון אלבז

New member
מנהל
הלנה 17

היית בבית הישן? עם מי ? מה עשית שם? ילנה מאיפה התמונה הזאת של הכביש שהצגת ?

h e l e n a 1

New member
מה אכפת לך עם מי?../images/Emo68.gif

סתם בדקתי האם השארנו רוחות רפאי. מסתבר שכן

אמנון אלבז

New member
מנהל
ילנה 18

את ממש צודקת זה לא עניני. שיהיה לך לבריאות, רק בזהירות כי גם אני קופץ מידי פעם.

h e l e n a 1

New member
אז יש לי הצעה בשבלך, אמנון../images/Emo8.gif

לפני שאתה נכנס לבית עם רוח רפאים, תצלצל בפעמון

למעלה