אמנות המאגיה...?

Spellbound1

New member
אמנות המאגיה...?

לפי ההודעות שלכם - הבנתי שאתם מתעסקים במאגיה טקסית. (כישופים, נרות, חפצים) אותי מעניינת המאגיה האנרגטית. האם אוכל לדבר על הנושא פה? או שיש מקום מתאים יותר? במידה ויש, אשמח אם תפנו אותי לפורום המתאים...

whitekobra666

New member
יש פורום מדיטציה שמתעסק באנרגיות ,

באתר טיפו, או באתר של בחו'ל שנקרא אנרגטיק מדיטיישן

הסתכלות אחרת

לפחות אני לא מסווג מאגיה כטקסית או אנרגטית , לדעתי זו טעות . הרי מדובר על תודעה המשולבת בנירות חפצים , דהיינו הנר או החפץ יש בו תודעה ואף צורות של אור פנימי וחיצוני ואף מימדים ופריסות אנרגיה , ולפי דברים כגון אלו מתאימים לחש או מעשים מאגיים . כך שזה הכל מאגיה ולא הראיה של משהוא כטקסי או אנרגטי ,כי זה לפספס בראיה צרה יותר . ואז אנו נותרים אם הגדרות בלי מהות וחבל .וזה מרדד קצת את העניין . דוד

ינוקא1

New member
היי דויד

אני חושב שהמדובר בהבחנה נכונה מאין כמוה. מאגיה טקסית מיועדת בדרך כלל להשפיע על האמצעות באמצעות חפצים וכו' שהמבצע לא תמיד צריך להבין אותם , או אפילו להיות ברמה רוחנית מתאימה כדי לפעול באמצעותם. אני אישית מתנגד מאוד למאגיה מסוג זה. אני חושב שהעולם ויבשות שלמות נחרבו כבר כמה פעמים בהסטוריה הרחוקה , בגלל שימוש בכל מיני "כוחות" כאשר בני האדם לא היו ראויים להם. (גם היום קיימת סכנה דומה של חורבן העולם בידי המדע - אם הוא יהיה בידהם של אנשים שאינם ראויים לו). לעומת זאת מאגיה אנרגטית שמשמעותה היא העלאת רמת האנרגיה של האדם , עד אשר פעולות "על טבעיות" יהפכו עבורו לטבעיות , היא בעיני דבר טוב ורצוי. היא מאגיה בה האדם לא מפעיל דברים "מעל הרמה שלו" אלא האדם עולה רמה וכך מגיע לטבע אחר. לכן

RainBird

New member
אולי יש דיון כאן בנוגע למאגיה יותר "טקסית" אבל יש גם דיון כאן לכלים אנרגטיים. בואי תתחילי אחד.

למעלה